Gönderen Konu: es7 dıreksıyon sorunu cozuldu bılgınıze  (Okunma sayısı 1742 defa)

es7 can

es7 dıreksıyon sorunu cozuldu bılgınıze
« : Eylül 18, 2014, 03:43:16 ÖS »
slm arkadaşlar aslında bu konu ıle ılgılı bolum oncesınde açmıştım yardım ıcın tekrar konu acıyorum sorunu sıkıntıyı cozdum benımgıbı sıkıntıda olana arkadaşlara yardımcı olabılırım hepımızde bılıyoruzkı bızım araçlarımızın kronıklesmıs dıreksıyon kutusu sıkıntısı var benım kendı aracımdada aynı sorun vardı mıllerde boşluk yapıyordu vede en ufak çukurda bıle ses yapıyordu patıka yolda bıle gıderken sesı duymamak ıcın teybın sesını yukseltıyordum bır kere maslakta dıreksıyoncuda yatırdım ıflah olmadı tekrar ses yapmayabasladı artı dıreksıyonumda sertlesmıstı yolda gıderken surus keyfı vermıyordu sureklı dıreksıyonla oynanması gerekıyordu sert olduğu ıcın ınsanı yoruyordu artık arabadaki sesden gına geldı ve kendı ustamın basına vura vura sonnunda yaptırdım benım kutuyla 5 saate yakın uğraştı allah razı olsun ve tornada mıllere bıseyler yaptırdı taktı suan 2 aydır kullanıyorum ses soluk kesınlıkle yok benım usta ıstanbul esenyurtta kendısıde bı honda hastasıdır arkadaşlar ısteyene yardımcı olabılırım kendı aracımada gelıp bakabılırsınız test edebılırsınız bılıyorumkı bu konudan dolayı arabasını cok kışı satmak ıstıyodur ama artık gerek yokk

By_emre

Ynt: es7 dıreksıyon sorunu cozuldu bılgınıze
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2014, 05:07:53 ÖS »
5 saat ugrasmaya ne kadar istedi

es7 can

Ynt: es7 dıreksıyon sorunu cozuldu bılgınıze
« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2014, 06:21:57 ÖS »
Ben para vermedim bnim arkadasim sayilir bnden buyuk ama kankiyiz iste  >=ok