Gönderen Konu: vtec2 için Multimedya Sistemi tavsiyesi  (Okunma sayısı 6924 defa)

Yılmaz58

vtec2 için Multimedya Sistemi tavsiyesi
« : Ekim 10, 2012, 07:17:37 ÖS »
Arkadaşlar 2005 vtec2 sahibiyim. aracıma multimedya sistemi kurmak istiyorum. yalnız görsel açıdan da güzel görünsün istiyorum. birkaç marka ve modele baktım. sizlerin de fikirlerini ve önerilerini bekliyorum. bu ürünü aracında kullanan var mı? varsa fotoğraflarını paylaşabilir mi? şimdiden ilgilenen herkese teşekkür ederim.http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-nx-211f-2-din-navigasyon-ve-multimedya-sistemi-harici-tv-alicisi-ve-geri-gorus-kamerasi-hediyeli/productDetails.aspx?productId=otdelnx-211f&categoryId=17545

hangover

Ynt: vtec2 için Multimedya Sistemi tavsiyesi
« Yanıtla #1 : Ekim 10, 2012, 11:55:34 ÖS »
bu ürünü kullanan vtec2 sahipleri var. gayet güzel bir üründür. başlığını gören olursa foto koyar sanırım

ekuzdere

« Yanıtla #2 : Ekim 11, 2012, 03:35:33 ÖÖ »
Hocam bu ürünü bilmem ama, bu fiyatlara Pioneer AVH serileri var. Benim şahsi görüşüm onlar daha uzun ömürlüdür

cansos

« Yanıtla #3 : Ekim 11, 2012, 09:56:16 ÖÖ »
hocam ürün 10 numara fiyat 10 numara fakat bizim araçların gövdesine tam oturmuyor . çerçevesiz takarsan boşluk kalıyor. çerçeveli takarsan çıkıntılı kalıyor. yani görsel açıdan araçta kötü duruyor. onun dışında kamerası çok iyi ancak tv anteni pek bi işe yaramıyor. ürünü taktıran bir arkadaşım ın arabasında gördükten sonra ben almaktan vazgeçtim. ben şimdi kamasonic aldım ucuz ve kullanışlı ama almışken pionner gibi bir marka al.

copil34

« Yanıtla #4 : Ekim 12, 2012, 09:31:50 ÖÖ »
Benim aracımda jvc var lakin arabayı aldığım kişi bu gün yarın alacak benden öle anlaştık,yerine güzel birşey almam gerekiyor lakin kapalı garajımız olmadığı için kafası çıkan bir double din olmak istiyorum,gel gelelim fiyatlarının maşallahı var...

Linkini verdiğiniz ürün güzele benziyor tabi kullananlar varsa daha iyi yorumlayabilirler.

Yılmaz58

« Yanıtla #5 : Ekim 12, 2012, 01:39:28 ÖS »
Linkteki ürünü kullanan arkadaşlar fotoğraf koyabilir mi acaba? sizin kullanıp da hem görüntü olarak hem fonksiyonellik olarak önerebileceğiniz bir ürün var mı?

cansos

« Yanıtla #6 : Ekim 30, 2012, 08:48:51 ÖS »
kamasonic ks 7702 aldım ben üründen memnunum direksiyon kumandası felan da verdi. . ürünle gelen çerçevenin üst kısmını kestirdim . oturmasında sıkıntı olmadı . fihyatı da uygun . ama para sıkıntısı yoksa daha kaliteli bir marka derim. linkteki ürünü kesinlikle önermem kafası çok dışarda kalıyor

Yılmaz58

« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2012, 06:37:50 ÖS »
İlgilenen arkadaşlara çok tşk. uygulanan araçların resimlerini bulmaya çalışacam. başka türlü nasıl görüneceğini öğrenemeyeceğim.

palio78

« Yanıtla #8 : Kasım 27, 2012, 10:15:27 ÖÖ »
Arkadaşlar Herkese Merhaba,

Dün itibariyle ben de artık honda civic sahibiyim.İlk arabam.Çok severek aldım.2005 model gri renkli ve daha 58000 de..

Daha önceden araştırıyordum fakat arabayı alınca daha da bi heyecanla bakıyorum artık foruma..

Arabamda ekstra olarak değişik bir çelik jant var hondanın ama değiştirmek istiyorum.5 bölmeli.Ben 17 inch sizin tavsiye edebileceğiniz bir jant takacağım.Arkada çıta şeklinde spoiler var.Ön panjur ve dikiz aynalarında siyah kaplama var piano black mi ne deniyormuş galiba :) Ayrıca arabam orjinal japon,dikiz aynaları ısıtmalalı:)Sis farlarım da var..

Arabayı çok severek aldım,yakında resmini yüklerim fakat şimdiden şu kasetçalar olayını çözmek istiyorum.Full navigasyonlu,update edilebilen,klasör klasör gösterek şekilde müzik çalacak usbden,dvd li de olursa daha iyi olur,bir double din multimedya sistemi bakıyorum..Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Mail adresim : ahmetfatihyilmaz@hotmail.com

Herkese Selamlar..

Not:Bu arada nickim palio78 biliyorum ama senelerdire kullanıyorum,değiştirmek istemedim,netteki bütün heryerde palio78,lütfen kimse yanlış anlamasın :)