Gönderen Konu: lütfen yardımm çıLdırcammm  (Okunma sayısı 1967 defa)

PearL GreY MoNsteR

lütfen yardımm çıLdırcammm
« : Eylül 24, 2010, 10:36:29 ÖS »
s.a abiLerim aracımı aLdıqımda eski sahibi chip var dedi chip araştırdır 1.4 araca uyquLanması için p28 beyin bide harness lazımmış heraLde
size soruLarım oLacak
1)aracımda chip oLup oLmadıqını nasıL anLarım?
2)chip ne işe yarar? işe yarar derken bazı larında gördüm kesiciyi devre dışı bırakıyor fLn diye okudum ne yapar bu chip ne eder kesiciyi devre dışı bırakıyormu?
3)aracım 1.4 ve izmirde oturuyorum acaba maLiyeti sizce ne kadar oLur beyin 550 tlye gordum sıfır fakat harness göremedim harness fiyatını biLen varmı ve işçiLikLe beraber sizce rakam ne kadar oLur ?

konuyu buraya açtım çünkü  kouLar en çok bu boLümde dikkat çekiyor  ondan
şimdiden teşekkürLer...

kacaman

Ynt: lütfen yardımm çıLdırcammm
« Yanıtla #1 : Eylül 24, 2010, 10:39:07 ÖS »
izmirde olman büyük şans valla
armağan isminde bir usta var izmirde biz bu ustanın ününü buralardan 1300km mesafeden duyuyoruz sizler izmirdesin nasıl bilmiyorsunuz, bence araştır bu ustanın yerine aracını götür gereğini en iyi şekilde yapacaklarına eminim.

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #2 : Eylül 24, 2010, 10:42:42 ÖS »
izmirde olman büyük şans valla
armağan isminde bir usta var izmirde biz bu ustanın ününü buralardan 1300km mesafeden duyuyoruz sizler izmirdesin nasıl bilmiyorsunuz, bence araştır bu ustanın yerine aracını götür gereğini en iyi şekilde yapacaklarına eminim.

abi ben 16 yaşındayım araç sahibi peder oLduqu için kafaya göre hareket yapıLmıyor yani :D 
sırf merak için bu konuyu açtım googlede araştırma yapmak istiyorum ama istidiğim sonuca uLaşamıyorum
fakat bi legal oluyim 18 e basıyım sanayiden çıkmıcam ustaLarla kanka oLucam :D

peki bu armaqan usta kaçıncı sanayide onu biLiyormusunuz beLki pederi kandırırım :D

kacaman

« Yanıtla #3 : Eylül 24, 2010, 10:48:45 ÖS »
ben izmiri hiç bilmem ki
adamla bu gün telefon görüşmesi yaptım
fakat beni izmire yönlendirenlerin söylediğine göre çok çok iyi bir usta olduğu şeklinde sana özelden adamın telefonunu atayım

PearL GreY MoNsteR

« Yanıtla #4 : Eylül 24, 2010, 11:22:02 ÖS »
ben izmiri hiç bilmem ki
adamla bu gün telefon görüşmesi yaptım
fakat beni izmire yönlendirenlerin söylediğine göre çok çok iyi bir usta olduğu şeklinde sana özelden adamın telefonunu atayım

teL için teşekkürLer ...