Gönderen Konu: Selamlar arkadaşlar  (Okunma sayısı 1406 defa)

kusursuzbuz

Selamlar arkadaşlar
« : Ekim 20, 2009, 10:15:39 ÖÖ »
Selamlar arkadaşlar bir süredir forumunuzu ziyaretçi olarak okuyordum, kayıt için nasip bugünmüş. İsmim Osman, İstanbul da ikamet ediyorum. 97 model 1.4sx i.e bir tipo sahibiyim fakat motor sesine hayran olduğum honda sahibi olmak üzereyim nasipse fakat önce sizlere bir danışayım istedim.
Arkadaşlar; 2004 ve üzeri otomatik şanzıma bir honda istiyorum otomatik istememin sebebi ise eşiminde aracımı rahat kullanabilmesidir. Bana otomatik şanzıman, civic veya daha sorunsuz bir modeli hakkında bilgi verirmisiniz.
Ha şu da var sen GTİ itekle ben uzarım V-Tech le şeklindeki bir slogan bana da uyuyor, yani birazda sürati seviyorum. V-tech tercihim de bundan dır.

escapade

Ynt: Selamlar arkadaşlar
« Yanıtla #1 : Ekim 20, 2009, 10:23:35 ÖÖ »
hoşgeldiniz.iyi seçimyapmışsınız .honda sahibi olursunuz uarım ve sadece sesine  değil bir çok yönüne hayran olacağınıza inanıorum. :D 2004-2005   vtec ler sorunsuz kasalar sıkıntıntı yaşamazsın.az dikkat edersende sadece yağ balata bakımlarından bşka masrafın olmaz .

digalo

« Yanıtla #2 : Ekim 23, 2009, 04:18:37 ÖS »
hoşgeldiniz.iyi seçimyapmışsınız .honda sahibi olursunuz uarım ve sadece sesine  değil bir çok yönüne hayran olacağınıza inanıorum. :D 2004-2005   vtec ler sorunsuz kasalar sıkıntıntı yaşamazsın.az dikkat edersende sadece yağ balata bakımlarından bşka masrafın olmaz .

Bu görüşe katılmamak elde değil. Eşiniz Hondaya binerse sanırım inmez, siz gidip bir tane daha almak zorunda kalırsınız.
Vtec motorlu bir hondaya bindiğinizde kendinizi hızlı gitmek zorunda hissedebilirsiniz. Gerçekten insanı kışkırtıyor.

digalo

« Yanıtla #3 : Ekim 23, 2009, 04:22:28 ÖS »
Bu arada foruma hoşgeldiniz.
Sizi Tanıyalım bölümünde aşağıdaki formu doldurursanız sizi daha yakından tanımış oluruz.

Yeni Üye Tanıtım Bilgi Formu;

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.-Yaşadıgı  şehir:

HonDaGırL

« Yanıtla #4 : Ekim 23, 2009, 04:31:57 ÖS »
aramıza hoşgeLdiniz tercihinizden doLayıda sizi kutLarım umarım en kısa zamanda istediğiniz aracı aLırsınız :)