Gönderen Konu: slm bu aracı bilen var mı?fikirleirinize ihtiyacım var!  (Okunma sayısı 4219 defa)

krk17

• Ziyaretçi
öncelikle herkese merhaba forumda yeniyim.gerçekten çok güzel ve samimi bi forum herkese selamlar.Abilerim kardeşlerim bi Civic 1.4 hb almak üzereyim.ilandaki aracı bilen  tanıyan varsa fiyat hakkında da fikirlerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim.aracı üzerindeki jantlarsız ve ses sistemi hariç 14000 ytl ye almak üzereyim.tşkler
http://www.sahibinden.com/1_4_is_ac_abs_srs_lpgWQQaXQQ4066881WQQpXQQdisplayitem

Faruk

• Ziyaretçi
Ynt: slm bu aracı bilen var mı?fikirleirinize ihtiyacım var!
« Yanıtla #1 : Ocak 14, 2008, 07:30:50 ÖS »
muzık sıstemı dandık zaten atın gıtsın ama 14.000 ytl'ye jantlarıda alırsanız ıı olur..
şahsı fıkrımde arac lpg'lı olduğu ıçın almazdım..  <nohapy
bu arada kendınızı sızı tanıyalım bolumune tanıtırsanız memnun oluruz..

Type_R PoWeR

« Yanıtla #2 : Ocak 14, 2008, 07:52:41 ÖS »
14 bin ytl yasına ve km sıne gore yuksek bır fıyat bence.

krk17

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ocak 14, 2008, 07:59:52 ÖS »
babacım valla
jantları vermiyor eleman ama lpg çok önemli benim için çünkü haftalık 500 km yl yapıyorum o yüzden Passat 1.8 T aracımı satıp daha şık ve az yakan bi araç almak istiyorum.fiyat nasıl sizce?ayrıca tavsiyeleriniz varsa bildiğiniz başka araçlar varsa yardımcı olursanız sevinirim...tşkler
« Son Düzenleme: Ocak 14, 2008, 08:01:08 ÖS Gönderen: krk17 »

Type_R PoWeR

« Yanıtla #4 : Ocak 14, 2008, 08:29:56 ÖS »
O fiyatlara 00 Model makyajlı kasa 1.4 ler bulabilirsin fiyat bana yuksek geldı.Bana sorarsan dusuk km lpg siz bi araba bulup kendin taktırman daha mantıklı.Passatdan sonra civic biraz yavan gelebilir gerek konfor gerek performans olarak. :)

krk17

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ocak 14, 2008, 08:36:04 ÖS »
ya Passattan sonrası malum ama bakıyorum klaç gündür ne Ankara da ne başka bi yerde yok bulamadım elimde de 14000 lira var max.bi yardımcı olun bi aklı bi fikir verin bana araba da almam gerk mutlaka!

krk17

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ocak 14, 2008, 08:48:28 ÖS »
bi de bu araçlarda abs ve hava yasığı gördüğüm kadarıyla opsiyonel.forumda da okudum ama net bi tutum göremedim.Absli araçlarla Abssiz araçlarda gerçekten farkyok mu?değer mi abssiz almaya ?

Type_R PoWeR

« Yanıtla #7 : Ocak 14, 2008, 09:00:14 ÖS »
Fark yokmu derken ne açıdan?

can34

« Yanıtla #8 : Ocak 14, 2008, 10:16:11 ÖS »
fiyat kast ediyor galiba :s

krk17

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ocak 16, 2008, 10:43:32 ÖS »
yooo hayır bazı arakadaşlar 98 yılından önceki araçalrda ABS sisteminin yeterince iyi çslışmsdığını,durma mesafesi olarak aralarında çok büyük bi fark olmadığını falan söylemişler...ben bu konuda bilgi sahibi değilim biraz daha detaylı bilgi sahibi olmak için paylaşımlarınıza ihtiyacım var...
Saygılar

Faruk

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ocak 16, 2008, 11:13:27 ÖS »

yooo hayır bazı arakadaşlar 98 yılından önceki araçalrda ABS sisteminin yeterince iyi çslışmsdığını,durma mesafesi olarak aralarında çok büyük bi fark olmadığını falan söylemişler...ben bu konuda bilgi sahibi değilim biraz daha detaylı bilgi sahibi olmak için paylaşımlarınıza ihtiyacım var...
Saygılar

ABS(Anti-lock Brake System) durma mesafesını kısaltmaz zaten..ABS anı frenlerde tekerlerın kılıtlenmemesını sağlayarak surucuye yardımcı olur..

Doganov

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : Ocak 26, 2008, 01:26:55 ÖÖ »
Bunun orjinal jantları bence daha güzel ama sanki 14 biraz fazla gibi