Gönderen Konu: ies ön konsoldan gelen sızlama sesi promlemii  (Okunma sayısı 2425 defa)

HondaRR

• magbaignIZ
    • Verified Females  Superlative Сasual Dating
ies ön konsoldan gelen sızlama sesi promlemii
« : Mart 31, 2013, 02:27:39 ÖS »
herkese merhaba arkadaşlar bu konu daha önce forumda vardı fakat ben 2 gündür arıyorum bulamadım yerini bilen varsa linkte atabilir

Araçta hiç bir çarpma vs yok durup dururken ön konsoldan tam ortalardan bi yerden yolun bozuk veya çok iyi olması bişeyi değiştirmiyor
tam tarif gibi olacakca sıszzzzzz :D diye yoğun bir ses geliyor anlayan çözen varsa lütfen yardımcı olsun doğan slx e biniyorum gibi hissetmeye başladım

mmnpoyraz

Ynt: ies ön konsoldan gelen sızlama sesi promlemii
« Yanıtla #1 : Nisan 15, 2013, 11:21:17 ÖÖ »
evet bn de de oluyor yaa.bozuk yolda daha çok duyuluyor.bnm tahminim bardaklığın ordan geliyor.tutunca elle kesiliyor ses çünkü.sende dene bakalım.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #2 : Nisan 15, 2013, 12:43:00 ÖS »

Merhaba,

Küllükden geliyordur büyük ihtimal , üst oturtuğu yere ince bant desteği yaparsanız ses kesilir.Kolay gelsin.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #3 : Nisan 15, 2013, 12:44:10 ÖS »
Bir ihtimalde torpido gözü açma mandalından iki vidasını sıkınız.İki ihtimal var.Kolay gelsin.
« Son Düzenleme: Nisan 15, 2013, 12:45:10 ÖS Gönderen: Carismatiq »

HondaRR

• magbaignIZ
« Yanıtla #4 : Nisan 15, 2013, 08:11:44 ÖS »
çözümleri hemen yarın deneyip sonuçları yazarım teşekkürler arkadaşlar bu arada bu konuda bir sürü mesaj vardı nasıl silindi anlamadım

HondaRR

• magbaignIZ
« Yanıtla #5 : Mayıs 26, 2013, 11:13:19 ÖÖ »
arkadaşlar benim arabadaki ses kendi kendine oluşmuştu kendiliğinden kesildi bende anlamadım bilginize :D