Gönderen Konu: 2006 civic es lpg taktırmak istiyorum önerileriniz nelerdir  (Okunma sayısı 1819 defa)

emregunes41

2006 civic es 24000 binde aracım var aracıma lpg taktırmayı düşünüyorum önerileriniz nelerdir.

ilkeronat

Ynt: 2006 civic es lpg taktırmak istiyorum önerileriniz nelerdir
« Yanıtla #1 : Haziran 07, 2010, 08:53:19 ÖS »
hosgeldiniz, once kendinizi tanitirsaniz seviniriz
konuyla ilgili forumda bir taratma yapacak olursaniz eminim ki istediginizden cok daha fazla bilgiye sahip olacaksiniz.
yine de eksik kalan birsey varsa ve yardim istediginiz bir konu olursa ben ve arkadaslarim her zaman cevap vermeye haziriz. anlayisiniza simdiden tesekkur :)

patagon

Ynt: 2006 civic es lpg taktırmak istiyorum önerileriniz nelerdir
« Yanıtla #2 : Haziran 07, 2010, 09:51:29 ÖS »
piyasada yaygın ve bol referansı olan bir marka taktırabilirsiniz... Brc,Tartarini,Lovato,Zavoli,Atiker... vs. vs. listeyi uzatabiliriz bu markalardan ziyade lpg montajında işçilik ve usta faktörü çok önemli rol oynar önce işinin ehli bir usta bulun derim... benim aracımda tartarini var çok memnunum arıza ışığı yanması ve lpg den benzine kafasına göre geçmesi gibi bir problemim hiç olmadı çok şükür... Arkadaşımda brc var oda memnun, bir diğer arkadaşımda atiker var onunda bir şikayetini duymadım bu saydığım araçların hepsi civic. ikisi 2000 ies bir tanesi de 2002 ls civic. sonuç olarak araçlar civic üstündeki kitler farklı markalarda ama hepsi sorunsuz. Tabi iyi bir montaj yapıldığı için...