Gönderen Konu: Üç Sorunum Var Arkadaşlar Yardım Lütfen :-(  (Okunma sayısı 2578 defa)

yunus48

Üç Sorunum Var Arkadaşlar Yardım Lütfen :-(
« : Ekim 15, 2011, 10:28:15 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar, aracımda üç sorunum var ve yakınımda servis yok ne yapabilirim fikirlerinize ihtiyacım var.
Sorunlarım;
1- Direksiyon üzerindeki deri kılıf eskimiş kışın ıslak elle dokununca iğrenç oluyor bunu nereden nasıl temin edebilirm fiyatı nedir?

2- Şoför bölümünün paspasın altı kışın yağmurlu havalarda ıslanıyor buraya su nereden gelebilir?

3- Sol Ön far su alıyor bunun tamiratı olur mu yoksa yenisini mi almak gerekiyor?

Yardım ve düşüncelerinizi bekliyorum arkadaşlar...

yunus48

Ynt: Üç Sorunum Var Arkadaşlar Yardım Lütfen :-(
« Yanıtla #2 : Ekim 15, 2011, 11:08:46 ÖÖ »
Teşekkür ederim ilginiz için.

hangover

« Yanıtla #3 : Ekim 15, 2011, 05:10:17 ÖS »
far buğumu yapıyor yoksa içi sumu doluyor. eğer buğulanıyorsa ampüllerin arkasındaki plastik tıpa gevşemiş yada yerinde olmayabilir. ampüller farın içini ısıttıyor içeriye giren havada ısı farkından yoğunlaşma gösteriyor. dikkat etmelisiniz bir süre sonra farın zemini çil çil küf yapacaktır

yunus48

« Yanıtla #4 : Ekim 20, 2011, 07:36:16 ÖÖ »
Su damlacıkları var bende ondan korkuyorum ve görüntü çok kötü böyle, sanayide elektrikçiye sordum tamponu söküp farı söküp yeniden camı yapıştıracağız dediler. :(

hangover

« Yanıtla #5 : Ekim 20, 2011, 07:00:26 ÖS »
Su damlacıkları var bende ondan korkuyorum ve görüntü çok kötü böyle, sanayide elektrikçiye sordum tamponu söküp farı söküp yeniden camı yapıştıracağız dediler. :(

açıkçası size ilk msjı attıktan sonra benimde camın buğulandığını gördüm. ardından ampül patladı 2 gece öyle gezdim hafta sonu diye. içeridek
i o su damlacıklarını arka kapaktan sıcak hava tabancası ile hava göndererek yok etmeye çalışıcam ama vakit bulamıyorum. dediğiniz gibi hem kötü görüntü hemde farın ışığını dağıtıyor

yunus48

« Yanıtla #6 : Ekim 21, 2011, 08:52:14 ÖS »
Geçmiş Olsun bende yarın sanayiye gidip bir baktıracağım.