Gönderen Konu: civic tek kapı sedan modeli  (Okunma sayısı 13015 defa)

blue_darknes

• Ziyaretçi
civic tek kapı sedan modeli
« : Ağustos 16, 2009, 10:40:48 ÖS »
 Merhaba arkadaşlar ben hond civic modelinin tek kapı sedan modeli internette resimlerde  gördüm ama türkiyede yok türkiyeye ye o modeli gelmedimi veya geldimi bilgi verebilirmisiniz bide koyduğum resimlerde arka stoplar türkiyedeki civic lerden farklımı                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            
« Son Düzenleme: Ağustos 16, 2009, 10:43:42 ÖS Gönderen: blue_darknes »

Esinti

Ynt: civic tek kapı sedan modeli
« Yanıtla #1 : Ağustos 18, 2009, 02:26:01 ÖS »
 izmirde yeşil renkte 1 tane var   nerden geldi nerden aldı bilmem ama türkiyeye bu model gelmedi galiba

blue_darknes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 18, 2009, 06:45:11 ÖS »
stoplarıda resimlerdeki gibi mi acaba

tricky

« Yanıtla #3 : Ağustos 18, 2009, 06:58:02 ÖS »
Ewet o model maalesef hondanın turkıye ye gondermedıgı onlarca modelden bırı.

serkan136

« Yanıtla #4 : Ağustos 18, 2009, 07:09:33 ÖS »
TR  ye  sadece gümrükten falan giriş yaptı...izmirde  eg  ve  ek  kasanın  sedan tek  kapısı yani coupe u var..gümrükten çıkma sanırım...

satılık  olan  EG  bile  var  şuan..

stopları  burdakilerden  farklı tabiki ;)

buda  stılık  EG  olanın linki  :)  EK  da  vardı 1 ay  önce  falan  satıldı  ;)

http://www.sahibinden.com/honda_civic_coupe-26WQQaXQQ15911444WQQpXQQdisplayitem

blue_darknes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 18, 2009, 08:08:12 ÖS »
evet tek kapılı ama eski kasa yinede saolun bilgi verdiğiniz için

tricky

« Yanıtla #6 : Ağustos 18, 2009, 08:54:05 ÖS »
TR  ye  sadece gümrükten falan giriş yaptı...izmirde  eg  ve  ek  kasanın  sedan tek  kapısı yani coupe u var..gümrükten çıkma sanırım...

satılık  olan  EG  bile  var  şuan..

buda  stılık  EG  olanın linki  :)  EK  da  vardı 1 ay  önce  falan  satıldı  ;)

Arkadasım senın gosterdıgınde resımlerdekı cıvıc farklı... Eger Hızlı ve ofkelı 1 i izledysen ordakı sıyah civic lerın kasası...

By_BuGr4

« Yanıtla #7 : Ağustos 18, 2009, 09:22:06 ÖS »
ben izmirde gri renkte bi tane sedan civic gördüm çok harikaydı kendisi :lovee

blue_darknes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : Ağustos 19, 2009, 12:47:10 ÖS »

[/quote]
Arkadasım senın gosterdıgınde resımlerdekı cıvıc farklı... Eger Hızlı ve ofkelı 1 i izledysen ordakı sıyah civic lerın kasası...
[/quote]                                           
 evet arkadaşım filimdekinin aynısı

blue_darknes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ağustos 19, 2009, 12:48:17 ÖS »

satılık  olan  EG  bile  var  şuan..             evet o filmdekinin aynısı

delimanyak

« Yanıtla #10 : Ağustos 19, 2009, 06:24:40 ÖS »
yanlız farkları var fılımdekılerle buna emınım :) B16a motorludur onlar turkıyeye vti larda ve del sol larda geldı sadece oysa yurt dısında ef kasalardan berı b16 motorlu :(

Fusion35

« Yanıtla #11 : Ağustos 19, 2009, 08:45:39 ÖS »
Sadece İzmirde;
2 tane ek kasa var, 1 siyah, 1 gri olmak üzere (satılıktı en son 17500 gibi bir rakamdı yanlış hatırlamıyorsam, 1997)
2 tanede eg kasa var, 1 siyah (daha bugün gördüm) ve 1 bal köpüğü (gibi sarımsı bir renk)

