Gönderen Konu: Euro Civic Kullanıcıları Burada Buluşalım  (Okunma sayısı 739768 defa)

yesilkoy34

Ynt: Euro Civic Kullanıcıları Burada Buluşalım
« Yanıtla #775 : Mayıs 03, 2009, 09:59:52 ÖS »
cevrım dısı olmamız onemlı degıl bana konu yazıldıgında maıl olarak gelıyor maıl gelınce kontrol edıyorum :)

obkavi

« Yanıtla #776 : Mayıs 04, 2009, 09:22:28 ÖÖ »
nitrogenius dostum sağolasın çok teşekkürler

obkavi

« Yanıtla #777 : Mayıs 07, 2009, 08:25:07 ÖÖ »
yine uykuya daldık

yesilkoy34

« Yanıtla #778 : Mayıs 07, 2009, 09:40:10 ÖÖ »
bahar carptı :)

ceyhunyazar

« Yanıtla #779 : Mayıs 07, 2009, 02:10:10 ÖS »
Herkese selam arkadaşlar.

Arabayı sattık, eskisi kadar giremedik ama görüyorumki gercek euro aşıkları kayıplar.Nerdesiniz millet??

Bu mu olmalı ya :)

Şaka bi yana kimsenin aracıla ilgili bi sıkıntısı da yok galiba...Eeee ne de olsa honda dimi :)

Sağlıcaklar Kalın

Sevgiler

minimal_freak

« Yanıtla #780 : Mayıs 07, 2009, 02:32:39 ÖS »
 >=ok  arkadaslar slmlar, bende aranıza katılmaktan gurur duyacagımı soyleyerek lısteye en sondan gormek ısterım :P   hepınıze kazasız belasız gunler dılerım...

5 gun once 98 euro civic 1.6 ies hb 5 kapı aldım, aracımın bakımlarını bugun yaptırdım ve kullanmaya baslıyorum nıhayet, sanırım cok ıyı yaptım, ilk arabam benım ve cok keyıflı bır makına,,,

hepınıze slmlarımı ıletırım...

yesilkoy34

« Yanıtla #781 : Mayıs 07, 2009, 03:50:16 ÖS »
hosgeldin minimal_freak  hayırlı olsun aracını gule gule kullan kazasız belasız guzel surusler dılerım

obkavi

« Yanıtla #782 : Mayıs 08, 2009, 08:24:51 ÖÖ »
dostum hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin

minimal_freak

« Yanıtla #783 : Mayıs 08, 2009, 12:09:57 ÖS »
sagolun, sizlerede allah kaza bela vermesin...  daha iyileri hepimizin olsun ....

Nitrogenius

• nitrogenius
« Yanıtla #784 : Mayıs 09, 2009, 12:31:17 ÖS »
Herkese Selamlar,
Vallahi herkesin eğer foruma girmemesinin sebebi araçların sorun çıkarmaması ise sevinirim. Ne yalan Söyleyim :))))

Bu arada benim balatalar frene basınca ötüyor arkadaşlar Ne yapmak lazım.. Her frene bastığımda cikkkkk diye bir öten bir sesle karşılaşmak keyfimi kaçırıyor. Kaça mal olur bize ve bizim araçlara özel bir malzeme durumu var mı ?

Herkese sevgiler saygılar..

yesilkoy34

« Yanıtla #785 : Mayıs 09, 2009, 01:04:32 ÖS »
sanırım fren dısklerınde asınma vardır bıldıgım kadarı ıle torna yapılarak duzeltılıyor
artık yaz gelıyor arabalara bi pasta cıla ıster :) kımsedede sorun olmadıgına gore kı olmaması guzel bır sey artık yaza hazırlık baslayacaktır :)

melendiz

« Yanıtla #786 : Mayıs 09, 2009, 05:20:09 ÖS »
99 1.6 ils otomatik 133 binde lpgli metalik yeşil/Ankara Muhammet

melendiz

« Yanıtla #787 : Mayıs 09, 2009, 05:21:16 ÖS »
Bir şey sormak istiyorum.honda euro civice hız sabitleyicisi takılır mı?

yesilkoy34

« Yanıtla #788 : Mayıs 09, 2009, 06:33:54 ÖS »
melendiz hosgeldın hız sabıtleyıcı takılırmı dogrusu bılgım yok bılen arkadaslar var ıse yardımcı olurlar

minimal_freak

« Yanıtla #789 : Mayıs 11, 2009, 10:51:31 ÖÖ »
pek fazla o konuda bılgım yok fakat, arastırmalarım sonucunda bıldıgım kadarını aktarmak ısterım, hız sabıtleyıcı mentık olarak devır sabıtleyıcı anlamına gelıyor, belırlı bır hıza gelıp sıstemı devreye soktugunuzda (devır sabıtleme veya gaz telının takılı kalması) sureklı ıstedıgınız hızda ılerlemenızı saglıyor, yenı nesıl trıptronık sanzumanlı aracların cogunda bu var, manuel aracta olur mu, olur ıse ne kadar saglıklı calısır o konuda bılgım yok, sonucta hızı sabıtlemek ve daha sonrasında gaza yada frene basarak bu sıstemı ıptal etmek sanırım bıraz masraflı olsa gerek, aracınızın oto. mu manuel mı oldugunu yazmamıssınız, belkı daha ıyı bılen arkadaslar yardımcı olabılırler

Saygılar...

