Gönderen Konu: Hava yastığı uyarı ışığı!!!  (Okunma sayısı 2756 defa)

yunus48

Hava yastığı uyarı ışığı!!!
« : Mart 16, 2012, 06:46:47 ÖS »
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi aracıma yandan sürtmüşlerdi. Boya işi bugün bitti dikiz aynasının gelmesini bekliyorum tek. Olmuşken pasta ve cila yaptırdım. Arabayı sanayiden aldıktan sonra yolda fark ettim ki kırmızı bir ışık yanıyor. koltukta bir insan resmi ve önünra yuvarlak bir top var. Hava yastığı uyarı ışığı sanırım. Neden yanmış olabilir bilmiyorum araç iç dış yıkatmıştım pasta cila için ondan mı oldu bilmiyorum. Ne yapabilirim nereleri kontrol etmeliyim. Bulunduğum ilde servis yok  <783^2 <783^2

yunus48

Ynt: Hava yastığı uyarı ışığı!!!
« Yanıtla #1 : Mart 19, 2012, 07:43:55 ÖS »
Merhaba arkadaşlar hiç yorum yapan olmadı ama ben bilgi mahiyetinde yazmak istedim. Cumartesi sanayide özel lada servisinde arıza tespit cihazı var olduğun duyup gittim usta cihaza taktı sağ emniyet kemeri bağlantı hatası gibi bir hata vermiş silmeyi denedi silmedi. Hafta içi gel yapalım dedi bağlantılarda oksitleme var sanırım temizleyip öyle cihaza takalım dedi. Yarın gideceğim inşallah.

osmaan48

• osmaan48
« Yanıtla #2 : Ağustos 06, 2012, 06:32:59 ÖS »
kardeş bende muğla merkezdeyim..sen neden lada servisine gidiyorsunki...muğla sanayide barış var  honda özel servis..her türlü arızayı giderir..işide  bayağı  biliyor..çekirdekten hondacı..senin gittiğin lada cı gibi makina bağladım 40 tl ver  demez.paracı değildir....ladacı ne anlar  hondadannn

gecetilkisi

« Yanıtla #3 : Ağustos 07, 2012, 03:23:30 ÖÖ »
:)

yunus48

« Yanıtla #4 : Ağustos 08, 2012, 07:28:38 ÖÖ »
Merkez sanayide kim var bilmiyordum ki? Bir usta önerdi gittim. Barış dediğiniz usta sanayinin neresinde işyerinin ismini verebilir misiniz?