Gönderen Konu: Orjinal Kapaklı Jant önemli bir durum  (Okunma sayısı 2018 defa)

gurkankdr

• Gürkan Küçük
Orjinal Kapaklı Jant önemli bir durum
« : Mart 27, 2015, 08:47:01 ÖÖ »
Herkese merhaba iyi forumlar,

Geçtiğimiz haftasonu aracıma birşey taktırmak için bir oto elektrikçideydim bir honda daha vardı kapıda, jant konusu açıldı değiştireceğim gibilerinden konuştum, adam gel seninkilerle takaslayalım dedi. şimdi şöyle bir sorum var adamın jantları replika vti kozmetiği gayet düzgündü çizik falan çok yoktu temizdi jantları ama kafama takılan hop diye atlaması, benim ona söylemem gerekmez mi takaslayalım falan diye acaba bunu niye yaptı ? kapaklı jantları verip onları almak sizce mantıklı mı, aslında değerini ederini çok bilmiyorum honda ailesine nihayetinde yeni katıldım..

oktayoo

• Oktay
Ynt: Orjinal Kapaklı Jant önemli bir durum
« Yanıtla #1 : Mart 27, 2015, 09:09:05 ÖÖ »
Olaya iyi taraftan bakacak olursak,adam vti replikalardan sıkılmış olabilir.Elinde orijinal kapaklı sac jantları yoktur,aracı bendeki gibi gümüş gri ise orijinal jant kapakları füme renge boyayıp takınca çok güzel duruyor.Belki böyle bişey yapıp aracıda basmayı düşündüyse (çok güzel oluyor) böyle bir teklifte bulunmuş olabilir.(benim orijinal halde takımım duruyor bazen anlattığım şekilde yapsam mı diye düşünüyorum)
 diğer ihtimal jantlarında yamulma,kırık,kaynak,işlem gibi bişeyler yapıldıysa üçkağıtçılık yapmaya kalkmıştır :)
« Son Düzenleme: Mart 27, 2015, 09:10:26 ÖÖ Gönderen: oktayoo »

gurkankdr

• Gürkan Küçük
« Yanıtla #2 : Mart 27, 2015, 09:18:36 ÖÖ »
benimde hiç içimden gelmiyor güzelim jantları vermek...

gecetilkisi

« Yanıtla #3 : Mart 27, 2015, 09:44:46 ÖÖ »
Neticede sac jant ver gitsin tabi catlak patlak degilse

gurkankdr

• Gürkan Küçük
« Yanıtla #4 : Mart 27, 2015, 10:47:22 ÖÖ »
Dışarıdan gördüğüm kadarı ile temiz çiziği falan yok, çatlak patlağı nasıl anlarız ? <783^2