Gönderen Konu: TEMİZ BİR Sİ IN ORTALAMA DEĞERİ...  (Okunma sayısı 20155 defa)

o-si

TEMİZ BİR Sİ IN ORTALAMA DEĞERİ...
« : Temmuz 21, 2007, 12:57:48 ÖS »
  ARKADAŞLAR,piyasa gerçekten temiz bir honda civic si bulmak bu aralar barajlarda su bulmak kadar zor,bazı temiz gibi görünen si larada gerçekten yüksek fiyatlar yazılıyo.aslında sahiplerini anlamak zor değil arabalar hem az hem kıymetli hemde kullanıcılarının gözünde çok değerli ama bişeyinde ederi var dimi arkadaşlar,almak isteyenlerede özlellikle honda dostlarınada kolaylık tanınmalı nede olsa o arabaları o fiyatlara satmaya çalışanlarda honda dostları değilmi.
  walla ben bi kaç araç buldum temiz oynanmamış ama istenen fiyatlar harbiden moralimi bozdu yani tamam pazarlık yapalım diyoruz hondacı dostlarımız nuh diyo peygamber demiyo yaww.gülü seven dikenine katlanır tamam da bu gülün her yeri diken.14 isteyen var 15 isteyen var şöle temiz bi stock civic si a 12 den aşağı isteyen yok.üzerlerine yapılan masraflarıda koyuyo bazısı ama zaten çoğusu olması gerekn masraflar,yapılması gerekenler yani.bi arabanın temizliğine 1 de 2 de olsa verilir onları anlarım ama bunun piyasasının da bi oluru olmalı bence.kısacası temiz 92-94 arası iyi durumda stock bi civic si ın ederi maksimum 10 olmalı ama onun asıl değeri parayla ölçülmez o tamamen ayrı zaten....saygılar...

Neo35

Ynt: TEMİZ BİR Sİ IN ORTALAMA DEĞERİ...
« Yanıtla #1 : Ocak 23, 2011, 10:28:31 ÖÖ »
Evet katılıyorum Sİ ilanlarını takip ediyorum uzun zamandır ve eli ayağı düzgün araçlara 12 de açıyolar kapıyı:(üstüne 3-4 daha koyup İES geliyo insanın aklına ama ikisininde yeri ayrı tabi aynı tadı vermez.motorunu karıştırmıyorum ama en basiti hb olması benim gözümde artı ve eksileri karıştırmıyorum..

hakan880

« Yanıtla #2 : Ocak 25, 2011, 11:02:44 ÖS »
çok yerinde bir başlık bn 10 liraya 2 hafta önce aldım ama komple boya istiyor iyimi yaptım bilmiyorum ama lpg kiti 1500 lira olduğundan ve araçta hali hazırda bulunduğundan çok cazip geldi...
kısacası aracıma 1000 lira masraf yaptımmı bebek gibi olur die düşünüyorum (modifiye hariç)...

demiray

« Yanıtla #3 : Ocak 26, 2011, 12:45:42 ÖÖ »
si konusunda haklısınız ama şunu söyleyeyim si bambaşka  zaten zorda kalanın  si ını alırsın yada  masraflı olanı onun haricinde  nadirde olsa aracının kıymetini bilmeyende satabilir bence si  fort mustang gibi bir kılasik olacak nasıl honda severin aklında bir crx yada s 2000 yatıyorsa  ileriki yıllarda dahada artacak si sevdalısı inanın geçen gün bir arkadaşım  si ma bindi bu kişi 2010 premium kulllanıcısı vede hasta kaldı gaza tepkimesine yola oturuşuna inanın si bir sevdadır ben sevdalandım dahada çok sevdalıları çıkacak

