Gönderen Konu: Kim ne dese anlamsız!  (Okunma sayısı 14646 defa)

cihat

Kim ne dese anlamsız!
« : Ağustos 09, 2010, 07:53:57 ÖÖ »
Öve,anlata bitiremediler su Honda'yı çoğunluğu dinledim ve ilk arabamı aldım.v-tec2 beyaz insanı kendine çeken bir arabaydı,yada bana göre öyleidi.Sonra merak edindim honda nedir bileyim derken bi forum sitesi buldum hondacılara özel(THT).herkez bişey söylerdi burada fakat ortak nokta honda aşkıydı,Kim ne dese anlamsız oldu,kulaklarımı tıkadım büyüttüm honda olayını abarttım takıntım oldu;ve yıllar geçti Honda ile.Hiç bilemem belkide elalem hakkımda ne düşündü?mecnunamı ,aptalamı benzetti beni.ve yine Kim ne dese anlamsız oldu;onların arabası benim ise Honda'm vardı..

yıllar geçipte insan hala bu tezi savunurmu,savunurmuyum,sizde savunurmusunuz?

serdar_ay

Ynt: Kim ne dese anlamsız!
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2010, 08:56:47 ÖÖ »
way be ne aşk tıpkı benim gibi demekki sen varsan hondan kesin var helal:)

statik

« Yanıtla #2 : Ağustos 09, 2010, 09:02:18 ÖÖ »
Ben kaç kere satıp ESP li araba almaya kalktım, her niyetimi o mazlum bakışları bozdu vazgeçemedim hondadan. Delilik seviyesinde benimde. İşim gereği ortamlarda bile asla taviz vermiyorum hondadan. Heeyyy heyy :)))

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #3 : Ağustos 09, 2010, 09:36:07 ÖÖ »
Ben de Honda'mı çok seviyorum.
Hanım kıskanıyor, "onu daha çok seviyorsun diyor", kuma geldi sankim :))
« Son Düzenleme: Ağustos 09, 2010, 09:37:00 ÖÖ Gönderen: fkarahan40 »

wonderboy

« Yanıtla #4 : Ağustos 09, 2010, 12:33:11 ÖS »
Mecnun bilseydi Honda sevgisini..
Severmiydi Leyla zillisini.. :)

deniz44

« Yanıtla #5 : Ağustos 09, 2010, 12:35:39 ÖS »
Honda aşkı kelimelere ne güzel dökülmüş :)

kacaman

« Yanıtla #6 : Ağustos 09, 2010, 12:40:00 ÖS »
ben bunu daha önceleri de yazmıştım ama beni anlayan çıkmadı sanmıştım,
sürücüsü ile birlikte kalbi atan başka bir araç varmıdır acaba, ruhu kişiliği ve karakteri olan, seninle birlikte kızıp hızlanan, sakinleşip romantik olan haa, başka araç varmıdır.

Karahan

• Fatih_K
« Yanıtla #7 : Ağustos 09, 2010, 12:51:32 ÖS »
Aaah minel aşk

Sİ yah

« Yanıtla #8 : Ağustos 09, 2010, 04:27:11 ÖS »
honda sevdasını ancak başka bir honda kullanıcısı anlar. çok gösterişli ve çok performanslı arabalar.

armi

« Yanıtla #9 : Ağustos 09, 2010, 04:30:35 ÖS »
Öve,anlata bitiremediler su Honda'yı çoğunluğu dinledim ve ilk arabamı aldım.v-tec2 beyaz insanı kendine çeken bir arabaydı,yada bana göre öyleidi.Sonra merak edindim honda nedir bileyim derken bi forum sitesi buldum hondacılara özel(THT).herkez bişey söylerdi burada fakat ortak nokta honda aşkıydı,Kim ne dese anlamsız oldu,kulaklarımı tıkadım büyüttüm honda olayını abarttım takıntım oldu;ve yıllar geçti Honda ile.Hiç bilemem belkide elalem hakkımda ne düşündü?mecnunamı ,aptalamı benzetti beni.ve yine Kim ne dese anlamsız oldu;onların arabası benim ise Honda'm vardı..

yıllar geçipte insan hala bu tezi savunurmu,savunurmuyum,sizde savunurmusunuz?

