Gönderen Konu: Siyah Cam Film  (Okunma sayısı 3106 defa)

Vitoz

Siyah Cam Film
« : Mayıs 01, 2013, 09:38:00 ÖS »
Merhaba arkdaşlar Arabama kısmet olursa Siyah film cektirecem Ama yasal olarak olmasını istiyorum Bunun film ayarı veya ayar numarası vs varmı kurallara uygun şekilde buraya yazarsanız Ustaya Gittigimde sıkıntı yaşamayım. Kazasız Belasız Sürüşler Herkeze

cem_kilinc

Ynt: Siyah Cam Film
« Yanıtla #1 : Mayıs 01, 2013, 09:50:21 ÖS »
İstersen 0 numara olsun yinede yasal değil memur arkadaşların insafına kalmış bir durum.

Cree20

« Yanıtla #2 : Mayıs 01, 2013, 09:54:18 ÖS »
İstersen 0 numara olsun yinede yasal değil memur arkadaşların insafına kalmış bir durum.
aynen :D

becoca

• __ByR@Mm__
« Yanıtla #3 : Mayıs 01, 2013, 09:55:58 ÖS »
Buna benzer konular forumda var. Arka 3 cam için yasalaştırılacaktı. Ancak daha geçmedi bildiğim kadarıyla.

Onun dışında yasal değil. Çok pahalı yaptırmayın. Polis söktürene kadar kullanırsınız.

Film parası + ceza parasını çöpe atmayı göz önüne aldırarak yaptırabilirsiniz.

önleri Max 2 numara. Arkaları 3 numara yaptırabilirsin.

Ayrıca filmli araç kullanmadıysanız Akşam park etmekte vs zorlanacaksınız. Aracın içi karanlık olacak. Bunları göz önüne alın...

Vitoz

« Yanıtla #4 : Mayıs 01, 2013, 10:24:58 ÖS »
yok ozaman yasallaşana kadar taktırmam bu gece park olayları için felanda teşekkür ederim aga fikrini değerlendirecegim zaten yaptıracak olsamda öle cok siyah yaptırmam biraz güneş ışıgını azaltsın yeterli ee arabadada bir ayrı duruyor tabi

yunus48

« Yanıtla #5 : Mayıs 02, 2013, 10:12:05 ÖS »
Arkadaşım ben aracı alalı kasımda 3 yıl dolacak, cam filmli aldım öylede kullandım araç siyah olduğu için mi, çok siyah olmadığı için mi, yoksa şansıma mı çok polis durdurdu çok şükür hiç biri camlar filmli falan demedi. Rengi açılmıştı geçen hafta kapı camlarını orta koyulukta 3 yıl garantili cam filmi yaptırdım. arka cam için de oto cam servisi galaxy renkli cam siparişi verdim fabrikaya soracaklar eğer üretiliyorsa tam koyu renkli cam yapacağım. Kısacası ben filmden memnunum burası çok sıcak filmsiz olmuyor.

Vitoz

« Yanıtla #6 : Mayıs 04, 2013, 11:37:14 ÖS »
aldıgım duyumlara göre arka cam ve arka kapılar taktırmak yasak değilmiş ama ön ve ön  kapılar yasakmıs ne kadar dogru ne kadar yanliş bir bilgim yok tabi