Gönderen Konu: Efkarlıyım...  (Okunma sayısı 3952 defa)

scarface

Efkarlıyım...
« : Aralık 30, 2010, 06:52:34 ÖS »
efkarlıyım... bugün ilk göz ağrımı sattım... 2004 (makyajlı kasa) civic ls at 49000 km. laf diye söylemiyorum gerçekten kız gibi arabaydı... testten de -maşallah- koç gibi çıktı... çok samimi arkadaşıma gitti, yabancıya gitmediğine ayrıca sevindim... bu kadar etkileneceğimi bilmiyordum, sanki evimizin bir üyesi uzağa gitti.  işe arabayla gitmesem de kapıdaki varlığı nasıl bir güven veriyormuş bize onu şimdi anladım... bana çok uğurlu gelen arabam inşallah arkadaşıma da bir o kadar uğur getirir...

yalçınn

Ynt: Efkarlıyım...
« Yanıtla #1 : Aralık 30, 2010, 07:01:36 ÖS »
Allah daha iyisini nasip eder inşallah...

Antoni54

« Yanıtla #2 : Aralık 30, 2010, 07:03:07 ÖS »
Hayırlısı Olsun Biri Gelir Biri Gider Usta Yeni Alıcağın Arabanada En Az Buna Isındığın Kadar Isınırsın Merak Etme Hem Arabada Yabancıya Gitmemiş Arada Bir Alır Evin Önüne Çekersin Dert Etme :))

skyhawk34

« Yanıtla #3 : Aralık 30, 2010, 07:04:06 ÖS »
İlk Göz Ağrısı Her Zaman Bi Başka Güzeldir Hiç Biri Onun Yerini Tutmaz O Bir Maneviyattır...

İnşallah Yerini Elinden Geldiği Kadar Dolduracak Bir Tane Daha Gelir...

scarface

« Yanıtla #4 : Aralık 30, 2010, 07:08:28 ÖS »
sağolun arkadaşlar... eşyaları ile duygusal bağı olan insanlar vardır ya, hani uğurlu kalemi, en sevdiği gömleği, favori saati olanlar... galiba ben onlardanım... arabayı bahara doğru yenilemek için sattım. gene honda düşünüyorum. sırf sizlerden ayrılmamak için bile honda alır insan...

skyhawk34

« Yanıtla #5 : Aralık 30, 2010, 07:12:45 ÖS »
Bir Param Olsa :) Subaru Impreza Alıp Gene Bu Ortamdan Çıkmam :) :) :)

Hondayıda Sırf Japon Arabasıdır Diye Seviyorum Motor Teknolojisi Sağolsun Döneminin En İyilerinden :)

mcolgecen

« Yanıtla #6 : Aralık 30, 2010, 09:45:28 ÖS »
yokbe ilk gözağrısının neyi güzel benim ilk arabam fiat unoydu wallaha sanayiye gitmekten hayattan soğumuştum motor ustası yaptı  5 yaş yıprattı beni :D :D :D :D bence morel bozacak bir durum yok daha iyisini alırsın herşeyin hayırlısı..

chevasil

« Yanıtla #7 : Aralık 31, 2010, 07:15:41 ÖÖ »
daha iyisi olur inşallah kardeşim.

geveze

« Yanıtla #8 : Aralık 31, 2010, 07:36:12 ÖÖ »
ilk aracımı sattığımda 2000 model civic 1.4is noterden çıktık ve aracı alan abimiz gel istersen bırakayım senide demişti ama binmemiştim arabaya. ağlamıştım arkasından o arabamı çok seviyordum beni hiç ama hiç üzmemişti. şimdi yolum düştükçe uğrarım yanına görürüm aracımı tekrar, tertemiz bakıyo arabaya zaten satarken söylemiştim bak abi eğer senden başka birine falan vereceksen aracı satmam :)

chevasil

« Yanıtla #9 : Aralık 31, 2010, 08:18:32 ÖÖ »
ilk aracımı sattığımda 2000 model civic 1.4is noterden çıktık ve aracı alan abimiz gel istersen bırakayım senide demişti ama binmemiştim arabaya. ağlamıştım arkasından o arabamı çok seviyordum beni hiç ama hiç üzmemişti. şimdi yolum düştükçe uğrarım yanına görürüm aracımı tekrar, tertemiz bakıyo arabaya zaten satarken söylemiştim bak abi eğer senden başka birine falan vereceksen aracı satmam :)

sattıktan sonra bınılırmı o arabaya baska ellerde ben bınemem sahsen.

fearless.32

« Yanıtla #10 : Aralık 31, 2010, 08:58:50 ÖÖ »
yokbe ilk gözağrısının neyi güzel benim ilk arabam fiat unoydu wallaha sanayiye gitmekten hayattan soğumuştum motor ustası yaptı  5 yaş yıprattı beni :D :D :D :D bence morel bozacak bir durum yok daha iyisini alırsın herşeyin hayırlısı..
Ee herşeyde vardır bir hayır diye boşuna dememişler usta. Bak motor ustası olmuşun fenamı :D

scarface

« Yanıtla #11 : Aralık 31, 2010, 09:05:39 ÖÖ »
[/quote]

işte ben de bunu diyorum... benim arabam periyodik bakımı hariç beni hiç servise, ustaya götürtmedi... yemin ederim 2 sene -servisteki hariç-  kaputunu açmamıştım :( arabamın arkasından düğün akşamı gelinin arkasından bakan kız tarafı gibi hissettim kendimi :)

bir de "ilk göz ağrım" diye bir tabir var değil mi... "ilk" olduğu için hep "özel" kalanlar... civic'im de onlardan oldu artık...
« Son Düzenleme: Aralık 31, 2010, 09:06:32 ÖÖ Gönderen: scarface »

LION

« Yanıtla #12 : Aralık 31, 2010, 09:26:44 ÖÖ »
çoookk zoruma giderdi benimde bakakalırdım arkasından, bende ilk sahibiyim benim arkadaşım dostum gibi arabam!