Gönderen Konu: gri ( bej ) renkteki si ye siyah renkte kaputa folyo kaplatsam nasıl durur ?  (Okunma sayısı 5552 defa)

berkt35

arkadaslar foto da arac gözüküyor ...
kaputa siyah renkli folyo kaplatsam sizce nasıl durur?
bu deneyımı olan arkadaslardan yarım ...

altunparmak

koyu renk araç siyah folya bence güsel durmaz ama yınede dene içinde uhte olarak kalmasın,ben kaputa folya kaplattırmadım ama cogunluk gordugum yapanlar beyaz,kırmızı,alemınyum grı renktekı araclara yapıyolar...  

berkt35

dediğin gibi denemeessem catlıcam...
fazla bı malıyetı yok ..

Mahir TÜRKMEN

Çok başarılı değil ama sanırım bi anlamda bunda bahsediyorsunuz.

altunparmak

en mantıklısı dene tabiii sonra bızle paylas bakalım koyu renk aracta sıyah folyo nasıl duruyomus bızde görmüş oluruz.

altunparmak

yani aynen dedıgım gibi olmuyo..:(

Mahir TÜRKMEN

Benim fikrim sanki aracı boğuyor :S

altunparmak

Benim fikrim sanki aracı boğuyor :S
aynen sonucta füme de siyahın bı tonu iki renk üst üst resimdede görüldügü gibi olmamış

SlowBlow

bi dene yaa bakalım nası olcak aynı renk bendeki de :)

Mahir TÜRKMEN

Bir fikir tabiki sadece söylemek istedim sanki Karbon kaput araç rengi üzerinde böyle hem tam net değil ama hafiften çok tatlı bir görüntü yaratırmı ne dersiniz ? bana çok tatlı olur gibime geliyor ..

Yani hani mesela ben simsiyah cam filmini sevmiyorum ama 1 numara sanki böle var yok gibi cok tatlı bir görüntü oda direk göze batmaz ama ben burdayım der kesinlikl bence..

berkt35

sanki kanın kaynadı hos olcak gıbı geldı bana mahır tesekkurler foto ıcın..
bı de jantlı foto yı dusunursek bence oldu bu iş..

altunparmak

Bir fikir tabiki sadece söylemek istedim sanki Karbon kaput araç rengi üzerinde böyle hem tam net değil ama hafiften çok tatlı bir görüntü yaratırmı ne dersiniz ? bana çok tatlı olur gibime geliyor ..

Yani hani mesela ben simsiyah cam filmini sevmiyorum ama 1 numara sanki böle var yok gibi cok tatlı bir görüntü oda direk göze batmaz ama ben burdayım der kesinlikl bence..
belkide dedigin gibi tatlı olabılır denemek lazım ama,görüntü güselli ben burdayım demeli benım görüsüm sonucta bizler way karbon kaput deriz ama anlamayanlarında dikkatını cekmesi güsel olmazmı onlarada bıraz hitap etmesi lazım derim.

Mahir TÜRKMEN

Bence o kadar öldürmez bu renk karbon için bilmiyorum sanki hoş durur.. Yukarıdaki resim için de şunu diyebiliriz zaten ondan daha iyi duracağı kesin arkadaşlar orada tam oturmuş durumda değil ki siyah kötü durmuyor ;)

Ama karbonda ondan aşağı kalmaz siyah direk açık gri araçlarda onnumara duruyor bence.

berkt35

en kısa zamanda folyolu foto ları paylascam..:)

altunparmak

Bence o kadar öldürmez bu renk karbon için bilmiyorum sanki hoş durur.. Yukarıdaki resim için de şunu diyebiliriz zaten ondan daha iyi duracağı kesin arkadaşlar orada tam oturmuş durumda değil ki siyah kötü durmuyor ;)

Ama karbonda ondan aşağı kalmaz siyah direk açık gri araçlarda onnumara duruyor bence.
senın aracta cok güsel olur yakısır senın canavara karbon kaput. :)

altunparmak

en kısa zamanda folyolu foto ları paylascam..:)
merakla beklıyoruz inş. ben haksız cıkarım inş. yakısır kardesım.

BLACK ORANGE

koyu arabaya ancak açık renk olur oda hoş durur mu tartışma konusu. bide beyazla deneyelim arkadaşlar

fastadem

• Ziyaretçi
Aracın rengi itibariyle bence kaputun siyah olduğu pek göze çarpmaz...Onun için yinede zevk sizin tabiki...Belkide iyi bir görüntü olur...