Gönderen Konu: On Taraftan Alttan Genel Ses Hakkında.  (Okunma sayısı 2428 defa)

recepyuksel

On Taraftan Alttan Genel Ses Hakkında.
« : Mart 25, 2008, 07:02:25 ÖÖ »
Arkadaşlar Benim aracım 2006 eski kasa honda civic,
Dün sabah işe gelirken hafif bir kasis'e gidigimde aracın altından sanki dolu bir bidona vurusunuzda tok bi ses gelirya ona benzer bir ses gelmeye başladı. bunu bir kaç kez tekrarladı yol üzerinde hemzemin geçit var oradada 2 defa yaptı bende acayip korktum. Arabam henuz 15000 kmde. Akşam giderkende 2 kez tekrarladı bunu. Bugune kadar sert bir şekilde aracı hiç kullanamadım ve çukura düşmedi sizlere bir sorayım  dedim.m. Kendimden o kadar eminim yani. Simdi arbayı sürerken acayi korktum sanki bir şeyler kırılacak yolun ortasın da dağılıp kalacam gibi bir duygu oluştu bende. Servise gitmeden sizlere bir sorayım dedim.
Sizce ne olmuş olabilir?

FERRERA

Ynt: On Taraftan Alttan Genel Ses Hakkında.
« Yanıtla #1 : Mart 25, 2008, 12:46:14 ÖS »
recep arkadaşım bi eğilde arabanın alt kısmına bakmaya çalış ve gördüğün değişiklikleri tarif edersen daha açıklayıcı bir izah olur bizler için.

recepyuksel

« Yanıtla #2 : Mart 25, 2008, 09:10:00 ÖS »
bakmammı. ama ben değişik bişi göremedim. görsem buraya yazmadım zati.
ben aynı sorula durup dururken karsılasan birileri varmı diye yazdım.(gerci hayatta hiç bişi durup dururken olmaz ya :( neyse)
araba kapının önünde yatıyor valla. kullanmaya korkuyorum. salı günü gidecek servise bakalım. o zamana kadar yatacak.
 <783^2

FERRERA

« Yanıtla #3 : Mart 26, 2008, 08:15:46 ÖÖ »
servise gittikten sonra neler olduğunu anlatırsan seviniriz dostum.

recepyuksel

« Yanıtla #4 : Nisan 10, 2008, 07:01:43 ÖÖ »
Sorunu Bulduk... :)
Yav kusura bakamyın yogunluktan yazamadım.
Serviste life kaldırınca cok ugraştıktan sonra tamponun altında boydan boya giden bir plastik koruma var. o tampona gecmeli olarak monte edilmis onun 2 tane tırnagı yerinden cıkmış. Yerine takınca sese falan kalmadı.

Ufff. Korkmuştum valla.

Hondam bitanedir zaten. Ben biliyodum öyle kötü bir şey olmadığını.