Gönderen Konu: bu civic i bilen varmıı ?????  (Okunma sayısı 12497 defa)

meister

• Ziyaretçi
Ynt: bu civic i bilen varmıı ?????
« Yanıtla #25 : Ocak 18, 2008, 06:11:15 ÖS »
H ayatta bazen morelin bozulabilir..
O ndan nefret edebilirsin...
N eden bu hayt böle diye sövebilrisin
D ondurucu soğukta
A ğla açılırsın

gkn

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Ocak 20, 2008, 02:18:36 ÖÖ »
turuncuyu alderim daha iyi ve daha profesyonel bence

o-si

« Yanıtla #27 : Ocak 22, 2008, 10:58:13 ÖS »
  arkadaşlar akıllı ve mantıklı olun ne olur.hondacılara yakışır düşünün.bu arabalara bu paralar verilirmi lütfen yaaa.baktığınız arabalar altı üstü boş 1.4 arabalar yaaa.git araştır 1.4 stock bi araba al,kralını yaptırırsın arabaya  ama masrafın o kadarı bulmaz hem keyif alırsın hem tam istediğini yaptırırsın.ama ben uğraşamam anlamam diyosan böle saçma sapan arabalara para bayılırsın.ne bunlar voltranmı olucak höd dedinmi.arabalarımızı mahvetmeyelim ne olur.hele hele ankara mamaktaki araba bence tam bir facia.bence gir efsane civic si al motorunuda yaptır mod da yap tesisat da göm.yinede bunlardan çok daha iyi olur.makina olarakta süper olur ama bineceksen.gerçi bineceksen uzun vadede bunlarda alınmaz ya.bence hiç heves etmeyin sonradan hem pişman olursunuz hemde bissürü masraf açar başınıza.12 milyara ne temiz 1,4 ler var.alır en kralını yaparsın yaw.
  yanlış anlamayında böle arabalar benim tükanın ordan geçince çok gülüyorum,güsel deil yaww.bence asıl mod kaputun altındaki ve arbanın tok sesinde olandır.uzay mekiği görüntüsü deil...ama yinede zevk işte saygı duymak gerek...

o-si

« Yanıtla #28 : Ocak 22, 2008, 11:01:06 ÖS »
  arkadaşlar akıllı ve mantıklı olun ne olur.hondacılara yakışır düşünün.bu arabalara bu paralar verilirmi lütfen yaaa.baktığınız arabalar altı üstü boş 1.4 arabalar yaaa.git araştır 1.4 stock bi araba al,kralını yaptırırsın arabaya  ama masrafın o kadarı bulmaz hem keyif alırsın hem tam istediğini yaptırırsın.ama ben uğraşamam anlamam diyosan böle saçma sapan arabalara para bayılırsın.ne bunlar voltranmı olucak höd dedinmi.arabalarımızı mahvetmeyelim ne olur.hele hele ankara mamaktaki araba bence tam bir facia.bence gir efsane civic si al motorunuda yaptır mod da yap tesisat da göm.yinede bunlardan çok daha iyi olur.makina olarakta süper olur ama bineceksen.gerçi bineceksen uzun vadede bunlarda alınmaz ya.bence hiç heves etmeyin sonradan hem pişman olursunuz hemde bissürü masraf açar başınıza.12 milyara ne temiz 1,4 ler var.alır en kralını yaparsın yaw.
  yanlış anlamayında böle arabalar benim tükanın ordan geçince çok gülüyorum,güsel deil yaww.bence asıl mod kaputun altındaki ve arbanın tok sesinde olandır.uzay mekiği görüntüsü deil...ama yinede zevk işte saygı duymak gerek...

Rech

« Yanıtla #29 : Şubat 26, 2008, 10:04:24 ÖÖ »
hayatta 1.4 e o kadar para vermem
vermem için kafama tuğla,mermer,taş,kaya vb..
şeylerin düşmüş olması lazım.. :)

infaztim

« Yanıtla #30 : Şubat 28, 2008, 12:50:18 ÖÖ »

hayatta 1.4 e o kadar para vermem
vermem için kafama tuğla,mermer,taş,kaya vb..
şeylerin düşmüş olması lazım.. :)

hahahahaha. +7849325612632174463648643

poşetçay

• Ziyaretçi
« Yanıtla #31 : Şubat 28, 2008, 12:57:21 ÖÖ »
bence git temiz bi vti al yada vtec ama asla bu kadar oynanmış bi araç alma son sahibi olursun
belayada yakın olursun