Gönderen Konu: Camlardaki Filmlere dikkaaaaaaaattttttt  (Okunma sayısı 6513 defa)

Senator24

Camlardaki Filmlere dikkaaaaaaaattttttt
« : Aralık 07, 2009, 08:15:28 ÖÖ »
Arkadaşlar bu geçen cumartesi arkadaşa filmden dolayı cezayı kitlemişler.
Bilgilerinize sunulur. 126 TL

Yer. Bostancı Sahilyolu
Tarih: 05.12.009
Saat:  12:25

Time-R

• Ziyaretçi
Ynt: Camlardaki Filmlere dikkaaaaaaaattttttt
« Yanıtla #1 : Aralık 07, 2009, 09:11:33 ÖÖ »
Arkadaşlar bu geçen cumartesi arkadaşa filmden dolayı cezayı kitlemişler.
Bilgilerinize sunulur. 126 TL

Yer. Bostancı Sahilyolu
Tarih: 05.12.009
Saat:  12:25

harbiden yazik bu sekilde karismalarindan nefret ediyorum, daha yeni radardan cezami odedim..

Senator24

« Yanıtla #2 : Aralık 07, 2009, 10:09:51 ÖÖ »
BENDE 122 KM İLE 260 TL CEZA ÖDEDİM

Ozgu_Akcan

« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2009, 06:13:11 ÖS »
bende 91 km hızla 260 odedım

maksımum hız 70 miş

mali

« Yanıtla #4 : Aralık 09, 2009, 12:40:31 ÖÖ »
bu hız limitleri yükselecek ama galiba hala mecliste maalesef

firstcevher

« Yanıtla #5 : Aralık 09, 2009, 12:58:26 ÖÖ »
bende 2 haftada cam filminden 4 kere ceza yiyip 1 kere araba bağlattım :D Şaka değil gerçek diyorum, mekan : ANKARA :D

saygılar...

mali

« Yanıtla #6 : Aralık 09, 2009, 01:03:14 ÖÖ »
son zamanlarda Antalyada işler çok sıkı tutuluyor
şehiriçine girilecek gibi değil
bende 2 haftada cam filminden 4 kere ceza yiyip 1 kere araba bağlattım :D Şaka değil gerçek diyorum, mekan : ANKARA :D

saygılar...

evrensel

« Yanıtla #7 : Aralık 09, 2009, 01:08:11 ÖÖ »

saygılar...
ankara çok sıkı galiba... bende 22 kasımda ceza yemişim evrakı muhtardan aldım.. yer şişli müdüriyet ışıklar.. ceza: saygısızca araç kullanmak - gürültü. 60tl. ilk 15 günde ödersem 45tl.  ucuz kurtuldum.. ama polisler saolsun tesisatımın iyi olduğunu tescillediler tesisata harcadığım para helalmiş :)

firstcevher

« Yanıtla #8 : Aralık 09, 2009, 01:12:09 ÖÖ »
ben mecburen dolanıyorum şehir içinde, o yüzden iki yakam bir araya gelmiyor :D Elbet bi bahaneleri oluyor emin olun :D Bi gün kimse dokunmuyor, ertesi gün emir geliyor galiba, her köşe başında hooop dur yapıolar :D anlamıyorum ben bu sistemi :D Bişey ya yasaktır ya değildir, ya yaptırırsın ya yaptırmazsın ;) Garip bi yaşam tarzı içinde cebelleşiyoruz ama eminim bununda çözümü yakındır :D

hepimize geçmişler olsun ;)

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
« Yanıtla #9 : Aralık 09, 2009, 11:29:08 ÖÖ »
Passata film çektirmiştim yolda babayı çevirmişler filimleri sökmüşler ceza yazmamışlar ama camların iki tanesinde çizik oluşmuş.memur elindeki anahtar ile sökmüş filimleri:)dangoz herif camıda çizmiş bu arada.

hunace

« Yanıtla #10 : Aralık 09, 2009, 05:20:37 ÖS »

maksımum hız 70 miş

hız sınırının 70 olduğu yerde 91 ikinci basamak için sınır. 91 i aşarsan ikinci basamaktan ceza yersin. ceza tutanağinda hiz yaziyordur. itiraz et, cezanı düşültebilirsin.