dohcvtecsi

« Yanıtla #4 : Ocak 27, 2011, 09:11:03 ÖÖ »
Selamlar.. Yukarıda yazılanlardan farklı birşey yazmak mümkün değil gerçek bu. Bende Si' a kavuşalı 1,5 ay oldu. Aldığım adam aranın 3. sahibiydi ve benim liseden demokrasi hocam çıktı:) arabanın ilk okula geldiği zamanı hatırlıyorumda nokta hata yoktu kalem gibi bir arabaydı. Yaklaşık olarak 2-3 senedir Si'ın peşindeyim bende fakat bahsedilen gibi, hem fiyatlar yüksek hemde şöyle bir baktığınız zaman şu 5-6 sene aralığında ne 92,95 nede 96-01 kasanın fiyatlarında en ufak bir oynama yok. Piyasası bu kadar sabit başka bir marka modele rastlamadım desem yeridir :) En sonunda 90 model bmw5.25 imi satabildim ve gözümü kapattım öğretmenden temiz krom headerslı bir Si aldım. Araba gerçekten temiz torpidosu koltukları vs. Sadece dıştan ufak tefek çizik, nokta göçükler var tamponlarda falan. Motoru saat gibi, tam anlamıyla yemini suyunu koy vur kırbaca :) Yakıt olarakta memur işi kullanırsan kokluyor, dohc'un hakkını verirsen oda litresi 4 lira olan her oktanın hakkını veriyor:) Ama trafikte çoğuna izlemek kalıyor..

o-si

« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2011, 03:14:17 ÖS »
 yaa kardeş bastın damarıma :)
 bende 3 sene önce deli gibi sedan si aradım,buldum da ama paranın gözü kör olsun :) vermediler istediğim fiyatlara olsun şimdilerde hala satamamışlar ama bende gittim çınarcıkta buldum hayatımın aşkını :)  hanım duymasın...  :)
 japon montaj 1.4 is im benim ama full haa... airback,abs kız gibi hatasız aldığım amca piskopatcasına bakmışşş...garajda üstüne çarşaflar örtmüş hesap edin al aşağı ver yukarı aldım kara oğlanı geldim istanbula,o gün bu gün bana öf demedi,bende ona iyi baktım,ama si kalbimin bir köşesinde kaldı hep...nasıl kalmasınki...ama bir iki seneye projemi tamamlıyınca si da vti da gıptayla bakacak oğluma...eee honda severler başkadır,toz kondurmaz kimse evladına...  :)

demiray

« Yanıtla #6 : Şubat 02, 2011, 03:54:51 ÖÖ »
haklısın valla kardeşim  ne güzel konuştun ağzına sağlık
yaa kardeş bastın damarıma :)
 bende 3 sene önce deli gibi sedan si aradım,buldum da ama paranın gözü kör olsun :) vermediler istediğim fiyatlara olsun şimdilerde hala satamamışlar ama bende gittim çınarcıkta buldum hayatımın aşkını :)  hanım duymasın...  :)
 japon montaj 1.4 is im benim ama full haa... airback,abs kız gibi hatasız aldığım amca piskopatcasına bakmışşş...garajda üstüne çarşaflar örtmüş hesap edin al aşağı ver yukarı aldım kara oğlanı geldim istanbula,o gün bu gün bana öf demedi,bende ona iyi baktım,ama si kalbimin bir köşesinde kaldı hep...nasıl kalmasınki...ama bir iki seneye projemi tamamlıyınca si da vti da gıptayla bakacak oğluma...eee honda severler başkadır,toz kondurmaz kimse evladına...  :)

darugga

« Yanıtla #7 : Şubat 25, 2011, 11:34:45 ÖÖ »
arkadaşlar bende 8 ay önce si aldım 13750 ye  1 yıl aradım beyaz ve sedan olsun diye şimdi cok memnunum para oldukça dahada güzelleştiriyorum 1,5 binlira masraf yaptım şimdi glde sat 12 ye asla vermem o fiyatlara

pcvirus

« Yanıtla #8 : Şubat 25, 2011, 10:08:38 ÖS »
bende beyaz sedan manuel full çok aradım ama bulamadım
mavi sedan aldım
neyse sözüm oki arkadaslar piyasada araba yok yaw
3-4 ayda bir temiz bir si nin ilanına rastlıyorum
yani normal araba gibi kullanan amcalar dan bahsediyorum
arkadas satın ne saklıyosunuz köşe bucak
inanın daha ne temiz si ler varda çıkmıyor piyasaya aaaah ah

