Gönderen Konu: BU ARAÇ ALINIR MI?  (Okunma sayısı 2066 defa)

MCan06

BU ARAÇ ALINIR MI?
« : Haziran 22, 2012, 10:34:48 ÖS »
Arkadaşlar öncelikle merhabalar....
Bu benim ilk mesajım sizlere 12000 lıra param var ve bır araba almayı dusunuyorum bundan önce 92 model opel astram vardı gayet memnundum ama klıma vs vs özellıkler benı yenı bır araç almaya itti
sitenın bırınde bır araç gordum siz ne dersiniz
şimdiden teşekkurler

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-cift-egzantrik-1-6-doch-motor-tertemiz-90065392/detay

bilalsahin

• Bilal Şahin
Ynt: BU ARAÇ ALINIR MI?
« Yanıtla #1 : Haziran 23, 2012, 04:07:00 ÖS »
İyi bir ustaya baktırıp alabilirsiniz bence çok ve güzel bir kasadır. Yanlış yazmışlar modelini sanırım, 1.6Si modelidir bu araç ve o kasanın güçlü modelidir. Düz vites olsa daha iyi olurdu bence ;)

MCan06

« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2012, 07:40:43 ÖS »
walla 1bucuk aydır araba alıcam bi karar bile veremedim açıkcası ne alacağıma euro civic düşündüm aman haaa dediler  ..
siz anlıyorsanız benım 11500  12000 liraya alabileceğim ve ihtiyaç durumunda satabileceğim model hangisidir honda da...
lütfen yardımcı olun..

bilalsahin

• Bilal Şahin
« Yanıtla #3 : Haziran 25, 2012, 08:28:32 ÖÖ »
İlan linkini verdiğin araç güzel bir araca benziyor seni üzmez tabi ki yakından da görmek gerek iyi bir ustan varsa al götür baktır yoksa servislerde bakıyor. Hayırlısı olsun diyelim şimdiden ama unutma paranın alabileceği en iyi aracı al derim ben sana tabi içine sinmeside çok önemli.