Gönderen Konu: Kartel koruma ve davlumbaz hk.  (Okunma sayısı 1701 defa)

cage

Kartel koruma ve davlumbaz hk.
« : Mart 10, 2011, 06:22:08 ÖS »
Merhaba arkadaşlar,

2011 civic elegance sahibiyim daha önce golf 5 kullanıcısı idim eski aracımda olmayan yeni aracımda gördüğüm bazı aksaklıklar dikktimi çekti,
aracımı 0 km aldım ve kullanmaya başladıktan sonra alttan yol sesi arabanın içine çok veriyor kartel koruma yok lastik içi damlumbazların izolesi çok zayıf gördüm bu konuda daha önce şikayetçi olmuş arkadaşların çözebildikleri bi durum varsa yardımcı olmalarını beklerim... İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

seferad

Ynt: Kartel koruma ve davlumbaz hk.
« Yanıtla #1 : Mart 10, 2011, 06:26:01 ÖS »
kardeş yapabilirsen kendin yapmanı öneririm yalıtımı ancak davlumbazlara ne yapılır anca putur sıkılır oda pek etkılı olacagını sanmıyorum.bende astradan sonra civic aldım bende senın gibi yadırgamıştım ama alıştım artık

cage

« Yanıtla #2 : Mart 10, 2011, 06:29:11 ÖS »
haklısın servise de gittim fakat bunun için bi izole sisteminin olmadığını söylediler sanırım bende senin gibi alışmayı bekleyeceğim.

bydmrblk

« Yanıtla #3 : Mart 10, 2011, 10:15:37 ÖS »
aslında hondada içeri ses alma olayı kronik bir sorun gibi tüm honda kullanıcıları bu durumdan bir nebzede olsa şikayetçiler.
ama honda olunca gerçekten alışılıyor.
ses izolesine gelince zibart'ın uyguladığı sistemler var forumda araştırırsanız bulabilirsiniz saygılar...

HLKSLR

« Yanıtla #4 : Mart 13, 2011, 08:10:04 ÖS »
Karter muhafazasına gerek yok çünkü karter traversten daha yüksekte duruyor..Çamurluk içlerine gelince zeibart ın izolasyon malzemesini çamurluk içlerine uygulattım bir nebze ses azaldı ama alman arabalarındaki sessizliği bekleme..

juba

« Yanıtla #5 : Mart 14, 2011, 01:41:44 ÖS »
Karter muhafazası işlemi tehlikeli, Allah göstermesin bir kaza  durumunda motorun aşağı düşmesi lazım, yoksa direkt kucağına alırsın, zaten motor kulakçıklarını ona göre ayarlıyorlar.