ercanpasa

« Yanıtla #9 : Şubat 26, 2011, 07:44:49 ÖS »
düşünen varsa bakabilir arkadaşlar satın diyorsunuzya :) tek lira masraf çıkarsa araçta geri alırım istediğiniz yere gösterebilir deneyebilirsiniz,haşatı çıkmış hor kullanılmış araçlarla karıştırılmasın lütfen bizde esnafız sonuçta ve 10 yıllık aracım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-mat-siyah-hayalet-43155607/detay

o-si

« Yanıtla #10 : Mart 04, 2011, 09:37:03 ÖS »
   geçen haftalarada bi gece eve geç geldim tam benim oğlanı park edecem bi baktım giri bi sedan si,full orjinal ve tam stock,düşünün araçta yay bile yok :) neyse park ettim,gçerken bakıyorum,inceliyorum çaktırmadan,baktım kapıları açıldı uzaktan kumandayla dedim aha bu bi rüyamı...derken arkadan sahibi geliyomuş meyerse,baktım bi delikanlı...maşallah çok güzelmiş kıymetini bil ha dedim,kendimi tutamadan...merak etme abi biliyorum kıymetini dedi...oda beni görmüş arabadan inerken,senin makinada güzel dedi...ama dedim bu başkadır iyi bak ona demekten kendimi alamadım...bu honda aşkımı ne yapacam biemiyom,yoksa si aşkımı desem...tüm si sahiplerine buradan eg lerinize iyi bakın...  :(

o-si

« Yanıtla #11 : Mart 04, 2011, 09:39:29 ÖS »
bu aşk parayla satılmaz,geçen haftada bi integra düşürdük akıllara zarar bi ara resimleri paylaşıcam,deyim...Honda Yaaaaaaaaaaa...

japantechtr

• Japan Tech TR
« Yanıtla #12 : Mart 07, 2011, 02:13:10 ÖS »
şuan sahbinden'de temiz si varmı ki konuştuğumuz fiyatlara? ya yanlış anlamayın herkesin aracı kendine göre değerlidir ancak bu kadar da fiyat kasılmaz ki..
14-15 bin liralardan bahsediliyor, o paralara 1.4is hb ya da az zorlasan 1.6ies bile alınabilir..

not: varsa bildiğiniz, tanıdığınız temiz bi 1.6si aramaktayım..özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz..

pcvirus

« Yanıtla #13 : Mart 07, 2011, 03:25:24 ÖS »
otomatikmi manuelmi arıyorsun sedan hb fark edermi

poseidon999

« Yanıtla #14 : Mart 07, 2011, 03:40:48 ÖS »
Değeri piyasa belirler ama ben Si alacak olsam
en temizine 11,000 den yukarı vermem.
Ne de olsa bir metal yorgunluğu olacak arabada.
18 sene az değil bir araba için.

Bir de 15 e herkes bulur.
Maharet 11 e bulmakta. ;)

japantechtr

• Japan Tech TR
« Yanıtla #15 : Mart 07, 2011, 04:47:39 ÖS »
otomatikmi manuelmi arıyorsun sedan hb fark edermi

manuel arıyorum, sedan ya da hb farketmez

Değeri piyasa belirler ama ben Si alacak olsam
en temizine 11,000 den yukarı vermem.
Ne de olsa bir metal yorgunluğu olacak arabada.
18 sene az değil bir araba için.

Bir de 15 e herkes bulur.
Maharet 11 e bulmakta. ;)

aynen katılıyorum, arayışlardayım :)

demiray

« Yanıtla #16 : Mart 07, 2011, 10:24:38 ÖS »
 aynen katılıyorum sen aramaya devam et kardeş  belki kör topal bi si raslar   :)

japantechtr

• Japan Tech TR
« Yanıtla #17 : Mart 08, 2011, 11:50:14 ÖÖ »
aynen katılıyorum sen aramaya devam et kardeş  belki kör topal bi si raslar   :)

kısmet artık bakalım ya inş buluruz :)
« Son Düzenleme: Mart 08, 2011, 11:51:38 ÖÖ Gönderen: japantechtr »

