Gönderen Konu: Civic Coupe ve TYPE R koltugu (YARDIM)  (Okunma sayısı 6057 defa)

judassS2K

Civic Coupe ve TYPE R koltugu (YARDIM)
« : Aralık 23, 2010, 02:29:53 ÖS »
arkadaslar herkese merhaba!

Type r dedik integra dedik en sonunda bulgaristandan bitane civic coupe aldim.. yardim isteme sebebim uygun fiyata ep3 koltuklari aldim yarin elimde olcaklar kismet olursa aracim suan benden 200 km uzaklikta garajda anca onumuzdeki hafta takabilicem koltuklarimi 2. takimim oluyo aslinda koltuk takimi eski kasa integra type r orjinal koltuklarini almistim beyenmemeye basladim e simdide ep3 koltuk bulunca onlari aldim.. fakat bi kac arkadasim yunanistanda yukseklik falan karistirdilar yani yuksekte kalirsin falan  :ağlaa yardim istedigim konu su (taktigiimda koltuklarda yuksektemi kalirim acaba) suan kafami kurcalayan bu... eski koltuklarimda dibe kadar cokuyorum fakat sanki ep3 koltuklari biras yuksek geldi bana :S YARDIMLARINIZI BEKLIYORUM|
TESEKKURLER...

Aldigim aracin resimleri:

Eski Koltuklarim (suan satilik  >=ok)

Yeni aldigim EP3 koltuklar  >=ok

orchun

Ynt: Civic Coupe ve TYPE R koltugu (YARDIM)
« Yanıtla #1 : Aralık 23, 2010, 02:31:13 ÖS »
slm arabanın tanıtım msjından sana msj attım onu yanıtlarsan cok sevirinim

orchun

« Yanıtla #2 : Aralık 23, 2010, 02:32:17 ÖS »
bu arada biz eg kasaya integranın nerdeyse tüm ekipmanlarını uygulamıstık emin ol cok güzel oluyor ( buna koltukta dahil )

judassS2K

« Yanıtla #3 : Aralık 23, 2010, 02:37:39 ÖS »
bu arada biz eg kasaya integranın nerdeyse tüm ekipmanlarını uygulamıstık emin ol cok güzel oluyor ( buna koltukta dahil )

dediginiz gibi cok guzel parcalar var orjinal olmalarina ragmen fakat dediigim gibi eski koltuklarimda bi sikinti yok sadece ne biliyim beyenmiyorum aldim ama heves diyim ama insani sarmasi oturduktan sonra camdan sadece kafa gozukmesi cok sik duruyo gercekten cok guzel fakat ayni durumu acaba type r koltuklarindada yasarmiyim kurcalio valla kafami :S

orchun

« Yanıtla #4 : Aralık 23, 2010, 02:40:52 ÖS »
yasıcagını zannetmiyorum hatta bi taktın mı bi daha değiştirceinin de zannetmiyorum ama sana tavsiyem aracına ( integra motor + sanzuman ) yapman yanında hava filtresi falan uygularsan arac ucuyo...ve bi integra koltuklarına bak derim ;)

judassS2K

« Yanıtla #5 : Aralık 23, 2010, 02:47:07 ÖS »
yasıcagını zannetmiyorum hatta bi taktın mı bi daha değiştirceinin de zannetmiyorum ama sana tavsiyem aracına ( integra motor + sanzuman ) yapman yanında hava filtresi falan uygularsan arac ucuyo...ve bi integra koltuklarına bak derim ;)

mhmm RECARO`lardan bahsediyosun sanirim... onlarda feci ama simdilik bunlarla biras takilalim :)) arac suan soch vtec D16z6 fakat kaparo verdim k20 icin.... ayni samanda ocagin ilk haftasi mat beyaz olcak hayirlisiyla...

orchun

« Yanıtla #6 : Aralık 23, 2010, 02:47:51 ÖS »
bahsettiğim integranın kasası bu

orchun

« Yanıtla #7 : Aralık 23, 2010, 02:49:09 ÖS »
aynen kardesim recaro lardan bahsediyorum..hayırlı olsun aracın simdiden..sana tavsiyem sen simdiden motoru bul bi yere koy ;) zamanı gelince takarsın

judassS2K

« Yanıtla #8 : Aralık 23, 2010, 02:50:36 ÖS »
aynen kardesim recaro lardan bahsediyorum..hayırlı olsun aracın simdiden..sana tavsiyem sen simdiden motoru bul bi yere koy ;) zamanı gelince takarsın

dusuncemde oydu saten :) eyw saolasin tavsiyelerin icin.. sen simdi sikinti olmaz dedin dimi koltuklar icin type r koltuklari icin :?

orchun

« Yanıtla #9 : Aralık 23, 2010, 02:52:50 ÖS »
biz recaro kullanmıstık ...bende avusturyada senin kullandıgın kasanın bi alt kasasının coupesi vardı...arkadasıma aynısı almıstık onu uygulamıstık..ama type-rnında bi sıkıntı yaratcagını düşünmüyorum..komple set mi aldın ? kızaklar fln var mı sende

judassS2K

« Yanıtla #10 : Aralık 23, 2010, 03:00:33 ÖS »
biz recaro kullanmıstık ...bende avusturyada senin kullandıgın kasanın bi alt kasasının coupesi vardı...arkadasıma aynısı almıstık onu uygulamıstık..ama type-rnında bi sıkıntı yaratcagını düşünmüyorum..komple set mi aldın ? kızaklar fln var mı sende

herseyiyle abicim kizaklar vs hepsi var..

orchun

« Yanıtla #11 : Aralık 23, 2010, 03:01:44 ÖS »
oh oh süper hiç bi sıkıntı olmaz içini rahat tut..ilk bi kac gün koltuklar biraz sert gelir ama alısırsın :))

orchun

« Yanıtla #12 : Aralık 23, 2010, 03:13:12 ÖS »
bak integra motor + sanzımanını al ve motoru değiştirmesen bile sanzımanı direk taktır bende integra sanzımanı vardı..short shiftler falan yalan..böyle bir zevk yok , aracı kullanırken cok farklı hissedersin ;)

judassS2K

« Yanıtla #13 : Aralık 23, 2010, 03:22:37 ÖS »
bak integra motor + sanzımanını al ve motoru değiştirmesen bile sanzımanı direk taktır bende integra sanzımanı vardı..short shiftler falan yalan..böyle bir zevk yok , aracı kullanırken cok farklı hissedersin ;)

;););)