Gönderen Konu: arkadaşlar film olayında yardımınız ve yorumunuz gerek  (Okunma sayısı 6712 defa)

miliitary01

arkadaşlar film olayında yardımınız ve yorumunuz gerek
« : Haziran 09, 2008, 07:10:16 ÖS »
arkadaşlar bej(bal köpüğü) renkli 2006 ls hondime film yaptıracam camlara.ama kararsızım siyah renkmi yoksa parlak beyaza yakın olanlardan mı yaptırayım.örneklerine bakıyorum.siyah renk sanki çok iyi durmuyor.mümkünatı varmı bilmiyorum ama aracın kendi renginee yakın bi renk olsa bomba olurdu.o yüzden metalik renkte film sanki daha başarılı olur...bilemiyorum örneği varsa gönderirseniz bakmak isterim.beyaz olanından...

Mahir TÜRKMEN

Ynt: arkadaşlar film olayında yardımınız ve yorumunuz gerek
« Yanıtla #1 : Haziran 09, 2008, 07:12:02 ÖS »
Valla bence fazla karartmadan ki sanırsam 1 numara filmi çek siyaj çokta güzel olur şöyle esti geçti bi görüntü.. tabi tamamen karartmayı sevmiyorsan zevk ..

merburvehan

« Yanıtla #2 : Haziran 09, 2008, 07:13:12 ÖS »
Arkadaşım bendede aynı renk var ama siyah bendeki güzel durmasına duruyo ama polisin gözüne çok batıyo böyle aynalı gibi ama aynalı deği l film olduğu belli olmayan filmler var lumar'da var oraya git bi sor...

miliitary01

« Yanıtla #3 : Haziran 09, 2008, 07:38:19 ÖS »
polis sıkıntı deil film den bişey yapamazlar.radar olmasın yeterki :) adana da iyice cılkı çıktı radar olayınında dilim çok yandı.neyse karartırsam tam karartırım herhalde asıl öyle gösterir diye düşünüyorum bilmem yanılıyormuyum.full karartırsam arkayı görmekte çok zorlanırmıyım.

ALG

• THT
« Yanıtla #4 : Haziran 09, 2008, 07:39:59 ÖS »
orta tonda (en açığın bir koyusu) hafif aynalı olanlar var. süper duruyor bal köpüğü renkte. Llumar ın yaptığını özellikle tercih et derim.

miliitary01

« Yanıtla #5 : Haziran 09, 2008, 07:41:15 ÖS »
birde beyaz dediğim sanırım aynalı kötümü durur...hatta bu aynalının 1 ton açığı varmıdır ki böyle beji andıran

ALG

• THT
« Yanıtla #6 : Haziran 09, 2008, 07:42:18 ÖS »

birde beyaz dediğim sanırım aynalı kötümü durur...hatta bu aynalının 1 ton açığı varmıdır ki böyle beji andıran

güzel durduğunu iyi biliyorum, canlı görme şansım oldu

miliitary01

« Yanıtla #7 : Haziran 09, 2008, 07:44:48 ÖS »
alg hocam.tam olarak bu dediğini ustaya nasıl ifade edebilirim.yani modeli falan tam adı varmıdır.

güzel durduğunu iyi biliyorum, canlı görme şansım oldu

ALG

• THT
« Yanıtla #8 : Haziran 09, 2008, 07:47:01 ÖS »
Llumar cam filminin hafif aynalı olan modeli olarak biliyorum bende. en açık tonun bir koyusu olarak tarif edebilirsin, benim bildiğim şekli bu keşke daha fazla yardımcı olabilsem ama malesef bu şekilde biliyorum :)

miliitary01

« Yanıtla #9 : Haziran 09, 2008, 07:49:23 ÖS »
sitesinde şimdi gördüm dediğin bu olsa gerek 10 numara valla vede aynı renke yapmışlar bayıldım.http://www.llumar.com.tr/galeri/honda6.jpg burdan bi bakabilirsen bu demi?

Llumar cam filminin hafif aynalı olan modeli olarak biliyorum bende. en açık tonun bir koyusu olarak tarif edebilirsin, benim bildiğim şekli bu keşke daha fazla yardımcı olabilsem ama malesef bu şekilde biliyorum :)

ALG

• THT
« Yanıtla #10 : Haziran 09, 2008, 08:22:15 ÖS »
evet :) ama bi ton açığını görmüştüm sanırım..onu daha çok begendim ben.

miliitary01

« Yanıtla #11 : Haziran 09, 2008, 08:58:13 ÖS »
lumarın fiyatları hakkında bi fikrin varmı?

evet :) ama bi ton açığını görmüştüm sanırım..onu daha çok begendim ben.

ALG

• THT
« Yanıtla #12 : Haziran 09, 2008, 10:04:07 ÖS »
fiyatlar değişken. ama önce gerçek Llumar oldguna kesin emin ol. tahminim 250-300 ytl arası. ben 300 e yaptırmışsım istanbulda..hala kabarma, baloncuk veya çizik yok. 3.seneye girdi.

EkReM

« Yanıtla #13 : Haziran 09, 2008, 10:24:46 ÖS »
bu işin en iyilerindendir LLUMAR.aynalı olarak 2 tonu vardır.açık ve koyu.benim arabamda ön cam dahil açık ton var ve çok memnunum.ilk başta tereddütte kalmıştım koyu mu yaptırsam diye.iyiki açık yaptırmışım.koyu olan araca uygulanınca bina camı gibi duruyor :D benim şahsi fikrim kesinlikle açık ton ama ön cam dahil yaptır.yoksa bir bütünlük sağlamıyor araçla ve ön görüşün etkilenmiyor.fiyatlara gelince atatürk sanayi sitesi(maslak)nde GENÇLER OTO CAM FİLM firması bu işi için ön cam dahil 350 ytl fiyat alıyor.ön cam hariç 250 ytl
SAYGILAR

MUSICIAN-CEM

« Yanıtla #14 : Haziran 09, 2008, 10:26:46 ÖS »

arkadaşlar bej(bal köpüğü) renkli 2006 ls hondime film yaptıracam camlara.ama kararsızım siyah renkmi yoksa parlak beyaza yakın olanlardan mı yaptırayım.örneklerine bakıyorum.siyah renk sanki çok iyi durmuyor.mümkünatı varmı bilmiyorum ama aracın kendi renginee yakın bi renk olsa bomba olurdu.o yüzden metalik renkte film sanki daha başarılı olur...bilemiyorum örneği varsa gönderirseniz bakmak isterim.beyaz olanından...
msn adresını yaz bana ordan yollım resm sana

Mert_S2000

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Haziran 12, 2008, 03:38:47 ÖS »
LLumar 5 yıl garantili oluyo sanırım, bende de war aynalı LLumar film cidden çok güzel duruyor.. bir de siyah olmadığı içn içerden görüşü gece bile zerre etkilemio en koyusu..

merburvehan

« Yanıtla #16 : Haziran 12, 2008, 03:49:07 ÖS »
Lumar ömür boyu garati veriyo diye biliyorum bende...

miliitary01

« Yanıtla #17 : Haziran 17, 2008, 11:10:55 ÖS »
selcukgundogan2@hotmail.com buraya gönderebilirsin musication

msn adresını yaz bana ordan yollım resm sana