Senator24

« Yanıtla #11 : Aralık 10, 2009, 10:45:05 ÖÖ »
Passata film çektirmiştim yolda babayı çevirmişler filimleri sökmüşler ceza yazmamışlar ama camların iki tanesinde çizik oluşmuş.memur elindeki anahtar ile sökmüş filimleri:)dangoz herif camıda çizmiş bu arada.
Arabamın değil camını filmini çizecek delikanlı polis tanımıyorum.
Kim oluyormuş ki o hemde anahtarla film söküyor.
Yazar cezasını çeker giderim.

civicci35

« Yanıtla #12 : Aralık 10, 2009, 12:29:07 ÖS »
trafik cezasına itiraz edilmiyor arkadaşlar geçen yıl başıma geldi istanbul izmir
yolunda manisa girişinde bir posche911 ve subaru lambalarda önümdeydi birlikte kalktılar bende arkalarından gaza geldim yapıştırıdm yeşil dalgaya takılmışız 500m.sonra çevirdiler posche'ye 400tl.subarulara 320tl banada 240tl. ceza kestiler porsun sahibine koyarmı imzalardı yürüdü subarunun şöförü ''ben 120yi görmedim dedi görüntü kaydı istedi mahkkemeye verecem dedi bayabi cıncar çıkardı memur istediğin yere şikayetini yap istersen cumhurbaşkanına çık 'dedi zorla imzalattı banada 96 ile gittiğim için cezayı kesti bendebilgi almak  için trafik şubeye gittim itiraz hakıım olup olmadığını sorduğumda trafik cezalarında itiraz hakkı olmadığını radar başındaki memurun kafasına göre makbuza yapılan hızı yazamıyacağıın söyledi bende paşa paşa ödedim

maksımum hız 70 miş

hız sınırının 70 olduğu yerde 91 ikinci basamak için sınır. 91 i aşarsan ikinci basamaktan ceza yersin. ceza tutanağinda hiz yaziyordur. itiraz et, cezanı düşültebilirsin.

hunace

« Yanıtla #13 : Aralık 11, 2009, 09:19:08 ÖS »
trafik cezasına itiraz edilmiyor arkadaşlar geçen yıl başıma geldi istanbul izmir
yolunda manisa girişinde bir posche911 ve subaru lambalarda önümdeydi birlikte kalktılar bende arkalarından gaza geldim yapıştırıdm yeşil dalgaya takılmışız 500m.sonra çevirdiler posche'ye 400tl.subarulara 320tl banada 240tl. ceza kestiler porsun sahibine koyarmı imzalardı yürüdü subarunun şöförü ''ben 120yi görmedim dedi görüntü kaydı istedi mahkkemeye verecem dedi bayabi cıncar çıkardı memur istediğin yere şikayetini yap istersen cumhurbaşkanına çık 'dedi zorla imzalattı banada 96 ile gittiğim için cezayı kesti bendebilgi almak  için trafik şubeye gittim itiraz hakıım olup olmadığını sorduğumda trafik cezalarında itiraz hakkı olmadığını radar başındaki memurun kafasına göre makbuza yapılan hızı yazamıyacağıın söyledi bende paşa paşa ödedim

maksımum hız 70 miş

hukuk devletinde yaşiyoruz arkadaşlar. itiraz hakkının olmadığı şeyler varsa çok sınırlıdır onlar da anayasada tek tek sayılmıştır, bazı yüksek mahkeme kararlarıdır :)
hakkınızı arayın...

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #14 : Aralık 11, 2009, 09:25:11 ÖS »
Arada almaktan soquttunuz beni :D Nedir bu cezalar yaa.Yasallaşsın artık şu modifiye ne olur ki sanki !

mehmetisler

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Aralık 11, 2009, 10:14:34 ÖS »
kayserinin emniyet müdürü geldi bize ankara ya...adam öttürüyor film li modifiyeli araç kalmadı gibi birşey...
en çokta e30 ların canını yakıyorlar :)

hunace

« Yanıtla #16 : Aralık 11, 2009, 10:21:57 ÖS »
kayserinin emniyet müdürü geldi bize ankara ya...adam öttürüyor film li modifiyeli araç kalmadı gibi birşey...

oh be.. birazda siz çekin.. kayseride soluk alamiyorduk... :)))))

