Gönderen Konu: vtec2 ye hangi yay ???  (Okunma sayısı 9501 defa)

enginturan

• Engin
Ynt: vtec2 ye hangi yay ???
« Yanıtla #25 : Ekim 29, 2008, 11:36:23 ÖS »
orjinal jant ve lastikler ile sert ise 40 ya da 45 yanak lı bir lastik takıldığında daha da sert olacaktır malum bizim bu yollarda çok dikkat etmek gerekli sürekli kullanılan bir araç da zor olur diye düşünüyorum

CioBassWorLd

« Yanıtla #26 : Ekim 29, 2008, 11:54:35 ÖS »
tabıkı ztn ondan 45 hatta 50 yanak almayı planlıyom evet aynen öle ben ztn dıkkatlı surerım dahada dıkkat edıoz artık :) ama deger yanı o gorunuse yol tutusa :D

CioBassWorLd

« Yanıtla #27 : Ekim 30, 2008, 12:05:09 ÖS »
bi guncel  cekeyım bi hayırsever yapıversın program yok bnde zmnda yok..

antonow

« Yanıtla #28 : Kasım 27, 2008, 10:59:09 ÖS »
kardesım sımdı sen yaylarını normal jantlarınla kullandıgını ıcın sana yumusak gelıo cunku lastıklerın butun darbeyı emıyo
fakat jant taktıgında goreceksınkı hoplaya zıplaya gıtmeye baslamıssın
we ayrıca cok dıkkatlı kullankı aracını cukura dusurdukce darbeyı emcek ne lastıgın nede yayın olmadıgı ıcın ıcerdekı palstık aksamlarına zarar wermeye baslar
ve bolece ılerleyen zamanlarda aracının ıcınden adamı delı etmeye baslayan sesler gelmesın:))
sahsen ben kullandıgım ıcın bılıorm we delı oluyorum seslerı duyunca:(((

CioBassWorLd

« Yanıtla #29 : Kasım 28, 2008, 02:08:04 ÖÖ »
hahah evt hocam haklısın bide 40 yanak aldık on numara tangur tungur ama hoplama zıplama yok yanı cok sert digil yaylar ztn dikkat edıyorum  ben cok memnunum eyv saolasın

antonow

« Yanıtla #30 : Kasım 28, 2008, 11:04:03 ÖÖ »
dıkkatlı kullanıosan pek sorun olmaz
ama artık cok daha dıkkat etceksın
ozellıkle yamurlu hawalarda bılmedıgın yoldan gıderken su dolmus cukurlara
ben kac kere dustum ıcım gıttı resmen ama yollar duzken mukemmel oluyo orası ayrı:))
zewk alıosun aracı surmekten

rockhound

• Galtek Nadir
« Yanıtla #31 : Kasım 28, 2008, 11:24:05 ÖÖ »
hayırlı olsun diyelim bence ideal seviyeye gelmiş aracın, detaylı resimler varsa ekle de görelim :)

CioBassWorLd

« Yanıtla #32 : Kasım 28, 2008, 01:01:37 ÖS »
aynen hocam cok dikkatlı suruom kız arkadaşım bile dıo jantta aldınız butun cukurlara dikkat edıosunuz cihan bey hondanız cok kıymetlı dio :) yagmurlu havada cok dıkkat edıom vede hep bildigım yollardan gecıom :D

saolasın kardeşim vala guzel bı makına bulup cekecezde bulamıoz koca jant lastık yayı aldık cekecek makına bulamıoz şaka gibi :D