honda gerçekten hayat onda :)  >=ok  >=ok

cihat

« Yanıtla #10 : Ağustos 09, 2010, 07:41:20 ÖS »
eminim herkez anlamıştır ama sanırım insanlar tutkuları olumlu bi konu sayıp büyütmez anlatarak 3.kişiler daha çok olumsuz yönde eleştirirgözümce
ben bunu daha önceleri de yazmıştım ama beni anlayan çıkmadı sanmıştım,
sürücüsü ile birlikte kalbi atan başka bir araç varmıdır acaba, ruhu kişiliği ve karakteri olan, seninle birlikte kızıp hızlanan, sakinleşip romantik olan haa, başka araç varmıdır.

chevasil

« Yanıtla #11 : Ağustos 12, 2010, 07:22:31 ÖÖ »
honda farkı 5'ten 3'e geçişte başlar. başka arabada yap o devirde motoru kucaklarsın. honda'da ise yandakine fark atarsın :)

alp55

« Yanıtla #12 : Ağustos 12, 2010, 10:40:01 ÖÖ »
honda bukalemun gibidir
direksiyona kim geçerse onun kişiliğine bürünür
ha birde şu var
sürücüsüyle telepati kurar sevmezse isteklerini yapmaz harbiden

LiHoN-F

« Yanıtla #13 : Ağustos 12, 2010, 10:52:56 ÖÖ »
evet at sahibine göre kişner :D

insomniac

« Yanıtla #14 : Ağustos 12, 2010, 10:55:29 ÖÖ »
maşallah ne güzel dizeler bunlar...
honda aşkı bir başkadır bilinmeyen bir yerden çıkan cevherin usta ellerde işlenip bir sanat eseri haline gelmesidir honda tıpkı bir samuray kılıcı gibi....

XTuNéR

« Yanıtla #15 : Eylül 16, 2010, 12:53:38 ÖS »
honda farkı 5'ten 3'e geçişte başlar. başka arabada yap o devirde motoru kucaklarsın. honda'da ise yandakine fark atarsın :)

http://www.streetfire.net/video/stps-typer-5-yerine-3-e-vites-atma_2021362.htm

endlessnihilist

« Yanıtla #16 : Eylül 16, 2010, 04:27:32 ÖS »
Aşağıdaki cümleler yıllarca değil asırlarca savunulur---- not: bu forumdan "Bad Boy Baby" nick li arkadaşın paylaşımından alınmıştır.

benim arabamdan daha iyi onlarca araba olduğunu bildiğim halde sadece benim arabam olduğu için değil,
herşeyi için seviyorum arabamı ve hayranıyım... arabamın resmen ismi var kişiliği var...

Soichiro Honda dan felsefi cümleler

- Denemelerimin kalan %1 inde başarılı olmak için %99 unda başarısız oldum.

- Rakiplerimin fabrikamı ziyaret etmesini asla reddetmedim. Onları herzaman misafirperver karşıladım. Çünkü onlar beni yakalamaya çalışırken ben yeni tasarılara imza atmanın peşindeyim..

- Honda en zor yolu seçmekte, İnanıyorumki diğerlerinden ödünç alınmış teknolojiler bizim etimiz ve kanımız olamaz..

- Yeni bir konsept arabanın muhendislerine ; motorsikletler gibi bir araba yaratınki sürücler dönüşleri ve duruşlarıyla koştukları hissini alabilsinler

- İmparator yaratıclığı sorduğunda, aşık olmak gibidir derim..eğer stresi azalttığını duşunursen keskin bir şekilde stresi azaltıyordur. Eğer eğlenceli olduğunu dusunursen eğlencenin en üst mertebesidir..

- Honda arabaları eşsiz kişilik sahibi olmalıdır, sadece kabiliyetli sürücüler için değil..Akılda kalıcı bir şekilde sürücünün becerilerine göre reaksiyon verebilmelidir.

wampir61

« Yanıtla #17 : Şubat 04, 2011, 01:06:10 ÖS »
dünyada 2 çeşit araba vardır :) biri honda diğeri ise diğerleri :D

poseidon999

« Yanıtla #18 : Şubat 04, 2011, 01:56:51 ÖS »
Ben de Honda markasını ve Hondamı severim tabi
ama aşk falan değil bu mantıklı olduğui için severim, bu fiyata daha sağlam ve estetik bir araba alamayacağım için severim, parçaları ucuz olduğu için, kullanımı rahat olduğu için severim. Yoksa Honda markası beni yolda bırakan bir araç yapsaydı benim için bir fiat bir pug ile eşdeğer olurdu.
Ama şimdi kullandığım 3. Honda ve inşallah 4. de Honda olur. Neden çünkü en mantıklısı Honda.

