Gönderen Konu: satılık del sol arıyorum. ilgilenen ya da yardımcı olabilecek arkadaşlar buraya  (Okunma sayısı 2240 defa)

burock7k

arkadaşlar sahibinden.comdakiler uçmuş ölü arabalara 15-20 lira istiyorlar ben bu aracı alıcam burada bulabileceğimi düşündüm lütfen yardımcı olun... teşekkürler...

bycrx

Sevdiğim bi abimin delsoluvar yeşil renkte satıyosa eğer yardımcı olurum

TuRKiSh.Dj

önce sizi tanıyalım bölümünde kendinizi tanıtmanız gerekiyor. Aksi taktirde aradığın yardımı bulamayabilirsin arkadaşım..

ayrıca konuyu da yanlış yere açmışsın.. ARANANLAR bölümüne açarsan kendini tanıttıktan sonra cevapların gelmeye başlar.

« Son Düzenleme: Eylül 11, 2011, 11:44:39 ÖÖ Gönderen: TuRKiSh.Dj »

burock7k

pardon beyler. sitede gördüğünüz üzere (honda jazz) yani yeniyim=) hemen düzeltmeye calısıcam. bycrx arkadaşım o sevdiğin abinle bi konuşsan bana tekrardan dönüş yapsan olur mu konuyu arananlara taşıycam birazdan orda buluşalım. renk önemli değil. istediğim renge kaplattırıcam aracı çok saol şimdiden bekliyorum senı...

bycrx

Konuştum 15.000 istiyo 170.km de motorda hiçbi sıkıntı yok wtech açamasında falan canavar gibi gidiyo anlıcağın

burock7k

ARABA NEREDE SUAN. NASIL GÖREBİLİRİZ. 15 ÇOK ARKADAŞIM YAA. ALLAH AŞKINA EDER Mİ BU MODELLER O FİYATA. 15 LİRAYA 96 KASA BMW VAR. NESE NASIL GOREBİLİRİZ ARKADASIM ARABAYI?

bycrx

15 liraya bmw varsa onu ol arkadaşım bu araba piyasası çok nalet hele honda biyasası çok daha farklı bende 1.65ies arıyorum 2 aydır fiyatlar uçuşta adam 18-19 istiyo sende haklısn ama konuştum 15den aşağıya olmaz diyo araç beyoğlu bebek taraflarında