Gönderen Konu: Honda Euro Civic Triger Seti değişimi yapılması gerekenler ve ücretlendirmesi hk  (Okunma sayısı 2598 defa)

Dennixx

Merhaba Arkadaşlar yaklaşık 2 hafta önce 96 model honda euro civic aldım. Aracımda triger in ne zaman değiştiğine dair bir bulgu ve bilgi alamadık ve ustayla değiştirmeye karar verdik. Usta 250 triger seti 250 işçilik dedi. Sizce fiyat uygunmudur ? Ve başka triger değişiminde nelerin değişmesi gerekir. Bu arada net te triger setleri 100 ile 150 tl arası.

Fikir tecrübe ve görüşlerinizi aktarmanızı rica ederim.

Araç km si 214 bin Manuel vites.

tarihbilgisi

Adana da 300 e mal oluyor her şey dahil. Çok istemiş . 100 tl işçilik . Değiştirmeniz yararınıza olur.

vtec08

500 tl çok en fazla 300 ..

vtec08

trıger kayışı fiyatına baktım 117 tl karakaşlarotoyedekparçada..

Dennixx

Bursadan 90 liraya aldım yanında 70 tl ye devirdaim pompası. tanıdık bulup farklı ustaya 130 liradan triger devirdaim sol rot kolu ve başı ve klima kayışlaroma değiştirecek şekilde anlaştım. Teşekkürler arkadaşlar.

gecetilkisi

triger 110 lira bando marka 70 e dayco da var. 120 lira  gmc  dayco devir daim ucuzunu alma kacırır.   bunuda degişmeyi unutma. 3 tane kayış. tanesi 20 liradan  klima sarz, direksiyon, bunlarıda degiştir ilerde  tek tek işçilik verme. işçilikde en fazla 100 ver hepsine. bunları ben yaptırdım.