Gönderen Konu: Arkadaşlar bu Parçalar tam olarak ne kadar tutar  (Okunma sayısı 2795 defa)

Rootpix

Arkadaşlar bu Parçalar tam olarak ne kadar tutar
« : Haziran 23, 2015, 12:57:29 ÖS »
selamün aleyküm arkadaşlar 2004 model vtechim var bunları aracıma yaptırsam ne kadar tutar bu Parçalar ve ne kadar hp verir

civic si ıma
komple egsoz sistemi headers+51lik düz boru+son susturucu+cold intake kit+bosch fr78x performans bujisi+p28 ecu beyin+shift shorter yaptıracam sizce tahmini kaç hp olur araç ve ne kadar tutar.

gurkankdr

• Gürkan Küçük
Ynt: Arkadaşlar bu Parçalar tam olarak ne kadar tutar
« Yanıtla #1 : Haziran 23, 2015, 01:18:48 ÖS »
selamün aleyküm arkadaşlar 2004 model vtechim var bunları aracıma yaptırsam ne kadar tutar bu Parçalar ve ne kadar hp verir

civic si ıma
komple egsoz sistemi headers+51lik düz boru+son susturucu+cold intake kit+bosch fr78x performans bujisi+p28 ecu beyin+shift shorter yaptıracam sizce tahmini kaç hp olur araç ve ne kadar tutar.

Öncelikle kendinizi tanıtınız,
sonra nasıl duracağınızı düşündünüz mü ?

Rootpix

« Yanıtla #2 : Haziran 23, 2015, 02:50:52 ÖS »
Ben Emre 20 yaşındayım istanbuldayım. Ilk hondam bundan öncesin de BMW 3.18ci vardı onu satıp Honda aldım. Nasıl duracağımı düşündüm tabi frenleri güçlendireceğim de ama bunlar ne kadar tutar sizce

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #3 : Haziran 24, 2015, 07:22:59 ÖS »

Hoşgeldin.

Sevgili kardeşim bu işin sonu yok. P28 beyin vtec2'ye takılamaz diye biliyorum. Sen aracından biraz keyif almak istiyosan öncelikle motora herhangi bir müdahale etmeden Hava filtre kiti , headers , düz boru ve sona performans egsoz ile aracın motoru sağlıklı ise ortalama 8-15 bg civarı güç alırsın sana malzeme kalitesine göre maliyeti 1000-2000 TL aralığında olabilir. Vtec2 Civiclerin motorları pek oynamaya müsait motor değildir. Önce sen bunları bir yaptır çok keyifli bir aracın olacağından emin olabilirsin.

gurkankdr

• Gürkan Küçük
« Yanıtla #4 : Haziran 24, 2015, 11:44:45 ÖS »
Daha sonrada enjektorlere subap ayarlarina yonelirsin, yakitta artis olacak baya hava filtre eksozla bile yavaş yavaş ilerleyen mantikli gibi..

Üstad mustafa abi Söylenecekleri söylemiş zaten :)
« Son Düzenleme: Haziran 24, 2015, 11:45:41 ÖS Gönderen: gurkankdr »