Gönderen Konu: Honda Civic Premium Hakkında Acil!  (Okunma sayısı 1909 defa)

grkmvet

Honda Civic Premium Hakkında Acil!
« : Ağustos 23, 2012, 01:31:23 ÖS »
Merhaba arkadaşlar konuyu doğru yere mi açtım bilmiyorum ama Honda Civic sahibi olan ya da bilgisi olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Honda Civic Premium almaya karar verdik hatta şahsen arabaya aşık oldum diyebilirim:)  bütçemiz 37000 TL kadar. Bir tane bulduk 2011 model 1.6 motor triptonik vites 40000km'de araç sol iki kapısı değişmiş ve ön çamurlukta boya var fakat sigorta kapsamında olduğu için serviste değiştirmişler. Fiyat böyle bir araba için uygun mudur ya da bize ilerde herhangi bir sıkıntı çıkarır mı? Satarken biraz zorluk çıkarır diye düşünüyorum ama biz satmaktan öte uzun süre kullanmayı planlıyoruz bi aksilik çıkmazsa. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

civic46

Ynt: Honda Civic Premium Hakkında Acil!
« Yanıtla #1 : Ağustos 23, 2012, 02:23:06 ÖS »
2 değişme 1 boya araç soldan yemiş hocam bence almayın,biraz daha araştırın o paraya çok araba bulursunuz,size tavsiyen elegance ama makyajlı premium da olabilir

grkmvet

« Yanıtla #2 : Ağustos 23, 2012, 02:35:19 ÖS »
teşekkür ederim bir sorum daha olacak lpg taktırmak bi sıkıntı yaratır mı bu araçlar için? yani öğrendiğim kadarıyla şu an 30-35 kuruş yakıyor lpg taktırdıktan sonra yakıt tüketimi ne kadar düşer?

Adem YILMAZ

« Yanıtla #3 : Ağustos 23, 2012, 03:50:04 ÖS »
Ankarada bir arkadaşım aynı hasarda aracı vardı,bindiğim tüm araçlardan daha fazla yol sesi içeriye alıyordu.Hasarın (kazanın )çarpma etkisini araştırın derim hatta varsa kaza fotolarına bakın bir yorumunuz olur.Honda güzel ancak temizini bulmak gerekli..Hakkınızda hayırlısı olsun..

bbhnda

« Yanıtla #4 : Ağustos 23, 2012, 07:39:42 ÖS »
kesinlikle almayın ....