Gönderen Konu: vti hakkında  (Okunma sayısı 2676 defa)

emre--han

vti hakkında
« : Kasım 09, 2010, 09:11:38 ÖÖ »
selam arkadaslar 1.6 vti almayı düşünüyorum da araç hakkında bilgi topluyorum vti ların sanruufu elektronikmi manuelmi ne bir bilgiye ulastım nede resim vb bişeyler bulabildim birde bu aracın bakımlı oldugunu düşünelim herşeyi tamtıkır sorunsuz  normal kullanımda km de kaç kurus yakıyor internette cok değişik veriler var  vti sahibi arkadaslar yardımlarınızı bekliyorum

Cecul

Ynt: vti hakkında
« Yanıtla #1 : Kasım 09, 2010, 09:23:57 ÖÖ »
VTI sahibi değilim ama bir arkadaşımınkinde sunroof elektrikliydi. Büyük ihtimal hepsinde öyledir. VTI o dönemin Civic'deki en üst modeliydi, manuel değildir diye düşünüyorum.

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #2 : Kasım 09, 2010, 09:32:31 ÖÖ »
sunroof manuel değil elektrikli ..
Yakıt konusunda yeni benzin fiyatlarını bilmemekle beraber 270 civarı yakacaktır sanırım ancak vti da aracı surucunun kullanım sekli yakıtı muthiş etkiliyor 300 de yakman mumkun 250 de yani

kadirhamamcioglu

« Yanıtla #3 : Kasım 09, 2010, 09:42:00 ÖÖ »
Vti Sahibi Olarak Cevap Vermek İstedim..

Hepsinin Sunroofu Elektrıklıdır.
Yakıt Konusu İse Kullanıcıya Bağlıdır.Sıtede Gordum 400 Kr. Yakan Arkadaşları Anlam Veremedim.Ben Normal Kullanımda 220 Kr. Yakıyorum Vtec Açtıgımız Zaman 450 ,600 Kr Arası Yakıyor...

yusufaltintepe

« Yanıtla #4 : Kasım 09, 2010, 10:03:35 ÖÖ »
güzel tercih ama patlamamışını bulmanız biraz zor olacak şayet bulsanızda fiyatı size uymayacaktır diye düşünüyorum Allah gönlünüze göre verir inşallah

emre--han

« Yanıtla #5 : Kasım 09, 2010, 11:12:43 ÖÖ »
teşekkürler arkadaslar yardımlarınız için napalım patlamış veya patlamamış artık gerekirse motorunu sıfırlıcaz bu aracı sevdiğimden pert olmaması yeter benim için ufak tefek kazalarını artık görmem napalım her güzelliğin bi kusuru vardır zaten bu aracı kendime hobi eğlence artık adını ne koyarsanız onun için alıcam zaten hastasıyım farklı bi boya , turbo , piston yuvalarını genişletme piston kolları vs.vs. anlıcanız artık aracın fiyatı kadarda masraf yapmayı düşünüyorum artık benle mezara girer :D:D:D

Cecul

« Yanıtla #6 : Kasım 09, 2010, 11:12:38 ÖS »
Haklısın kardeşim. Bu yaşta, hele de böyle performanslı bir arabada çok fazla kusur aramamak lazım. Hele de seviyorsan. Şimdiden hayırlı olsun ve Allah gönlüne göre versin.