Gönderen Konu: DİKKAT Ek kasa alacak arkadaşlar LÜTFEN okuyun.....  (Okunma sayısı 8147 defa)

desouza06

DİKKAT Ek kasa alacak arkadaşlar LÜTFEN okuyun.....
« : Eylül 19, 2012, 06:18:54 ÖS »
BU ARABAYI ALMAYIN KM OYNANMIŞ KOMPLE BOYALI

ANKARA'DAN KOCAELİ'NE BU ARABAYI ALMAYA GİTTİK BİZİ KANDIRACAĞINI DÜŞÜNDÜ SAKIN ALDANMAYIN ARABA ALACAK ARKADAŞINIZI EŞİNİZİ DOSTUNU UYARIN BENDEN SÖYLEMESİ ..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-1-6-is-99444931/detay/

desouza06

Ynt: DİKKAT Ek kasa alacak arkadaşlar LÜTFEN okuyun.....
« Yanıtla #1 : Eylül 19, 2012, 06:26:48 ÖS »
Araba 3. ayda 138000 de muayeneye girmiş şuan 120000km de sadece kapıda boya var diyo tavan hariç boyalı

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #2 : Eylül 19, 2012, 07:20:49 ÖS »
Bilgi için teşekkürler,halbuki arabada iyi gözüküyor içi döşemeler falan temiz resimlerde.resime ve ilana göre insan inanır.Neden yaparsınız arkadaşlar böyle şeyler,sizede geçmiş olsun.durum ortaya çıkınca ne dedi peki satan şahıs,tüm masraflarınızı isteseydiniz.

desouza06

« Yanıtla #3 : Eylül 19, 2012, 11:56:01 ÖS »
Komple boyali oldugunu biliyodum dedi sasirdik kaldik bilmedigimiz sehir tanimadigimiz insanlar ordan ayrildik. km icin ise muayene yapan memurun yanlis yazdigini soyledi.

Ghan

« Yanıtla #4 : Eylül 20, 2012, 12:35:19 ÖÖ »
Geçmiş olsun.Piyasada böyle insanlar gerçekten çok,yazık.Bende başımızdan geçen olayı anlatayım.Bu yaz bir arkadaşa ies bakıyorduk,beyaz gerçekten iyi modlanmış bir araç bulduk,fiyatıda ideal geldi.Adamın dedigi sol ön çamurluk boyalı,araç 110 bindeydi,adamın anlatmasına görede motoru çok diri ve temizdi.Sanayiye giderken adam 60-70 i geçmedi nedense sanki usta anlamayacak,sanayiye gidince araç komple boyalı,sol önde de baya bir işlem var ve en komiği araç yağ yakıyor,hemde öyle böyle yağ değil soba bacası gibi kara duman atıyordu.Malesef böyle insan çok,dikkat etmek gerek.Yazık gerçekten malesef bazı insanlar bu tip insanlara kanıyor aracı alıyor ve canları yanıyor.

Vural3737

« Yanıtla #5 : Eylül 20, 2012, 01:12:17 ÖÖ »
ben 2 hafta önce sahibinden de buldugum ilana bakıp kastamonudan izmite gittim aynı aracın beyazı servis kaporta ve mekanik olarak hatası olmadığını ama yağ filtresinin yan sanayi takıldıgı ıcın damlayabileceğini söyledi o an içime su serpildi netten araç almak biraz şans hele günümüzde uyanık geçinenlerden birine denk gelmek dediğiniz gibi zor değil .

klc-ozhn

« Yanıtla #6 : Eylül 20, 2012, 09:38:55 ÖÖ »
ARAÇ KOMPLE BOYALI OLSA NE OLUYOR ? BENİM ARACIMDA KOMPLE BOYALI AMA KAZA DARBE DEGİŞEN YOK GÜNEŞ YANIGINDAN BOYANMIŞ FOTOLARI MECVUT? Kaç yaşında araba alıyorsun boya olmamasınımı bekliosun ?

Ghan. SİYAH DUMAN YAĞ YAKIYOR ANLAMINA GELMEZ. MAVİ DUMAN YAĞ YAKIYOR DEMEK ;)

Mahir TÜRKMEN

« Yanıtla #7 : Eylül 20, 2012, 10:48:46 ÖÖ »
100 liraya kıyıp bakan bir servis bulup baktıracaksınız ya da güvendiğiniz bir ustanıza gösterecek alacaksınız aldıktan sonra da arabaya pert bile deseler yok pertte değil tamamen kaporta parçalanmış birleştirmişler diyeceksiniz ;)

ies ler en yenisi 11 yaşında arkadaşlar aracın büyük kazası değişeni yoksa bence boyaya kötü değil temizlik mantığıyla bakın ies lerin durumu bu ;)

klc-ozhn

« Yanıtla #8 : Eylül 20, 2012, 11:20:42 ÖÖ »
Mahir arkadaş Katılıyorum   >=ok

Ghan

« Yanıtla #9 : Eylül 20, 2012, 11:44:26 ÖÖ »
ARAÇ KOMPLE BOYALI OLSA NE OLUYOR ? BENİM ARACIMDA KOMPLE BOYALI AMA KAZA DARBE DEGİŞEN YOK GÜNEŞ YANIGINDAN BOYANMIŞ FOTOLARI MECVUT? Kaç yaşında araba alıyorsun boya olmamasınımı bekliosun ?

