Gönderen Konu: civic gösterge kadran  (Okunma sayısı 15117 defa)

speedy79

• Ziyaretçi
civic gösterge kadran
« : Ağustos 12, 2008, 10:12:22 ÖS »
slm. 2000 model civic 1.6 ies aracımın gösterge paneli ile ilgili bir sorunum var.
gösterge panelinin aydınlatması çok sönük. aydınlatmayı arttırmak için neler yapabilirim. ışıl ışıl parlayan bi aparat bulabilirmiyim.
bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. <783^2

refleks

• The Power Of Dreams
Ynt: civic gösterge kadran
« Yanıtla #1 : Ağustos 13, 2008, 09:00:22 ÖÖ »
öncelikle  sitemize  hoş geldiniz  keyifli  forumlar  sizi  daha iyi  tanıyabilmemiz  açısında  aşagıdaki  bilgi  forumunu doldurmanız gerekmektedir

Yeni Üye Tanıtım Bilgi Formu;

1.- Adınız, soyadınız:
2.- Yaşınız:
3.- Aracınız (Markası, modeli):
4.- Hobileriniz:
5.- Mesleğiniz:
6.- Siteyi nereden duydunuz:
7.- Kan Grubunuz:
8.- Burcunuz:
9.- Taraftarı olduğunuz takım:
10.-Yaşadıgı  şehir:

sorunuza  gelirse  elimde   aracnınız  için on panle indigo  gösterge  var  fiyatı  140 ytl  
« Son Düzenleme: Ağustos 20, 2008, 02:28:11 ÖS Gönderen: refleks »

speedy79

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Ağustos 13, 2008, 12:39:22 ÖS »
ürünün çekilmiş bir fotosu varmı. eklerseniz sevinirim nasıl göründüğünü merak ettim.
birde bu formu doldurum mesaja mı ekleyeceğimyada ayrı bir bölüm mü var bulamadım.

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Ağustos 19, 2008, 10:12:20 ÖS »
bu bir sorun değil aslında çünkü zamanla ampüller kararır ve bir şekilde gösterge paneli içine toz girer. göstergenizi sökün ve park ampülü boyutunda siyah dip sokete sahip ampulleri çevirerek çıkarıp değişin ve hatta yerine LED takabilirsiniz  farklı bir renk isterseniz tabi.kolay gelsin şimdiden keyfli ve basit bir iştir ;)

apse

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Ağustos 20, 2008, 11:14:07 ÖÖ »
ön surucu kapılarının alt kısmında kı lambalaın değiştırme şansımız varmı aydınlatmalı kapı eşığı taktırmıştım mavı renklı  bu lambalarıda mavı yapma şansım nedır ayrıca sıslambalarını sarı renkden  bayaza cevırmem  hakkında ne onerırsınız ampul olarak teşekkurler

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Ağustos 22, 2008, 12:28:17 ÖS »
gerçek beyazı xenon ve bi-xenon ampullerde alırsınız ancak. ama bunun yanında bosh varta gibi ürünlerin renkli ampülleri var ne derece başarılı bilmiyorum kullanana sormak lazım. bunun yanında kapı altı lambalarda değişebilir orada kullanılan ampüller yanılmıyorsam park ampülünün aynısı onun yerine led kullanarak farklı renk elde edilebilir tabi

nuriQocca

« Yanıtla #6 : Eylül 03, 2008, 04:15:27 ÖS »

bu bir sorun değil aslında çünkü zamanla ampüller kararır ve bir şekilde gösterge paneli içine toz girer. göstergenizi sökün ve park ampülü boyutunda siyah dip sokete sahip ampulleri çevirerek çıkarıp değişin ve hatta yerine LED takabilirsiniz  farklı bir renk isterseniz tabi.kolay gelsin şimdiden keyfli ve basit bir iştir ;)

gösterge paneLini nasıL sökebiLirim? püf noktası nedir?