atomhamdi

« Yanıtla #18 : Mart 08, 2011, 12:28:53 ÖS »
SLM ben 1,5 ay önce si kavustum sanırım çok şanslıyım tesadüfen paraya sıkışmış birisi garaj arabası ve full orjinal olan si nı satmak zorunda kalmıs 12000 liraya aldım çok memnunum temiz olsun 1000 lira fazla olsun ama şimdi sat deseler 15000 bile vermeye kıyamam tam benlik basmazsan az yakıyıor basarsan gözlerinin önü kararıyor beyin ısınıyor kalp atışların yükseliyor veee adrenalinnnn

o-si

« Yanıtla #19 : Mart 09, 2011, 11:24:34 ÖÖ »
SLM ben 1,5 ay önce si kavustum sanırım çok şanslıyım tesadüfen paraya sıkışmış birisi garaj arabası ve full orjinal olan si nı satmak zorunda kalmıs 12000 liraya aldım çok memnunum temiz olsun 1000 lira fazla olsun ama şimdi sat deseler 15000 bile vermeye kıyamam tam benlik basmazsan az yakıyıor basarsan gözlerinin önü kararıyor beyin ısınıyor kalp atışların yükseliyor veee adrenalinnnn

ne diyelim ne mutlu sana...

ENG

« Yanıtla #20 : Mart 09, 2011, 11:31:19 ÖÖ »
bi al bakalım sen kaça satacaksın ??
  ARKADAŞLAR,piyasa gerçekten temiz bir honda civic si bulmak bu aralar barajlarda su bulmak kadar zor,bazı temiz gibi görünen si larada gerçekten yüksek fiyatlar yazılıyo.aslında sahiplerini anlamak zor değil arabalar hem az hem kıymetli hemde kullanıcılarının gözünde çok değerli ama bişeyinde ederi var dimi arkadaşlar,almak isteyenlerede özlellikle honda dostlarınada kolaylık tanınmalı nede olsa o arabaları o fiyatlara satmaya çalışanlarda honda dostları değilmi.
  walla ben bi kaç araç buldum temiz oynanmamış ama istenen fiyatlar harbiden moralimi bozdu yani tamam pazarlık yapalım diyoruz hondacı dostlarımız nuh diyo peygamber demiyo yaww.gülü seven dikenine katlanır tamam da bu gülün her yeri diken.14 isteyen var 15 isteyen var şöle temiz bi stock civic si a 12 den aşağı isteyen yok.üzerlerine yapılan masraflarıda koyuyo bazısı ama zaten çoğusu olması gerekn masraflar,yapılması gerekenler yani.bi arabanın temizliğine 1 de 2 de olsa verilir onları anlarım ama bunun piyasasının da bi oluru olmalı bence.kısacası temiz 92-94 arası iyi durumda stock bi civic si ın ederi maksimum 10 olmalı ama onun asıl değeri parayla ölçülmez o tamamen ayrı zaten....saygılar...

alp55

« Yanıtla #21 : Mart 09, 2011, 12:19:48 ÖS »
Sİ aracımı sattıktan sonra diğerlerine ara sıra bindim ama Sİ başka bambaşka
bazen trafikte typer da görüyorum ama bakış sürem önden arkaya kadar
Sİ gördüğümde yolumuz ayrılana kadar süzüyorum
demek istediğim Sİ değer olarak satıcının yada alıcının biçtiği fiyattır
selamlar, saygılar

pcvirus

« Yanıtla #22 : Mart 09, 2011, 01:49:44 ÖS »
hahaha engin abi çok haklsıısın

o-si

« Yanıtla #23 : Mart 29, 2011, 11:05:16 ÖÖ »
bi al bakalım sen kaça satacaksın ??
satmakmı...???!!!

poseidon999

« Yanıtla #24 : Mart 29, 2011, 11:18:48 ÖÖ »
Arkadaş 2 ay önce 93 hb bir si aldı km 200,000'in altında
satan eleman 12,400 den kapı açmış kavga dövüş 10,000 e kadar indirmiş sonra babası gidip 9,000 e almış arabayı. :)

Kafadan arkadan kaza yok, şaside sorun yok
motor saat gibi, sadece bel altı boyalı.

Yani anlayacağınız eğer cidden satmak istiyorsanız güzel bir pazarlıkla güzel fiyatlara inebilirsiniz.