Gönderen Konu: Del Sol deyince herkes bi sağa çeksin :P  (Okunma sayısı 6439 defa)

06AN6173

Del Sol deyince herkes bi sağa çeksin :P
« : Mayıs 03, 2009, 02:53:29 ÖÖ »
kimi arkadaşlar biliyor, aracımı yeni aldım sayılır. kaç gündür test ediyorum. ben bu kadar keyif alarak kullandığım hiçbir honda vs görmedim gerçekten. sitemiz aracılığıyla japonları saygıyla selamlıyor, tüm delsolculeri öpüyorum  :lovee

ayrıca, ankaradaki delsolculer nerdesiniz bakalım, kapışalım filan geçiyim sizi :D

batuuu bişi söylesene kardeşim ya, makineyi sen gördün

yakında imkanım oldukça makineyi  tam anlamıyla toparlıcam daha, TR'de değil, dünyada tek bi delsol göreceksiniz inşallah.

delsol almak isteyen, ilgilenenler, aklınıza takılanları sorabilirsiniz bana burdan veya özelden, bildiğim kadarıyla seve seve cevaplarım.

mesela araç içi kapı kollarını (çiftini) 180 tl ye sipariş ettim, delsol alacaksanız paraya kıymanız gerekiyo, değilse baya bi kasar, mesela kazandığım parayı bu ay beşevlerdeki BP'ye yatırcam :D

neyse çok gereksiz yazmış olabilirim, kusura bakmayın, uzun lafın kısası THT de ve sizlerle birlikte HONDA aşığı biri olmaktan çok memnunum, hoşçakalınn :)
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2009, 02:55:10 ÖÖ Gönderen: 06AN6173 »

can34

Ynt: Del Sol deyince herkes bi sağa çeksin :P
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2009, 07:52:36 ÖS »
aracınızın fotoğraflarınıda bekleriz,delsol benimde sevdiğim bi araçtır şahsen ön tampon hariç :)

yalçınn

« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2009, 09:14:29 ÖS »
hayrlı olsun d sol güzel araba bide foto görsek...

06AN6173

« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2009, 11:04:30 ÖS »
aracınızın fotoğraflarınıda bekleriz,delsol benimde sevdiğim bi araçtır şahsen ön tampon hariç :)

can ve yalçın tşkler. foto aslında foruma ilk mesajımda koymuştum. ama zaten arabayla oynamalar yapıyorum şu aralar, tam bitince koysam daha iyi olur, şimdi içime sinmez pek :)

06AN6173

« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2009, 11:05:01 ÖS »
Kazasız belasız kullanırsın inşallah.. Kim ne derse desin, DelSol güzel seçim.. Uğraştırıyor filan ama, çok keyifli.. Facebook ta "Honda DEL SOL Club Turkey" diye bir grup var. Grubun kurucusu yanlış hatırlamıyorsam Ankaralı.. Zaman zaman arabamla Ankaraya gidip geliyorum ama, ne yolda ne Ankara da DelSol'e rastlamadım hiç )))

sen ankaraya gelince bana ulaş 2 delsol gezeriz, ankaradaki diğer delsolcüler biraz artist :D

BLACK ORANGE

« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2009, 11:19:19 ÖS »
kardeşim kazası belasız sürüşler dilerim ... delsol başka bi alet ama eminim ki bitince şahane olacaktır ...

fatsimsek

« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2009, 11:30:12 ÖS »
Ankarada parça işini nasıl hallediyorsun?? Çıkma delsol parçası bulabiliyormusunuz??

BLACK ORANGE

« Yanıtla #7 : Mayıs 03, 2009, 11:53:31 ÖS »
Ankarada parça işini nasıl hallediyorsun?? Çıkma delsol parçası bulabiliyormusunuz??

evet yıldız sanayide bulabilirsin ...

06AN6173

« Yanıtla #8 : Mayıs 04, 2009, 10:56:13 ÖÖ »

walla ebay tercih ediyorum, bir de THT yavuz ve diğer arkadaşlar sağolsun yardımcı olmaya çalışıyorlar. ama ufak tefek parçaların hepsi ebayde var. ankarada veya turkiyede bulmak cok zor zaten ya.

gknnn

« Yanıtla #9 : Ağustos 25, 2009, 02:03:35 ÖÖ »
e baydan bnde baya parca baktım cokta ucuz ama kargo ucretı yuksek turkıyedekı fıyatlarla arasında 10 15 tl oynuo maksımum tabı bagzıları ucuk kacık mesela del sol ıcın short shıft var 4 dolar saka gbı ama kargo ucretı 45 dolar:D anlamı pek kalmıo yanı

gknnn

« Yanıtla #10 : Eylül 02, 2009, 01:23:30 ÖÖ »
bu arada artık su resımlerını yollada gorelım bnde merak edıorum ...

mar1lyn

« Yanıtla #11 : Eylül 02, 2009, 11:14:13 ÖÖ »
short shift takmayın aracınıza zaten eski ve yorulmuş olan şanzımanı dahada zorlamaktan başka bir işe yaramıyor :)

ailinbahtli

« Yanıtla #12 : Ekim 21, 2009, 01:30:47 ÖS »
ankara tamamda istanbul'da şu kızıma bir iki parça bişiy bakıyorum,var mı bildiğiniz yer??ön tampon harbi kötü,body kitsiz kullanılmaz

mar1lyn

« Yanıtla #13 : Ekim 21, 2009, 01:38:30 ÖS »
aracınıza ön lip alın coilover yada yay ile alçaltın ve heryeri muntazam dursun bir del sol bence daha iyi olamaz
tampon vs çok gereksiz şahsi fikrim

Spoiler

« Yanıtla #14 : Kasım 08, 2009, 10:20:12 ÖS »
Peugeot 206 xr arabam var modifiye yaptım,dış görünüş olarak tatmin etti ama performans olarak hoşuma gitmedi

Honda CRX Vti del sol hayranı olmaya başladım son günlerde

limitim 15.000 TL,Türkiyede temiz del sol bulabilir miyim bu paraya?
Yardımcı olursanız sevinirim

ert16

« Yanıtla #15 : Kasım 08, 2009, 11:41:07 ÖS »
Hayırlısı olsn kazasız belasız fabrika bant ından çıkmış gbi yapın tabi bi kaç extrasıda olsn spor süspansiyon kısa yay , egsoz ve motorda bi kaç atmosferik + lar tadından yenmez :)