Gönderen Konu: EF sedan alacağım yardım  (Okunma sayısı 2509 defa)

karayılan

EF sedan alacağım yardım
« : Haziran 04, 2012, 10:30:49 ÖÖ »
selam arkadaşlar ben Honda civic Ef sedan almak isitiyorum yanlız burada Gaziantepte bu araçtan çok az var ve temiz araçlar değil iyi olanların fiyatlarıda çok yüksek.çevre illere bakıyorum hatta kafama yatan bişey olursa İstanbul Ankara büyük şehirlere bile giderim yeterki temiz bakımlı olsun.şehir dışından araç alacak olursam o şehirdeki siz değerli site üyesi arkadaşlar bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.neyse aradığım araç temiz bakımlı olsun istiyorum hafif modifiyeli olabilir Jant Yay vs hatta komple boyalı olması benim için daha iyi önden ağır darbesi olmamak şartıyla.renk önemli değil ama beyaz yada kırmızı olursa çok iyi olur bu arada arkadaşlar Ef kasalarda Hidrolik direksiyon Opsiyonelmi???? çünkü satılık ilanlara bakıyorum bazılarında hidrolik direksiyon var bazılarında yok???? bu özelliklerde bir aracı maximum 8-9bin tl arası alabilirmiyim???saygılar
« Son Düzenleme: Haziran 04, 2012, 10:32:37 ÖÖ Gönderen: karayılan »

ForEnginePOWER

Ynt: EF sedan alacağım yardım
« Yanıtla #1 : Haziran 04, 2012, 12:19:41 ÖS »
ef lerde hidrolik direksiyon ve elektirikli cam hiç yok galiba yaw

karayılan

« Yanıtla #2 : Haziran 04, 2012, 03:42:30 ÖS »
eflerin çoğunda var hidrolik direksiyon ama klima daha az

battalgazi

« Yanıtla #3 : Haziran 04, 2012, 03:55:38 ÖS »
otomatik düşünürsen bir arkadaşımda var araç MErsin'de

karayılan

« Yanıtla #4 : Haziran 05, 2012, 10:08:42 ÖÖ »
otomatik düşünürsen bir arkadaşımda var araç MErsin'de

Manuel düşünüyorum sağol

FreeStyLer33

« Yanıtla #5 : Haziran 22, 2012, 12:25:15 ÖS »
Bende bitane 93 Model Temiz Manuel Honda Civic 1.5 var düşünürsen görüşelim yeni aldım ama performansı beni tatmin etmedi tam bir ekonomi aracı yakıtına göre iyi fakat 1.6Vts'den sonra hayal kırıklığı oldu doğrusu daha güçlü bişe alacam profil resmimdeki araç bi bak istersen fiyatta anlaşırız araç Tarsus'ta..
« Son Düzenleme: Haziran 22, 2012, 12:27:40 ÖS Gönderen: FreeStyLer33 »