Gönderen Konu: 2005 civic vtec aracımın kasetçalarını söküp, pioneer usb player taktım  (Okunma sayısı 2769 defa)

acy78

Sökmesi çok kolay oldu buradan arkadaşlar aracılığıyla torpinun vidaları söktük daha  sonra kasatçaların sağ tarafının 5 cm filan altında torpidodan ulaşılacak bir  vidası vardı onu çıkardık ve kasatçalar çıktı. daha  sonra  kabloları kesmeden pioneer söket bulup soyduğum kablolara taktık ve orjinal bişey çıktı diye düşünüyorum.  aslında  double din olsa  iyi  olurdu ama  butçe meselesi ve  aracı  satma  niyetim yuzunden pioner usb çalar taktım (hafta sonu vatandan 149 tl/10    +   4 gb toshiba flash bellek hediyeli olarak aldım)

gecetilkisi

güle güle kullan diycem ama  satacaksan keske eskisi kalsaydı. 

bilalsahin

• Bilal Şahin
Bence güzel olmuş satarken + olur araba için !
Satmayacak olsan çok eleştirirdim ama yapıcı olarak, bende 98 civic var üstünde yer olsa dahada ekleme yapıcam ses sistemi konusunda :)
Bu arada varmı satılık ilanı merak ettim görmek isterim diğer resimlerini falan belki kısmet bizimdir ;)

acy78

Araba Lacivert olduğu için şu tozlu yağmur dan dolayı kötü duruyor diye fotolarını çekmedim henüz. hafta sonu çekeceğim..  Yanlız idda ediyorum piyasadaki en temiz 2005 lerden biridir. çok yakın bir endüstri meslek lisesi motor bölümü öğretmeni arkadaşım sıfır olarak aldı  ve şuan 85.000 km de ve dışarıda  bir ustanın tornavidası değişmiş değil, adam çok çok titiz  herşeyi  serviste yapılıyor. sadece çizikten dolayı sol iki kapı boyalı başka da hatası eksiği filan yok. 25.500 yazacağım en son 25.000 diyorum bu hali ile.

bilalsahin

• Bilal Şahin
Hayırlısı olsun kardeşim :)