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : Eylül 04, 2008, 11:15:47 ÖÖ »
kilometre saatinin üstüne bakın orada 2 adet vida göreceksiniz onları söktükten sonrası kolay tersini çevirip siyah olan soketleri değiştirin yenisiyle

nuriQocca

« Yanıtla #8 : Eylül 04, 2008, 11:54:13 ÖÖ »

kilometre saatinin üstüne bakın orada 2 adet vida göreceksiniz onları söktükten sonrası kolay tersini çevirip siyah olan soketleri değiştirin yenisiyle

teşekkür ederim daha zor oLacağını düşünmüştüm ;)

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Eylül 09, 2008, 10:44:23 ÖS »
rica ederim. birkaç gündür yoktum bakamadım nete nasıl oldu söktünüzmü?

8663

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Eylül 10, 2008, 12:43:58 ÖÖ »
ön surucu kapılarının alt kısmında kı lambalaın değiştırme şansımız varmı aydınlatmalı kapı eşığı taktırmıştım mavı renklı  bu lambalarıda mavı yapma şansım nedır ayrıca sıslambalarını sarı renkden  bayaza cevırmem  hakkında ne onerırsınız ampul olarak teşekkurler
sisler ve farlar için mtec beyaz ampül kullanıyorum,(arkadaşım hediye etmişti) çok memnunum ;)
zenon gibi bembeyaz yanmıyo ama diğer sarı farlara göre çok iyi ;) bkz: avatarım :)
« Son Düzenleme: Eylül 10, 2008, 12:45:02 ÖÖ Gönderen: 8663 »

23korg23

« Yanıtla #11 : Eylül 10, 2008, 07:30:35 ÖS »
arkadaslar göstergelerdeki ampul tipleri hangisinden?

SlowBlow

« Yanıtla #12 : Eylül 18, 2008, 01:37:51 ÖÖ »
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/i551-92-95-HONDA-CIVIC-EX-LX-SI-AT-WHITE-GLOW-GAUGES_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ43952QQihZ019QQitemZ290260543006QQrdZ1QQsspagenameZWDVW

arkadaslar ıngılzceden ve teknık bılgıden anlayanlar bı aydınlık getırebılır mı sımdı benım arac 93 sedan ve düz vites el modelı, ama bu kadran olur gibime gelıyo usttekı lınktekı yanı dıcegım su burda automatıc yazıyo sankı ama olur mu bu benım arabaya ? ya bı bulamadım indiglow bi bilen varsa yardım edebılırmı,tesekkurler

SlowBlow

« Yanıtla #14 : Eylül 18, 2008, 06:21:39 ÖS »
cok tesekkurler tmmdır alıyım bari bunu yaa nasıldır bılmıyorm ama guzel olur sanırım ;)

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Eylül 20, 2008, 03:38:24 ÖS »
sevgili slow blow  alda memnun olursan bizede haber et emi. daha önce ebaydan alışverişim olmadıda senden tüyo yada gümrük için bilgi alabilirim yada alabilirmiyim?

SlowBlow

« Yanıtla #16 : Eylül 20, 2008, 05:51:24 ÖS »
tabiki bende ebayden alısverıs yapan bı tanıdıgm var bı gorusucem onla alırsam gostergeyı hemen bılgı verıcem ama biraz vakti var..

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : Eylül 20, 2008, 06:05:37 ÖS »
tamam ozaman sağolasın foto uploadlarını beklicem.  hatta istanbuldaysan buluşma falan olrsa real görmekte isterim. saygılar

BULLET

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Eylül 23, 2008, 09:57:01 ÖS »
LED takabilirisiniz dediniz...o ledlerin oraya takmak için olanı var mı...onlar değişik çünki...küçük siyah çevirmeli....acil cevap....

-cenk-

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Eylül 26, 2008, 01:59:49 ÖS »
sevgili BULLET acil istemişsin cevabı ama ... :D  led oluyor tabi ancak o ampullerin aynısı olan ledleri bulmak biraz zor. doğrudur küçücük siyak dip soketli olan ampulleri ledle değişmen lazım