Gönderen Konu: vti için önerileriniz  (Okunma sayısı 1903 defa)

black rock

vti için önerileriniz
« : Kasım 25, 2009, 11:16:15 ÖS »
merhaba arkadaşlar.

vtı almayı düşünüyorum.baktığım bi tane var.98 model 150binde.yeşil sedan.araç gayet temiz gözüküyo.
1-150 bin km sizce fazlamı.bir problem yoksa bu km daha beni ne kadar götürür.
2-renk olarak yeşil sizce nasıl.ilerde satmak istesem rahat alıcı bulurmuyum.
3-19bin tl istiyor.sizce fiyat iimidir.

görüşleriniz benim için önemli

apr_35bucuk

Ynt: vti için önerileriniz
« Yanıtla #1 : Kasım 26, 2009, 08:22:34 ÖÖ »
km yi kafana takma eğer orj 150 bin de ise sorun çıkmaz .eğer motorun eveliyatı iy ise 200  binleri rahat devirirsin...eğer aracına temi bakarsan yeşil renk te hoş duruyo bence araç temiz ise renk problem olmaz satarken ...

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
Ynt: vti için önerileriniz
« Yanıtla #2 : Kasım 26, 2009, 09:26:32 ÖÖ »
Biz 2007 yılında 2005 model Type R aldık 38Binde puehhh dedik kliometresi düşük yeni de araç..ama 1 sene sürdü sürmedi araç kol kırdı sonrada şanzuman dağıttı:) Bak adamım şunu bil ki aracın kilometre göstergesi arabanın motor durumunu tam olarak yansıtmaz.Aracın şöför bilgisi ve araba kullanımı benim için daha önemli.o dediğin kilometreye gelemeden motoru 2 defa yapılmış VTI ler biliyom piyasada:) Eğer motorun yağına suyuna düzgün bakılmış bir araç ise o kilometreden korkma 260Binde gram yağ eksiltmeyen Toyota motoru ile gazlıyorduk zamanında..Aracı almadan önce kompresyon testine soktur ve 150 tl işçilik ver karter kapağını açtır ve yataklarını kontrol ettir sonra gönül rahatlığı ile al o aracı.biraz zahmetli bir kontrol ama ilerisi için kesin bir araç testi yaptırmış olursun:)