yesilkoy34

« Yanıtla #790 : Mayıs 11, 2009, 10:52:55 ÖÖ »
muhtemelen bayagı masraflı olacagını dusunuyorum

minimal_freak

« Yanıtla #791 : Mayıs 11, 2009, 11:00:18 ÖÖ »
gaz pedalını, dolaysıyla motorun gucunu kontrol altında tutma taraftarıyım, sonucta o kaputun altında muhendıslık harıkası honda motor yatıyor, uzun yolda belkı gereklıdır, belkı kolaylıkdır, sonucta tercıh meselesı saygı duyarım fakat yerınde olsam hıc elletmezdım aracımı :))

minimal_freak

« Yanıtla #792 : Mayıs 11, 2009, 11:09:30 ÖÖ »
Herkese Selamlar,
Vallahi herkesin eğer foruma girmemesinin sebebi araçların sorun çıkarmaması ise sevinirim. Ne yalan Söyleyim :))))

Bu arada benim balatalar frene basınca ötüyor arkadaşlar Ne yapmak lazım.. Her frene bastığımda cikkkkk diye bir öten bir sesle karşılaşmak keyfimi kaçırıyor. Kaça mal olur bize ve bizim araçlara özel bir malzeme durumu var mı ?

Herkese sevgiler saygılar..

şu çin'li illetler her şeyde olduğu gibi balata olayında da karsımıza cıkıyorlar, tavsıyem kendın bir çift balata alarak (Kale olabilir mesela Çin malından kat ve kat daha iyi) tanıdıgın bır ustaya degıstırtebılırsın, gecen hafta sırket arabasına aldık bız, cıftı yaklasık 35+KDV ye geldı

yesilkoy34

« Yanıtla #794 : Mayıs 11, 2009, 10:11:43 ÖS »
linkten anladıgım kadarıı ıle pahalı ve randımanlı olacagı suphelı gıbı geldı bana

hayalet

« Yanıtla #795 : Mayıs 12, 2009, 12:30:19 ÖÖ »
Merhaba arkadaşlar ben balıkesirden Serkan.forumda yazılanları okudum gerçekten çok önemli çok güzel şeyler yazılmış önemli bilgiler paylaşılmış bende bu yüzden aranıza katılmaya karar verdim. benim şu an bir Hondam yok ama 1 tane 1996 model  1.6 ies yeşil renkli 165000 km de değişeni olmayan abs klima 2 hava yastığı olan fakat bir kaç yerinde parça boya olan ve muhtemelen ön tamponun sol köşe tırnakları kırık olan ve amortisörleri değişmesi gereken bir eurocivic buldum.adam fiyatına 10.000 tl diyor. Sizden ricam bana yol gösterebilirmisiniz.fiyat olarak iyimidir.ve bu dediğim parçaları yaptırmam kaça mal olur? ilk arabam olacağı için biraz titiz davranıyorum heralde:-)  şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

hayalet-hayalet@hotmail.com

notdream

« Yanıtla #796 : Mayıs 13, 2009, 09:25:50 ÖÖ »
Herkes araçlarında bulunan yan ve arka camlarının markalarını yazabilir mi acaba? Bizim arabaların orginal cam markası nedir öğrenelim ;)

yesilkoy34

« Yanıtla #797 : Mayıs 13, 2009, 11:39:37 ÖS »
Merhaba arkadaşlar ben balıkesirden Serkan.forumda yazılanları okudum gerçekten çok önemli çok güzel şeyler yazılmış önemli bilgiler paylaşılmış bende bu yüzden aranıza katılmaya karar verdim. benim şu an bir Hondam yok ama 1 tane 1996 model  1.6 ies yeşil renkli 165000 km de değişeni olmayan abs klima 2 hava yastığı olan fakat bir kaç yerinde parça boya olan ve muhtemelen ön tamponun sol köşe tırnakları kırık olan ve amortisörleri değişmesi gereken bir eurocivic buldum.adam fiyatına 10.000 tl diyor. Sizden ricam bana yol gösterebilirmisiniz.fiyat olarak iyimidir.ve bu dediğim parçaları yaptırmam kaça mal olur? ilk arabam olacağı için biraz titiz davranıyorum heralde:-)  şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

hayalet-hayalet@hotmail.com

1.4 mu yoksa 1.6 ies mi fiat olarak ıkı model içinde makul dıyebılırım ama masraf acacak baska seyler varmı dıye bence bıldıgın bır usta var ıse aracı gostermen ve http://www.tramer.org.tr/ktt/kttPublicSorguQuery.mxx?c=query&nS=E   bu sıteden arac kaskolu ıse var ıse kazasını hasarın ne oldugunu ogrenebılırsın

hayalet

« Yanıtla #798 : Mayıs 14, 2009, 10:24:22 ÖÖ »
teşekkürler yeşilköy... Araç 1.6 başka masraf ı yok diyor motoruda iyi durumda olduğunu söylüyor.şu an araştırıyorum masraflarını 1.000 tl falan çıkıyor zaten almaya karar verirsem servise göstercez arabayı.bu dediklerim haricinde masraf çıkmazsa araba bana 11.000 tl ye falan mal olucak.sizce bu durumda uygunmudur fiyat?

yesilkoy34

« Yanıtla #799 : Mayıs 14, 2009, 10:42:03 ÖÖ »
11 ı gozden cıkardınsa bence hıc ugrasmayacagın bır arabada bulabılırsın dıye dusunuyorum tabı tercıh senın