Ben pek anlamam,japon ustasının söylediğini yazdım,segman ister,motora toz emdirmişler vs. demişti.

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #10 : Eylül 20, 2012, 12:08:48 ÖS »
Mahir arkadaşımıza boya konusunda sonuna kadar katılıyorum,benim kızdığım aracın km.si ile oynanması.herkese hayırlı insanlar denk gelsin inş.

ramco 06

« Yanıtla #11 : Eylül 20, 2012, 12:15:44 ÖS »
ilanı goren sıkayet etsın kı ılan kaldırılsın

ramco 06

« Yanıtla #12 : Eylül 20, 2012, 12:18:24 ÖS »

adam sağ kapı boyalı demıs komple cıkmıs alsamıydı yanı sızın arac boyalı dıe yası geregı her arac boyalı olmak zorundamı ? yada sen olsan boyasızımı boyalıyımı tercıh edersın adam boyasız fıyatına komple boyalı satmaya calısıyor 3 kagıtcılık yaparak neyı savunuyorsunuz anlamadım

16ec813

« Yanıtla #13 : Eylül 20, 2012, 12:56:51 ÖS »

adam sağ kapı boyalı demıs komple cıkmıs alsamıydı yanı sızın arac boyalı dıe yası geregı her arac boyalı olmak zorundamı ? yada sen olsan boyasızımı boyalıyımı tercıh edersın adam boyasız fıyatına komple boyalı satmaya calısıyor 3 kagıtcılık yaparak neyı savunuyorsunuz anlamadım

arkadaş biraz heyecan yaptı birden ,okumadan anlamadan dinlemeden hemen yorum yapıyorsunuz
aynen katılıyom  sana arkadaşım

desouza06

« Yanıtla #14 : Eylül 20, 2012, 11:03:38 ÖS »

Arkadasim konuyu dikkatli okursan ne demek istedigimizi anlarsin biz sahrekarlikdan bahsediyoruz arabanin, yalan soylenerek satilmaya calisildigini anlatiyoruz

klc-ozhn

« Yanıtla #15 : Eylül 21, 2012, 10:29:22 ÖÖ »
Kimse sahtekarlıga bişey demiyor zaten. Sizin boya tepkine lafımız sanki kendi araçları hatasız.
« Son Düzenleme: Eylül 21, 2012, 10:29:31 ÖÖ Gönderen: klc-ozhn »

desouza06

« Yanıtla #16 : Eylül 21, 2012, 11:15:28 ÖÖ »
Ya arkadasim hala anlatamiyorum araca tek kapi boyali dedi bel alti boyali km oynanmis cikti ama sen gidip alabilirsin istersen :) anlatilan sey bu kadar basit hala anlamamakta israr ediyosun

tttolga

« Yanıtla #17 : Eylül 21, 2012, 11:31:11 ÖÖ »
komple boyalı araba her zaman değer kaybeder yaşı şu bu hiç fark etmez 2000 model vw bora aracım var sadece 2 parçada  boya var ve boyasız aldım 2005te en iyisi paraya kıyıp ekspertiz yaptırmak usta bile bazen göremiyor ki ayrıca o kadar yolu gitmiş alacak arkadaş ayıptır bile bile böyle sahtekarlık yapılmaz

desouza06

« Yanıtla #18 : Eylül 21, 2012, 02:52:28 ÖS »
komple boyalı araba her zaman değer kaybeder yaşı şu bu hiç fark etmez 2000 model vw bora aracım var sadece 2 parçada  boya var ve boyasız aldım 2005te en iyisi paraya kıyıp ekspertiz yaptırmak usta bile bazen göremiyor ki ayrıca o kadar yolu gitmiş alacak arkadaş ayıptır bile bile böyle sahtekarlık yapılmaz
evet aynen öyle o kadar yol gittik uğraştık ve kandırıldık

klc-ozhn

« Yanıtla #19 : Eylül 21, 2012, 03:47:28 ÖS »
Arkadaşım o aracın satıcısına söylediği yalana birşey diyen yok zaten neyi konuşuyosun ?

ramco 06

« Yanıtla #20 : Eylül 21, 2012, 07:45:26 ÖS »
dövecen böyle yalan söyleyen edit:kural dışı kelime)leri

alper_06

« Yanıtla #21 : Eylül 21, 2012, 08:22:40 ÖS »
Araba 3. ayda 138000 de muayeneye girmiş şuan 120000km de sadece kapıda boya var diyo tavan hariç boyalı

Demekki bunun km geriye doğru sarmaya proğramlı  >%6rol

desouza06

« Yanıtla #22 : Eylül 21, 2012, 10:14:13 ÖS »
Arkadaşım o aracın satıcısına söylediği yalana birşey diyen yok zaten neyi konuşuyosun ?
Biz boyali,  boyasizi tartismiyoruz arkadasim sen hala orda kaldinda onu söylüyoruz.