önder

« Yanıtla #17 : Aralık 11, 2009, 10:28:49 ÖS »
bostancı sahil yolunda bende 260 tl ceza yedim hemde radarı göre göre ...  :)
2. basamak 92 den başlıyormuş ben 95 le yedi.. bayan memur geldi kırıta kırıta afet birşeydi...
radara girdiniz cnm dedi bende sağlık olsun cnm dedim yazdılar yürüdüm

mehmetisler

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : Aralık 11, 2009, 10:35:26 ÖS »

oh be.. birazda siz çekin.. kayseride soluk alamiyorduk... :)))))

adam çok fena gerçekten....1 tane polis boşboş gezip ense yapamıyor...
ben filmleri falan söktüm bide onlarla ugraşamam...eksoz da sökülü...
hava filtresi var sadece oda 3000 devirden sonra :)

black rock

« Yanıtla #19 : Aralık 11, 2009, 10:52:00 ÖS »
arkadaşlar geçen muayene için gittim.
herşeyim tamam sadece 3 tane hafif kusur var.bitanesi bagaj üstü spoiler.
gittim trafiğe ruhsatı değiştircem.bii memure haaanım banko arkasında.dedi geçmez bu araç.trafiğe çıkamazsın.
bende şaka yapıyoo zannettim.devletin muayene için görevlendirdiği bi kurum onay veriyo.devletin diğer bi kurumu olmaz diyo.
bende gülerek tabi tabi dedim.baktım ciddi ciddi evrakları geri uzatıyo bana.dedim yaww nasıl olur.spoiler den vermiyomuş ruhsatı.yaww dedim tuvtürk onay verdi siz nasıl ruhsat vermezsiniz.onların onay verdiği herşeye ruhsat vermek zorunda deiliz dedi.
nevrim döndü valla.bıraktım çıktım.gittim muamelecime.yarım saat sonra geldi geri.okeydir alırsın yarına ruhsatını dedi.

Dursun Özçelik

« Yanıtla #20 : Aralık 12, 2009, 07:19:41 ÖS »
gittim trafiğe ruhsatı değiştircem.bii memure haaanım banko arkasında.dedi geçmez bu araç.trafiğe çıkamazsın.
bende şaka yapıyoo zannettim.devletin muayene için görevlendirdiği bi kurum onay veriyo.devletin diğer bi kurumu olmaz diyo.
bende gülerek tabi tabi dedim.baktım ciddi ciddi evrakları geri uzatıyo bana.dedim yaww nasıl olur.spoiler den vermiyomuş ruhsatı.yaww dedim tuvtürk onay verdi siz nasıl ruhsat vermezsiniz.onların onay verdiği herşeye ruhsat vermek zorunda deiliz dedi.
nevrim döndü valla.bıraktım çıktım.gittim muamelecime.yarım saat sonra geldi geri.okeydir alırsın yarına ruhsatını dedi.

Trafik Şubelerde Muamelecilerin Açamıcağı kapı yoktur.

bariskaratas

« Yanıtla #21 : Aralık 15, 2009, 12:05:53 ÖS »

maksımum hız 70 miş

itiraz edilmiyor diye şey olur mu ya.
o anda bile itiraz edersin. edremit çanakkale yolunda durdu polis. 106 ile radara girdiniz dedi.
itiraz ettim, dedim araba solluyordum. gittim radarın yanına. baktık işte.
kuralı da bilmiyorlar. baktılar var ole bir kural. tamam dediler.

Nehir_gozlum

« Yanıtla #22 : Aralık 16, 2009, 10:24:44 ÖÖ »
benim anlamadığım konu mevzu madem modifiyeyi yasaklıyorsun uygulayana ya ceza kesion yada aracını bağlıyon peki bunların satılmasına ithal edilmesine nasıl izin veriyorsun sattırma. Bu ürünlerden vergi alırken iyi satanlara hiç yasak yok ama alıp uygulayanlara bi dünya ceza. Nasıl bir mantık nasıl bir adalet anlamıyorum.

teachers71

« Yanıtla #23 : Aralık 16, 2009, 02:20:40 ÖS »
spoiler nasıl bişi idi. anatomik denen küçük olanlardanmı büyük tiplerdenmi? bende taktırmayı düşünüyorumda.anatomik olan tipten... bilelim ona göre karar verelim.