Gönderen Konu: At'tan ineceğiz, tay'a binilir mi?  (Okunma sayısı 2400 defa)

pierre_carevas

At'tan ineceğiz, tay'a binilir mi?
« : Aralık 18, 2016, 01:44:14 ÖS »
Herkese selamlar. Yaklaşık 3 yıldır Accord kullanıyorum. (2007 2.0 exec.) oldukça da memnunum aslında. Fakat bir ev işine niyetleniyoruz kısmetse yaza doğru. Mısırdaki dedemden miras falan gelmeyeceği için mecburen satacağım arabamı. Zayıf güçsüz araba kullanamam. Hasta olurum. Şimdiden alternatiflere bakıyorum. Gözüme eg si ları kestirdim ama daha önce kullanmadığım için nedir ne değildir bilemiyorum. Daha önce 1.6 ies im vardı. Çok keyifli sürüşü vardı. Hala da ararım ama bu piyasa da o paraları ben şahsen veremem. Neyse sadede geçiyorum. Si için ne dersiniz? Farklı alternatifleriniz var mıdır? Si için mantıklı derseniz nelere dikkat etmek gerek?

oktayoo

• Oktay
Ynt: At'tan ineceğiz, tay'a binilir mi?
« Yanıtla #1 : Aralık 18, 2016, 01:58:25 ÖS »
ies piyasası aldı yürüdü,benim aklımda olan iki farklı yıllar ama tek tercih var en azından hakettiği paralara satılıyor.Sizin içinde iyi olacağını düşünüyorum enazından yabancı olmadığınız bir segment,bahsettiğim araç Accord.90/93 yada 99/2000 model american olan accord.Bence bi bakın.

pierre_carevas

« Yanıtla #2 : Aralık 18, 2016, 02:15:41 ÖS »
Taşınacağım şehir biraz kalabalık olduğu için ebatlarıda düşüreceğim park sorunu yaşamamak adına. (bi de accorddan anlayan usta bulamam, şu anki arabam tamamen servis bakımlı, sileceklerine kadar servisten değiştiriyorum herşeyini) Yoksa accord da devam ederdim kesinlikle...
« Son Düzenleme: Aralık 18, 2016, 02:16:10 ÖS Gönderen: pierre_carevas »

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #3 : Aralık 19, 2016, 07:51:16 ÖÖ »

Attan tay demişsinizde Si ler sizin araçdan daha seri gider kasa hafif (136 bg) onu söyliyim size  :) Ebat küçültmek istiyorsunuz birde Eg kasanın accorddan aşağı kalır yanı pek yok boy olarak hatta hemen hemen aynıdır belkide otomatik bir Si buldunuzmu motoru kaportası düzgün kaçırmayın.

pierre_carevas

« Yanıtla #4 : Aralık 21, 2016, 03:07:14 ÖS »

Attan tay demişsinizde Si ler sizin araçdan daha seri gider kasa hafif (136 bg) onu söyliyim size  :) Ebat küçültmek istiyorsunuz birde Eg kasanın accorddan aşağı kalır yanı pek yok boy olarak hatta hemen hemen aynıdır belkide otomatik bir Si buldunuzmu motoru kaportası düzgün kaçırmayın.
bana seri lazım zaten. Bu yüzden si diyorum manuel alırım büyük ihtimalle ama tabi henüz kullanmak nasip olmadı.