Gönderen Konu: Civic 1.6i es HAREKET HALİNDE STOP ETME  (Okunma sayısı 642 defa)

kasse

Civic 1.6i es HAREKET HALİNDE STOP ETME
« : Haziran 05, 2017, 10:54:57 ÖS »
Merhabalar Arkadaşlar;

Aranıza yeni katıldım umarım doğru alana konu açmışımdır. Aksi halde admin arkadaşlar doğru yere taşırsa sevinirim. Neyse;

Aracım 1998 Civic 1.6i es OTOMATİK Sorunum şu araç hareket halinde giderken bazen stop ediyor ve arıza lambası yanıyor. Sonra kenara çekebilirsem çekiyorum yoksa yolun ortasında kalıyorum ve kontağı kapatıp açıyorum bir kaç sefer marşa basmadan sonra genelde çalışıyor ve belki 500 metre sonra tekrar yapıyor veya da 1 hafta boyunca yapmıyor belki daha kısa veya uzun. Bazen de araç ile ışıklarda durduğumda yeşil yanmadan stop ediyor ve kalıyor öyle yine kapatıyorum 1 kaç kez deniyorum çalışmıyor. ( Marş basıyor ama almıyor ) sonra ki denemelerimde çalışıyor. Bunu hem gazda hemde benzinde yapıyor ayrıca bir kaç yere gittim çözemediler tekrar para harcamamak için kendim araştırarak bi yol bulmaya çalışıyorum başına gelen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Herkese iyi forumlar hayırlı ramazanlar.

vokalanestezii

• Caner Barış
Ynt: Civic 1.6i es HAREKET HALİNDE STOP ETME
« Yanıtla #1 : Temmuz 16, 2017, 02:08:45 ÖS »
Arıza yaptığında cihazla bakılabilse arıza kodu ve sorun tam olarak ortaya çıkar.

okanbjk

• OkanBjk
Ynt: Civic 1.6i es HAREKET HALİNDE STOP ETME
« Yanıtla #2 : Kasım 15, 2017, 05:03:33 ÖS »
Ateşlemede sorun var diye tahmin ediyorum. Sağlam Distribütör bulabiliyorsan bir yerden 1 2 gün denemeni öneririm.