Gönderen Konu: Arkadaşlar acil yardım crx yağ pompası yardımlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 1849 defa)

crx07

Arkadaşlar bazı forumdan kardeslerımın bıldıgı uzere motorum pıston kolu cıkardı smdı parcaları tamamladım tek eksıgım yağ pompası .
üstündeki yağ pompasını krankda cevırdık zor dondugunu farkettık usta degısmesı lazım dedi piyasada original kartal resimli d16 yağ pompası bulamadım bulsamda cıkma pompaya ne kdar güvenilirki ? yan sanayi olup 0 olması daha mantıklı değilmi original 0 ı cok para o kdr param yok
burdaki parçacımda yan sanayi var 0 fiyatı 180 tl sızce bu pompa bana tekrar aynı sorunları yasatırmı ?

kaanpoyrazoglu

Ynt: Arkadaşlar acil yardım crx yağ pompası yardımlarınızı bekliyorum
« Yanıtla #1 : Eylül 12, 2011, 08:23:41 ÖS »
Geçmiş olsun , sakın kardeşim alma elinde kalır motorun yine aman diyorum :( orj 0 pompa bir arkadaşımda var , ilgilenirsen kendisinin telini veririm , orj yamada ve ambalajında..

crx07

« Yanıtla #2 : Eylül 12, 2011, 08:50:28 ÖS »
motor parcası almakdan bıktım ve maddi durumum gercekden motor toplama yuzunden bıtmıs durumda . ne kdr acaba arkadasındakı pompanın ucretı ? numaranısını verebılırmısın arayayım

kaanpoyrazoglu

« Yanıtla #3 : Eylül 13, 2011, 07:38:25 ÖÖ »
tabikide , erdem bayındır ismi 0532 789 95 25  benden numaranı aldığını söylersen yardımcı olur ;)