Gönderen Konu: civic yardım lütfen  (Okunma sayısı 1991 defa)

Buata

civic yardım lütfen
« : Aralık 26, 2010, 04:47:18 ÖS »
 Herkese selam arkadaşlar
 2004-2005 civic almak istiyorum bakınıyorum bu aralar, tabi es olanlardan
 Önerileriniz var mı nasıl arabalar, tip olarak çok hoşuma gidiyor, motorları ve sorunsuzlukları beni cezbediyor ama binmişliğim yok, çok ses aldığı söyleniyor doğrumu
birde aşağıdaki araba alınır mı sizce, Aracı gördüm kaza değişen boya yok, km kafama takıldı birde otomatik olması ve eski kasa olması önerileriniz, alınır mı sizce

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-honda-civic-hatasiz-full-full-honda-civic-2004-model-139-000-km-de-35691052/detay

HERKESE KAZASIZ SÜRÜŞLEERRR

Buata

Ynt: civic yardım lütfen
« Yanıtla #1 : Aralık 27, 2010, 06:57:16 ÖS »
Görüş belirtecek yok mu arkadaşlar

ilkeronat

« Yanıtla #2 : Aralık 28, 2010, 07:18:48 ÖÖ »
bu araclarla ilgili detayli bilgiyi forumun icinde rahatlikla bulabilirsin. biraz arastirmani oneririm.eski konularda bu kasanin yillara gore ocezzlikleri aksesuarlari , donanimlari detaylariyla var.kullanici yotumlari, sorunlar ve cozumler gibi konularida cok fazla gorebilirsin. daha once paylasilmamis, gozden kacmis ya da daha once sorulmamis ve cevaplanmamis bir soru varsa yardimci olalim. linkteki arac icinize sindiyse iyi duruyor ama nihayetinde resimden bakmakla hicbirsey anlasilmaz. onerim servisten expertiz rapaoru almak yonunde olacaktir. servis te guvenilir olmak kosuluyla tabiiki. eger maddi olarak biraz daha cikabiliyorsaniz makyajli kasa oneririm cunku daha sonra keske diyen arkadaslarim oldu. aslinda motor olarak hic farki yok kasa da ayni fakat farlar, tamponlar,spoiler ve icerdeki ufak tefek donanim farkli.dedigim gibi site icinde 2001-2006 arasi civic incelemesi yapmanizi oneririm. vtec 2 diye gecer.

Buata

« Yanıtla #3 : Aralık 28, 2010, 01:49:25 ÖS »
teşekkürler