Gönderen Konu: Yardım istiyorum.  (Okunma sayısı 6044 defa)

tarantino

• Co-Admin
Ynt: Yardım istiyorum.
« Yanıtla #25 : Mayıs 23, 2014, 10:55:37 ÖÖ »
:D taner gitme adamın üstüne

sevgili dostum demek istediğimi yanlış anlama ben yıllardır honda işiyle uğraşıyorum şimdi senin söylediğin öyle bir şeyki ben sıfır orjinal camı o paraya aldım diye idda ediyorsun evet camı o fiyata almışsın hemde camın sıfırını ama camın orjinali değil yansanayisini almışsın

piyasada cam firmaları var bu işleri yapan

carglass
luckyglass
droglass vs vs bu gibi cam firmaları yan sanayi yani sıfır olupta orjinal cam üretmeyen firmalardır ve bu camların üzerine kendi firmalarının isimlerini basarlar honda logosunu basamazlar

bir camın orjinalliğini de camın üzerinde ki honda logosundan anlarsın

o yüzden insanların burda bilgilendirmek isterken yanlış yönlendirmemek lazım

gene söylüyorum EVET SENİN CAMIN SIFIR AMA ORJİNAL DEĞİL YAN SANAYİ....

UnLuCKy

« Yanıtla #26 : Mayıs 23, 2014, 03:36:42 ÖS »
İyi güzelde ben o cam firmalarından almadımki .Onların ithal ettiği üründe değil.Görmeden yorum yapmayın ,nasıl olsa resim ekliycem .Ozaman dersiniz şu bu firma diye,tabi tutturabilirseniz.Ayrıca honda işiyle uğraşmak demek herşeyi bilmek demek değildir.Bir insan bir konuda uzman olur her konuda olamaz.Bende sanayiciyim,o yüzden sallamasyon yorumlar yapmayın resim gelince yorum yaparsınız.Kullanıcıların bilgilenmesi açısından bende elimden geldiğince açık söylüyorum.Biri der çıkma cam 500 tl diğeri der orjinal 300 tl kimi der orjinali 3000 tL.Önemli olan bulabilmektir.Konu fazla uzamasın resim bekleyelim.
« Son Düzenleme: Mayıs 23, 2014, 03:41:45 ÖS Gönderen: UnLuCKy »

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #27 : Mayıs 23, 2014, 10:38:13 ÖS »
ben resmi bekliyorum sen anlamıyorsun nedemek istediğimizi neyse bekliyoruz bakımdan çıksın bekliyoruz