Gönderen Konu: HONDA TÜRKİYE DEN GELEN BILGI  (Okunma sayısı 1537 defa)

honda-19

HONDA TÜRKİYE DEN GELEN BILGI
« : Haziran 03, 2013, 10:20:23 ÖÖ »
2001 - 2005 DIYE GECEN HONDA CIVIC VTEC ES/LS OTOMATİK ARACLARI VITES KULLANIMI OLARAK 03/06/2013 DE BENI ARAYAN HONDA TURKIYE MUSTERI  TEMSİLCİSİNIN BANA SOYLEMIS OLDUGU VE BENIMDE BU KONUDA HIC BIR BILGIYE SAHIP OLMADIGIM BIR KONU UZERINDE BILGI TEYIDI YAPTI BENDE BU KONUYU BURAYA ACARAK ESKI VE YENI GURUP UYELERINE YARARLI OLMASI ICIN SIZLERLE PAYLASMA GEREGI DUYDUM BELKI BILEN VAR BILMEYEN VAR OTOMATİK VITES KONUMU P.R N.D.D3.2.1. OLAN ARAC SAHIPLERI ARACLARINI 1.2.D3.D KONUMANA MANDALI KULLANARAK MONUEL TARZDA KULLANARAK SURUS KEYFINI YASAYA BILIR ANCAK SEYIR HALINDE GİDERKEN ARACINIZI P.R.N KONUMANA ALMAYINIZ DENILDI P.R.N KONUMLARI DUR KALTA KULLANILMALI DENILDI BU YAZDIKLARIM TAMAMIYLE HONDA TURKEYDEN BANA SOYLENENDIR HONDA KULLANAN BILICLI ARKADASLAR GUZEL GUNLERDE KULLANMANIZ DILEGIYLE

honda-19

Ynt: HONDA TÜRKİYE DEN GELEN BILGI
« Yanıtla #1 : Haziran 03, 2013, 01:01:28 ÖS »
Bunlardan sakinin seyir halinde.kontak kapatma. park moduna alma.bos cekme.geri vitese takma. Aracinizi baska aracla veya yiterek vurdurma calistirma...

srkns

• Serkan's
Ynt: HONDA TÜRKİYE DEN GELEN BILGI
« Yanıtla #2 : Haziran 03, 2013, 01:37:12 ÖS »
Sanırım genel merkezden bir kampanya bilgisi geldi, her markada zaman zaman bu tür uygulamalar oluyor. Çok gerekli görürlerse (hayati tehlike oluşturabilecek olasılıklar vs.) araç kaç yaşında, kaç el değiştirmiş olursa olsun bir şekilde sahibine ulaşıp servise davet edilip işlem yapılıyor. Honda'da bu konulara çok duyarlı bir marka gerçekten.