Gönderen Konu: Vites kutusunun ordan aracin icine isi geliyor!!  (Okunma sayısı 2746 defa)

FreeStyLer33

Vites kutusunun ordan aracin icine isi geliyor!!
« : Temmuz 22, 2012, 11:45:10 ÖÖ »
Selam arkadaşlar bişey kafama takıldı vites kutusunun ısısı aracın icine vuruyor ve klima acmazsam uzun yolda filan rahatsız ediyor. Bu sizce normalmidir, bi problem varsa çözümü varmı yardımlarıniza ve goruslerinize ihtiyacım var?

mcolgecen

Ynt: Vites kutusunun ordan aracin icine isi geliyor!!
« Yanıtla #1 : Temmuz 22, 2012, 06:07:29 ÖS »
vtesin altından egsoz borusu geçiyor ondan ısınıyor normaldir çözüm neidr bilemiycem ..

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #2 : Temmuz 22, 2012, 06:10:17 ÖS »
vtesin altından egsoz borusu geçiyor ondan ısınıyor normaldir çözüm neidr bilemiycem ..

Isı kaynagı buysa aracın altından ezgoz ile ara arasına ısıyı soğuracak levha konulabilr.etkili olacaktır.

BURSASPOR16

« Yanıtla #3 : Temmuz 23, 2012, 11:34:16 ÖÖ »
bak Sana tavsiye edeyım bırşeyler   Izelasyon malzemelerı var ZİFT ŞEKLİNDe AMA üstü alımınyum kalın tabakayla kaplı esnek  zift onu bı döşettir ne ses alır ne ısı :) kolay gelsın   Aliminyum esnek izalasyon zifti desen bulursun piyasada :D

_mecem_

« Yanıtla #4 : Temmuz 23, 2012, 09:21:21 ÖS »
Yapabileceğiniz Malzemenin adı  "bitüself yalıtım malzemesidir" kendinizce rahatlıkla uygulayabilirisiniz , bir aratın internette aracına uygulayanları görüceksiniz

FreeStyLer33

« Yanıtla #5 : Temmuz 24, 2012, 09:51:37 ÖÖ »
Çok teşekkür ederim arkadaşlar hemen araştırıyorum bu araçlarda ses yalıtım sorunuda var malum onada bi çözüm olmuş olur. Bi deneyelim umarım olumlu bir sonuç verecektir.

fatsimsek

« Yanıtla #6 : Temmuz 31, 2012, 01:40:35 ÖS »
Bituself heryerde satılmıyor. Sadece kendi satış ofislerinden temin edilebiliyor. İstanbul için;

İstanbul Parakende satış: 0216 452 04 44 Yalçın bey ( Yakacık yanyolda, Ank-İst istikametinde sağda, BP istasyonu içi )

abcivic

« Yanıtla #7 : Kasım 04, 2012, 10:12:14 ÖS »
benim aracımdada öleydi vites kolunun oldugu kısımı söktügünde görüceksin bi plastik var o yerinden cıkıyo ve alttan geçen egzost sıcaklıgını içeri veriyo hemde seste verir yeri görebilirsin plastigi kaldırınca bi sök paneli güzelce yapıştır vites kolunun altındaki plastigi + yalıtımda yaparsın mis gibi olur hiç bi ısı alamıyorum şu an ben önceden elimi vitese uzatamıyodum

ufd46

« Yanıtla #8 : Ocak 10, 2013, 04:10:11 ÖS »
Bana da olmuştu katalizörün orda ki saçlardan ses geliyor diye söktürdükten sonra içeri ısı vermeye başladı