Gönderen Konu: kartel muhafazası  (Okunma sayısı 2799 defa)

endlessc

kartel muhafazası
« : Temmuz 13, 2010, 12:57:58 ÖS »
arkadaşlar aracım 2003 civic ls modeli kartel muhafazası göremedim lifte kaldırttım ama yeri var gibi muhafazanın  bu konuda yardımcı olurmusunuz ben muhafazayı çelik olarak biliyordum ama yok :) bilen bi arkadaş yardımcı olursa sevinirim...

ilkeronat

Ynt: kartel muhafazası
« Yanıtla #1 : Temmuz 13, 2010, 03:29:50 ÖS »
ben de servise sormuştum yok dediler. hatta kendim yapayım dedim öylece kaldı. bir ara yaparız bakalım. şimdilik havadar bir şekilde devam ediyoruz.zaten öyle engebeli araziye falan da gittiğim yok.

endlessc

« Yanıtla #2 : Temmuz 13, 2010, 04:00:13 ÖS »
sağolasın ben karstayım yollar çok bozuk ve engebeli sanırım benim yaptırmam lazım en kısa zamanda...

ilkeronat

« Yanıtla #3 : Temmuz 14, 2010, 02:33:48 ÖÖ »
eger bozuk yol kullaniminiz varsa yaptirmakta fayda var tabi. lifte alip kartondan bir sablon olusturabilirsiniz ve sacdan kestirip deliklerini actiktan sonra gayet guzel montaj yapabilirsiniz. istege gore galvanizli sac ya da aluminyum olabilir sadece delikli olsun ki motorun hava girisini engellemesin. alt taraftan giren havanin da motorun kendini sogutmasina cok katkisi var.

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #4 : Temmuz 14, 2010, 05:45:17 ÖS »
eger bozuk yol kullaniminiz varsa yaptirmakta fayda var tabi. lifte alip kartondan bir sablon olusturabilirsiniz ve sacdan kestirip deliklerini actiktan sonra gayet guzel montaj yapabilirsiniz. istege gore galvanizli sac ya da aluminyum olabilir sadece delikli olsun ki motorun hava girisini engellemesin. alt taraftan giren havanin da motorun kendini sogutmasina cok katkisi var.
+1907

endlessc

« Yanıtla #5 : Temmuz 15, 2010, 01:36:49 ÖS »
teşekkürler burada sanayide zayıf artık izin zamanı istanbula gidebilirsem yaptırmayı düşünüyorum yardımlarınız için çok teşekkür ederim...