Gönderen Konu: HONDA CİVİC 2000 MAUNEL 1.4 HARARET SORUNU  (Okunma sayısı 1279 defa)

alper24

HONDA CİVİC 2000 MAUNEL 1.4 HARARET SORUNU
« : Eylül 25, 2015, 02:57:05 ÖS »
merhaba arkadaşlar bazı arkadaşlarım gibi benimde hararet sorunum var arabayı alalı 1 ay oldu ve sürekli binmeme rağmen yakın bir zaman içerisinde hararet sıkıntısı ile karşılaştım ilk olarak hararet cubugu kalktığında arabanın harareti indi ve daha yapmadı sonra ben buna istinaden termostat arzalıdır diye termostat 78 C lık termostat ile değiştirdim ve hararet sorunu devam etmekte yeni olarak hararet müşürü ve fan müşürünü değiştirdim ama araba hala hararet cubugu kalkıyor kalktığında iniyorum kapotu açıyorum en ufak bir su kaynama sesi gelmiyor cözüm bulamadım arabaya hararet yaptığında gaz verince arabanın harareti cabuk duşuyor eski seviyesine geliyor 200 metre gittikten sonra tekrar kalkıyor hararet cubuğu sizce neden hararet yapıyordur.?

gecetilkisi

Ynt: HONDA CİVİC 2000 MAUNEL 1.4 HARARET SORUNU
« Yanıtla #1 : Eylül 26, 2015, 11:59:38 ÖÖ »
bizim araçlar hararet müşirini orjinal istiyor. cıkmacıdan orjinalini al.ayrıyetten gösterge şase almıyor olabilir onada bir bakıt aynı şey başıma geldi. orj müşir ve şase kablosu ile hallletmiştim. şase alıp almadıgını farları aç acınca hareret göstergesi azda olsa yukarı çıkıyosa şasedir

alper24

Ynt: HONDA CİVİC 2000 MAUNEL 1.4 HARARET SORUNU
« Yanıtla #2 : Eylül 27, 2015, 06:52:10 ÖS »
Merhaba dediğiniz gibi denedim arza ayrı şekilde devam ediyor hala çözemedik