Gönderen Konu: Euro Civic Kaporta Ihtiyaci  (Okunma sayısı 2107 defa)

selimthedream

Euro Civic Kaporta Ihtiyaci
« : Mayıs 14, 2012, 03:08:58 ÖS »
Arkadaslar herkese selam.  1996 model 1.4 Euro Civic sahibiyim.  Genel anlamda arabamdan memnunum.  LPG taktirdim yakiti gayet guzel, gitmedigim yer yok kisa surede cok yuksek km yaptim bana misin demedi.  Bazen isi abartip SUV'lerin girmeye cekinecegi yerlerde orasini burasini vura vura geziyorum.  Arabanin on taraf zaten onceden hasarli oldugu icin umursamadim ama artik toparlamam gerekiyor.  4 farkli kaportaciya gittim bu araba toparlanmaz parca alman gerekiyor diyorlar.  On tampon, sag/sol camurluk ve kaput (belki kurtarilabilir) lazim.  Yan sanayi artik bu model icin parca yapmiyor cikma bulmam lazim Kocaeli'de oturuyorum burada cikmaci yok gibi birsey.  Istanbul tarafinda tavsiye edebileceginiz cikmadi var mi acaba?  Ya da yan sanayi sifir parca satan bir yer? 

Simdiden cok tesekkurler yardimlariniz icin. 

YUNUS MERİÇ

Ynt: Euro Civic Kaporta Ihtiyaci
« Yanıtla #1 : Mayıs 14, 2012, 03:15:00 ÖS »
arkadaşım kartal sanayi veya bostancı sanayi araştıra bilirsin..

selimthedream

« Yanıtla #2 : Mayıs 14, 2012, 03:20:36 ÖS »
En kisa surede oralari arastiracagim cok tesekkurler. 

srkns

• Serkan's
« Yanıtla #3 : Mayıs 14, 2012, 06:13:28 ÖS »
İkitelli Ataturk org. sanayiye de bir bakin derim. Tutku honda, karadeniz honda var gitmeden telefon acip sorarsaniz bosa zahmet edip yorulmazsiniz oraya kadar.

selimthedream

« Yanıtla #4 : Mayıs 15, 2012, 07:59:09 ÖÖ »
Isimler icin cok tesekkur ederim.  Telefon ile iletisime gecip fiyat almaya calisacagim.