Gönderen Konu: Vtec2 Teyiple İlgili Bir Bakın Lütfen.  (Okunma sayısı 2853 defa)

Ghan

Vtec2 Teyiple İlgili Bir Bakın Lütfen.
« : Eylül 04, 2010, 01:37:30 ÖÖ »
Sevgili Hondacı Dostlarım.Şimdi Bilgiğiniz Üzere Vtec2 Ls Lerde Araba Milattan Önce Üretildiği İçin Kasetçalar Koymuşlar.İstediğin Şarkı Çalamıyor Otomatik Olarak.Geçende Arkadaşın Teki Dediği Sigara Yakma Şeyinin Oraya Bişe Takıosun Dedi.Onada Usb Takıosun Dedi.Usb Nin İçindeki Şarkıları Çalıyormuş.Kumandası Varmış Bide Küçük.25-30 Tl Lik Bir Aparat Dedi.Bunu Vtec2de Kullalanınız Var Mı Acaba.Şahinlerde Bile Çalışıyormuş.Bi Yardımcı Olursanız Sevinirim.

kacaman

Ynt: Vtec2 Teyiple İlgili Bir Bakın Lütfen.
« Yanıtla #1 : Eylül 04, 2010, 07:35:29 ÖÖ »
cihazın adı transmiter
ucuz ve kullanışlı, her araçta kullanılabiliyor
sorunsuz kullanırsın.

civicci35

« Yanıtla #2 : Eylül 04, 2010, 09:10:21 ÖÖ »
ses kalitesi cd gibi değil ama kasetçalardan iyidir.en azından teybi değiştirmek yerine ucuz yollu bir çözüm olabilir.kullanım şekli cihazın üzerinde radyo frekansını gösteren ekran var o ekrana (örneğin 89.0 mhz'e) getiriyorsun yada daha doğrusu boş bir radyo frekansına ayarlıyorsun daha sonra radyoyu açıp manuel ocihaza yazdığının frekans ile eşleştiriyorsun sonra çalmaya başlıyor.

ilkeronat

« Yanıtla #3 : Eylül 04, 2010, 12:40:08 ÖS »
bende var astrada kullanıyorum. her defasında şunu değiştireyim yerine mp3 çalarlı bir teyp takayım diyorum. uzun yolda bile birçok kez frekans karışıyor (radyo frekansları) arada bir frekans değiştirmek gerekiyor.onunla uğraşmaktansa usb takılabilir mp3 player özelliği olan bir teyp taktır (ben civicte öyle yaptım) dertsiz tasazız bin kafana göre.

teachers71

« Yanıtla #4 : Eylül 04, 2010, 03:29:24 ÖS »
bi süre kullandım.sonra gittim sony mp3 cd çalarlı teyp aldım. iyikide almışım. eski teypte hoperlörlerden yüksek ses alamıyorken yeni teyple hoperlörler canlandı sanki. bence 200 tl civarında sony mp3 çalarlı teyp al git kardeşim.

Ghan

« Yanıtla #5 : Eylül 04, 2010, 05:21:51 ÖS »
Önerileriniz İçin Saolun Arkadaşlar Kime Sorduysam Pek Önermiyor Zaten En İyisi Bir Mp3 Çalar.

teachers71

« Yanıtla #6 : Eylül 05, 2010, 01:18:13 ÖS »
özellikle büyük şehirlerde çok kanal var. nerdeyse tüm frekanslar dolu. boş frekans bulmanız çok zor olabiliyor. bulduğunuz frekansın hemen yanında bir kanal varsa parazit oluşturabiliyor. ayrıca yüksek gerilim hatları ve yoğun sinyal olan yerlerde enterferans (frekansların birbirine girip parazit oluşturması) gibi nednelerle çokda kullanışlı değil. geçici bir çözüm olabilir. en sağlıklısı mp3 teyp..
sağlıcakla...

mesut81

« Yanıtla #7 : Ekim 10, 2010, 11:34:26 ÖS »
Arkadaşlar p cihazdan bende de var şdışında idare eder ama, İstanbul içinde kullanamıyorsun cızırtı alıyor sürekli, çünkü boş frekans olmazsa o kanalda karışıyor o sebeple kullanamıyorum ayrıca ses kalitesi de radyo kadar olmuyor bazen tavsiye etmem açıkcası.