Fazlasıda olabilir, Bunlar sadece benim gördüklerim 35plaka olarak...

kaanpoyrazoglu

« Yanıtla #12 : Eylül 04, 2009, 12:35:13 ÖS »
ataşehirde 99 - 01 makyajlı gördüm inanılmaz tatlıydı araç fakat biz araca bakınca kafayı uzatıp dışarı bişeymi var arabada die bakındı :D

emirhan ışık

« Yanıtla #13 : Eylül 04, 2009, 02:39:28 ÖS »
bende sadece izmir dekini bilyorum

civicci35

« Yanıtla #14 : Eylül 04, 2009, 07:56:58 ÖS »
izmirde iki tane olması lazım biri yeşil diğeri koyu simli siyah gibi bir renk değişik bişey.siyah olan için pert diyolar yeşili bizzat kendim gördüm amerikalı bir askerden almış sahibi satıyordu 13,500'a verecekti rengi başka olsa düşünürdüm ama yeşil hiç gitmiyo.biraz para harcansa 10 numara olur

gknnn

« Yanıtla #15 : Eylül 05, 2009, 12:35:03 ÖÖ »
arkadaslar baska modeller bulursanız bnada hbr verın otomatık 1,5 farketmıo rengıde onemlıı dıııl kaplatırız yetrkı uygun fıyattan olsun onuda toplamak ıstıorum

zedrix

« Yanıtla #16 : Eylül 05, 2009, 12:42:56 ÖÖ »
tek kapı dıyınce aklıma fast and farıous 1  gelıyor zaten eg kasaya hasta olma sebeblerındendır
oysa honda tek kapı getırse satar ama demekkı malıyet acısından kurtarmıyor
kı sedan tek kapı bır arac 3 kapılara gore cok daha spor dururyor.

blue_darknes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 05, 2009, 04:47:22 ÖS »
maliyet açısından değilde civic sedan coupe çok tutulmaz diye getirmiyorlar türkiyeye gelen arab geniş ucuz yakan arabalar daha çok tutuluyo mesela benim bildiğim kadarıyla civic sı da türkiyede yok bu tip arabaların gelmeme sebebi satılmama düşüncesi

blue_darknes

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Eylül 05, 2009, 04:49:53 ÖS »
zaten civic modelinin tek hoşuma gitmeyen tarafı stopların köşeleri yuvarlak gibi olmasıdır civic coupelerdeki gibi düz olsa hiç bir sorun kalmayacak kendi açımdan

mr.cih@NS

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Eylül 05, 2009, 08:35:03 ÖS »
maliyet açısından değilde civic sedan coupe çok tutulmaz diye getirmiyorlar türkiyeye gelen arab geniş ucuz yakan arabalar daha çok tutuluyo mesela benim bildiğim kadarıyla civic sı da türkiyede yok bu tip arabaların gelmeme sebebi satılmama düşüncesi
ne tutulmaması saka mı bu civic 3K versiyonu bu kadar satmısken o mu tutulmayacaktı honda o zmnlar buna gerek duymadı zaten ek kasa coupe bir ilahtı abd dahil butun ulkelerde oldukca yuksek rakkamlarda satildi senın gıbı 3.dunya ulkesıne sira gelmedi bizede hbleri kakaladılar ne yazıkki acı gercek ıste

gknnn

« Yanıtla #20 : Eylül 05, 2009, 11:29:46 ÖS »
ne tutulmaması saka mı bu civic 3K versiyonu bu kadar satmısken o mu tutulmayacaktı honda o zmnlar buna gerek duymadı zaten ek kasa coupe bir ilahtı abd dahil butun ulkelerde oldukca yuksek rakkamlarda satildi senın gıbı 3.dunya ulkesıne sira gelmedi bizede hbleri kakaladılar ne yazıkki acı gercek ıste
haklısın bnce ama hayalı bıle gzl olurdu o makınaların guzel yurdumda olması=)