Aşk karşılıksız sevmektir. Siz şimdi aracınız sizi devamlı yolda bıraksa ya da Honda markasında kronik bir problem ortaya çıksa ve başınza devamlı sorun çıkarsa hala aracınızı kullanmaya ve sevmeye devam eder misiniz? tabi ki hayır. Yani aracınız sizi taşıdığı kadar onu seviyorsunuz.

Bakın benzin zamlandı diye gidip manifoldunu deldirdiniz ve lpg taktırdınız. (aynen benim gibi). Demek ki benzin fiyatı aracınızın manifoldundan daha değerli. Demek ki aşk para kazandırmıyor.

Ben de 7-8 sene evvel sizin gibi düşünürdüm ama  Hayatta Honda'dan daha önemli şeylerin etrafınızda olduğunu görünce bir araba çok küçük kalıyor gözünüzde. Ama şu an eşim-işim ve evim dışında en çok vakti Hondam ile geçiriyorum.

Parayı basıp aldığım şeylere aşık olmam arkadaş.
Mantığım ne derse onu alırım.

Bunlar benim görüşlerim. Katılırsınız katılmazsınız bilemem.

deniz

• Co-Admin
« Yanıtla #19 : Şubat 04, 2011, 02:15:39 ÖS »
Ben arabama arabam değilde oğlum diyorum dahada ötesi yok...2 kere babama verdim ikisindede nasıl yaptıysa arabanın başına bişeyler geldi..ondan vermiyorum artık...oğlum kişi seçiyo demekki :D :D :D

vtec05

« Yanıtla #20 : Şubat 04, 2011, 04:11:08 ÖS »
anlaşılmaz tadılır honda aşkı yani açıklanamaz bişey valla :D

adnyldz

« Yanıtla #21 : Şubat 04, 2011, 04:12:18 ÖS »
ancak bunu dıreksıyona oturdugunda onun verdıgı heyecanı yasayarak anlatılır honda askı :)

judassS2K

« Yanıtla #22 : Şubat 05, 2011, 03:49:36 ÖS »
gercekten cok guzel anlatmıssınız bazı seylerı... fakat honda askı gercekten baska... ılk aracım 1.4 tu onu satmak zorunda kaldım sımdı ıse coupe sahıbıyım... ve sukadar solıyım bulgarıstandayım suan dobrıc dıye bı ılındeyım... mhmm nasıl derler hondam"a bındıkten sonra hersey degısıyo.. sankı bu sehır benım oluyo cunkı bılıyorum altımda bı canavar var ve yolda karsıma ne cıkarsa cıksın.. sorun olmıcak.. hep bunları dusunerek bınıyorum aracıma... hepte ole oluyo.. daha yuzumu kara cıkarmadı.. =)))

I ♥ My EM1...

Cello_tuning

« Yanıtla #23 : Şubat 08, 2011, 01:00:11 ÖÖ »
Bence honda insanların hondalarıyla buluştuğu anda başlıyor her arabanın sahibine bakın arabalarıda kendine benzer ...Bu duygu öyle birşey ki bunu hondacıdan başka kimseya anlatamassınız 1 sene önce başladı bende bu aşk param yetmedi şahin aldım ama içimde hep bir burukluk sonra
para bitiktirdim ve altı ay civic si alamak için hergün araştırdım sordum soruşturdum ve buldum hangi sürücü arabasının yanına geldiğinde seni çok seviyorum diyebiliyor tabiki hondacı....

chevasil

« Yanıtla #24 : Şubat 08, 2011, 08:24:06 ÖS »
Bence honda insanların hondalarıyla buluştuğu anda başlıyor her arabanın sahibine bakın arabalarıda kendine benzer ...Bu duygu öyle birşey ki bunu hondacıdan başka kimseya anlatamassınız 1 sene önce başladı bende bu aşk param yetmedi şahin aldım ama içimde hep bir burukluk sonra
para bitiktirdim ve altı ay civic si alamak için hergün araştırdım sordum soruşturdum ve buldum hangi sürücü arabasının yanına geldiğinde seni çok seviyorum diyebiliyor tabiki hondacı....

herkes arabasını över. ama bir hondacı al anahtarı bı tur at der anlatmaya gerek yok :) zaten kendını aşık eder.