Gönderen Konu: honda yardım  (Okunma sayısı 8065 defa)

ilkeronat

Ynt: honda yardım
« Yanıtla #25 : Nisan 01, 2009, 06:32:01 ÖÖ »
gel bende sana onlarca ls göstereyım hiçbirindede kolçak yok :)
o ya hediye olarak takıldı yada snradan takıldı kanımca :)
ne kadar gereksiz israrlar bunlar arkadaslar ya. 2006 ocak ayinda aldim ve orjinal olarak fabrika cikisli kol dayamasi mevcut. japonyadan gelenler haric 2005 ve 2006 yilinda satilan butun ls ler gibi benimkide koldayamali. gosterecegin ls ya 2004 modeldir ya da japonyadan gelmis olandir. ben sahip oldugum arabayi soyluyorum sen hala israr ediyorsun. su yukarda tarayip koydugum katalog sayfasini bile okumadan ezbere yaziyorsun. katalog sayfasinda bile acikca yaziyor zahmet edip okursan goreceksin. neyse cok da onemli bisey degil sen oyle bilmeye devam et istersen, iyi gunler.

civcvti

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Nisan 08, 2009, 01:36:17 ÖÖ »
arkadaşım sahibinden com'da süper bir malzeme bulmuşun hondalardanda anlamam diyorsun yardımda istiyorsun fakat çokta güzel bir nick yapmışsın kendine anlamayan için civicvti gerçi i'sini unutmuşun ama oda senin tercihin ben konuyu baştan sona okudum senin samimiyetine inanmadım
ne demek ya samimiyetine inanamadım sence amacım ne olabilirki ne biçim bi forum bu ya

CioBassWorLd

« Yanıtla #27 : Nisan 08, 2009, 03:21:27 ÖÖ »
ne kadar gereksiz israrlar bunlar arkadaslar ya. 2006 ocak ayinda aldim ve orjinal olarak fabrika cikisli kol dayamasi mevcut. japonyadan gelenler haric 2005 ve 2006 yilinda satilan butun ls ler gibi benimkide koldayamali. gosterecegin ls ya 2004 modeldir ya da japonyadan gelmis olandir. ben sahip oldugum arabayi soyluyorum sen hala israr ediyorsun. su yukarda tarayip koydugum katalog sayfasini bile okumadan ezbere yaziyorsun. katalog sayfasinda bile acikca yaziyor zahmet edip okursan goreceksin. neyse cok da onemli bisey degil sen oyle bilmeye devam et istersen, iyi gunler.
o katolog bendede var o arkadaşa yolladgn ıcın bakmadım 05 06 dıosan okey ;) onu bılmıyodum bnmkıde 05 ama yok 1 hafta once cıkmıs trafıge neyse dedgn gbı onemlı bı dalgada dgl ztn :) konu bu dgl ama ben gercekten kol dayamalı lsye ne nette nede reelde rastlamadım ondan bkdr emındim sunroofsuz es gördum ama :) öğrendık sayende eyv hocam ;)

ilkeronat

« Yanıtla #28 : Nisan 08, 2009, 06:32:52 ÖÖ »
o katolog bendede var o arkadaşa yolladgn ıcın bakmadım 05 06 dıosan okey ;) onu bılmıyodum bnmkıde 05 ama yok 1 hafta once cıkmıs trafıge neyse dedgn gbı onemlı bı dalgada dgl ztn :) konu bu dgl ama ben gercekten kol dayamalı lsye ne nette nede reelde rastlamadım ondan bkdr emındim sunroofsuz es gördum ama :) öğrendık sayende eyv hocam ;)
eyvallah sende sagol. arkadasimda sunroofsuz es var bende de kol dayamali civic butun extra durumlara sahibiz :) :) hepimize kolay gelsin, iyi gunler.

fıratduygun

« Yanıtla #29 : Mayıs 09, 2009, 07:50:04 ÖS »
2005 model ES lerde ESP mevcut değilse bu ilanlarda gösterdikleri ney...
EPS ile mi karıştırıyorlar...