Gönderen Konu: cıvıc 06 debriyaj sorunu  (Okunma sayısı 4296 defa)

HcOıNvDıAc

• Ziyaretçi
cıvıc 06 debriyaj sorunu
« : Eylül 26, 2008, 08:26:12 ÖS »
arkadaşlar ben yeni üyeyim size bir sorunumu anlatıcağım.06 bir honda cıvıc"e sahibim debriyajdan gıcırtı geliyor vede debriyaj yukardan kavrıyor.sizce sorun nerdedir bilgisi olan yazsın serwisemi gidiyim

Şimdiden teşekkürler... >=ok

StAr HoNdA

• Ziyaretçi
Ynt: cıvıc 06 debriyaj sorunu
« Yanıtla #1 : Eylül 27, 2008, 01:00:27 ÖS »
aynı sorunu bende birarlar yaşadım hemen serwise gittim ayar yaptılar

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2008, 01:04:42 ÖS »
serwise git ya deb telini degiştirsinler yada yaglasınlar deb yukarda kawrıosa balata bitikte olabilir kontröl ettir kaçırma yoksa ayar yapıp aşaya çektirt

StAr HoNdA

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Eylül 27, 2008, 01:11:57 ÖS »
arkadaş çok katılıyorum >=ok

HcOıNvDıAc

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Eylül 27, 2008, 01:20:14 ÖS »
saolun arkadaşlar bayram sonrası serwise giderim tşkrler

merburvehan

« Yanıtla #5 : Eylül 27, 2008, 04:39:26 ÖS »

serwise git ya deb telini degiştirsinler yada yaglasınlar deb yukarda kawrıosa balata bitikte olabilir kontröl ettir kaçırma yoksa ayar yapıp aşaya çektirt
Volkan bunlar ayar yapılıyomu hidrolik debriyaj değilmi benim bildiğim ayar yapılmıyo..

Arkadaşım problem sadece sende değil hiç düşünme kafana takma bu bizim kasa bütün hondalarda var ortak bir sorun yani bende ilk başlarda sorun yapmıştım kendi kendime ama şimdi duymuyorum bile çünkü herkeste var sadece benim aracımda olan bir sorun değil.Debriyajında bitik olacağını sanmıyorum bende çok yukarda nerdeyse bırakıcam artık öyle gidicek ama geldi çekişine el firenini çektiğimde aracı stop ettiriyo yani debriyaj güzel tutuyo...

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Eylül 27, 2008, 06:39:51 ÖS »
benim bildigim kadarıylada hidrolik fakat deb set degişir ise ayar olur aşaya çekilir sanırım degişik anlatmışım