Gönderen Konu: 96 Civic Alinir mi ?  (Okunma sayısı 6999 defa)

aJERICHOa

• Ziyaretçi
96 Civic Alinir mi ?
« : Ağustos 22, 2008, 06:08:00 ÖS »
Selam;
Arkadaslar foruma potansiyel Honda'ci olarak biraz önce üye oldum. :con Muhtemel olmasinin sebebi yakin cevreye ve ise gidip gelebilecegim ikinci bir arac ararken,karsima Honda Civic'in cikmasi oldu.

Almayi düsündügüm arac;

Civic 1,4 i 1996 model
90 PS
120.000 km.

Degisenler (Bazi parcalarin Türkcesini yanlis cevirebilirim simdiden pardon);
Triger kayisi,su pompasi,yag filtresi,hava filtresi,benzin filtresi,fren hidroligi ve degisen bir kayis daha var ama Türkcesini bilemiyorum ( Spannrolle ).

Aracta ABS,2 Hava Yastigi,Elektrikli Camlar,Sun Roof,Park Sensörü,Immoblazer,Uzaktan Kumandali Merkezi Kilit,Spor yaylar,Ses Sistemi ve uzaktan kumandali Webasto isitma sistemi var.Araci henüz canli görmedim,görüp inceledigim zaman nedir ne degildir anlamis olacagim.

Simdi bu arac bu yasta ve bu kilometrede alinir mi ? Arabanin cekisi nasildir ? Yokuslarda veya sollamalarda yigilir mi ? Olmazsa olmaz arizalari varmidir ? Alirken nerelerine bakmam gerek ? Cok yakar mi ?

Tavsiyelerinize,düsüncelerinize ve deneyimlerinize ihtiyacim var.

Selamlar...

aJERICHOa

• Ziyaretçi
Ynt: 96 Civic Alinir mi ?
« Yanıtla #1 : Ağustos 24, 2008, 02:17:28 ÖÖ »
Yok mu abi hic 96 Civic sahibi ?

tarantino

• Co-Admin
« Yanıtla #2 : Ağustos 24, 2008, 02:34:38 ÖÖ »
arkadaşım dediğine göre bu araç eurocivic olması lazım km ve özelliklere göre bide fiyatı yazsaydın olurdu ama özelliklere öre alınır bir araba he bide dört kapımı  tek kapımı

aJERICHOa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 25, 2008, 08:45:53 ÖS »

arkadaşım dediğine göre bu araç eurocivic olması lazım km ve özelliklere göre bide fiyatı yazsaydın olurdu ama özelliklere öre alınır bir araba he bide dört kapımı  tek kapımı

Evet haklisin.O konuda afedersiniz.Yer Almanya ve arac üc kapi.Yani sizin tek kapi dediginizden.Fiyati 2500._euro pazarlik payi var.

infaztim

« Yanıtla #4 : Ağustos 26, 2008, 01:56:11 ÖS »
aracın fiyatı nekadar.

aJERICHOa

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 26, 2008, 07:26:21 ÖS »

vanillasky36

« Yanıtla #6 : Eylül 05, 2008, 11:59:47 ÖS »

Selam;
Arkadaslar foruma potansiyel Honda'ci olarak biraz önce üye oldum. :con Muhtemel olmasinin sebebi yakin cevreye ve ise gidip gelebilecegim ikinci bir arac ararken,karsima Honda Civic'in cikmasi oldu.

Almayi düsündügüm arac;

Civic 1,4 i 1996 model
90 PS
120.000 km.

Degisenler (Bazi parcalarin Türkcesini yanlis cevirebilirim simdiden pardon);
Triger kayisi,su pompasi,yag filtresi,hava filtresi,benzin filtresi,fren hidroligi ve degisen bir kayis daha var ama Türkcesini bilemiyorum ( Spannrolle ).

Aracta ABS,2 Hava Yastigi,Elektrikli Camlar,Sun Roof,Park Sensörü,Immoblazer,Uzaktan Kumandali Merkezi Kilit,Spor yaylar,Ses Sistemi ve uzaktan kumandali Webasto isitma sistemi var.Araci henüz canli görmedim,görüp inceledigim zaman nedir ne degildir anlamis olacagim.

Simdi bu arac bu yasta ve bu kilometrede alinir mi ? Arabanin cekisi nasildir ? Yokuslarda veya sollamalarda yigilir mi ? Olmazsa olmaz arizalari varmidir ? Alirken nerelerine bakmam gerek ? Cok yakar mi ?

Tavsiyelerinize,düsüncelerinize ve deneyimlerinize ihtiyacim var.

Selamlar...

merhaba,bende 96 euro civic var 5 kapı.senin almayı düşündüğünden tek farkı 1.6 otomatik..ben 120.000 km de aldım şu an 137300 oldu..çok memnunum..hiç arıza yapmadı şimdiye kadar.1.5 yıl oldum alalı..bu yaz 2200 km yaptım tatilde..çekişi herşeyi çok güzel..Önemli bir kazası falan yoksa hemen al derim..honda yolda bırakmaz..

OzzWoLF

« Yanıtla #7 : Eylül 06, 2008, 09:51:53 ÖÖ »
bence alınır ama yerinde olsam biraz daha biriktirir  civic sedan alırdım

nuriQocca

« Yanıtla #8 : Eylül 06, 2008, 11:40:05 ÖÖ »
iyice bakıLır güzeLse düzgünse aLınır..niye aLınmasın? heLe aLmanya'da o fiyatLar öLdürecek bi gün beni..burada ki Lerden çok daha diri oLacağını düşünüyorum..hem donanımLı hem 120k de..camLarda otomatikmiş süper..